Biuro rachunkowe Katowice

Biuro rachunkowe Katowice Firma Rachunkowa "MANAGER" powstała 8 czerwca 1994 roku w Bytomiu. Od początku działalności zajmują się księgowością, obsługując wiele firm z terenu Bytomia oraz miast ościennych. W trakcie ponad 15 lat pracy zdobyli doświadczenie w zakresie prowadzenia księgowości firm z różnych branż: handlowa (sklepy detaliczne i hurt), usługowa (usługi budowlane, pośrednictwa), produkcyjna (elektroenergetyka, przemysł budowlany oraz spożywczy). Obecnie prowadzą księgi wszelkiego typu, stawiają na nowoczesną i szybką obsługę Klientów. Bezpieczeństwo współpracy z Klientami jest podstawową dewizą ich biura. Mają pełną świadomość odpowiedzialności cywilnej i karno-skarbowej jaka ciąży na ich działalności przez 5 - a w praktyce 6 lat kalendarzowych. W polskiej rzeczywistości gospodarczej kilkanaście lat praktyki w sektorze rachunkowości i podatków to prawdziwa "droga przez mękę". Firma MANAGER poznała zasady funkcjonowania urzędów skarbowych, zmiany prawa podatkowego, różnorodność i wzajemną sprzeczność interpretacji urzędników skarbowych. U nich m.in: zwrot vat z UE.

Szczegóły strony manager.info.pl:

Podlinkuj stronę manager.info.pl:

Biuro rachunkowe Katowice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 45

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro nieruchomości Bydgoszcz »

  Dla swoich klientów przygotowujemy optymalne oferty z zakresu kredytowania i finansowania zakupu nieruchomości.
  Stosujemy nowatorskie rozwiązania promocyjne dla ofert klientów, którzy powierzyli nam sprzedaż lub wynajem swojej nieruchomości.
  Stale rosnąca baza rzetelnie prezentowanych ofert skutecznie zadowoli oczekiwania każdego poszukującego nieruchomości na rynku bydgoskim i ogólnopolskim.
  Dla naszych klientów przygotowujemy indywidualne oferty z zakresu kredytowania i finansowania zakupu nieruchomości.
  Stosujemy nowatorskie rozwiązania promocyjne dla ofert klientów, którzy powierzyli nam sprzedaż lub wynajem swojej nieruchomości.
  Codziennie rosnąca baza rzetelnie prezentowanych ofert skutecznie spełni oczekiwania każdego poszukującego nieruchomości na rynku bydgoskim i ogólnopolskim.
  Dla naszych klientów przygotowujemy optymalne oferty z zakresu kredytowania i finansowania zakupu nieruchomości.
  Stosujemy nowatorskie rozwiązania promocyjne dla ofert klientów, którzy powierzyli nam sprzedaż lub wynajem swojej nieruchomości.
  Stale rosnąca baza rzetelnie prezentowanych ofert skutecznie zadowoli oczekiwania każdego poszukującego nieruchomości na rynku bydgoskim i ogólnopolskim.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • akwaria morskie »

  Osoby mieszkające w dużych miastach chcą być bliżej natury. Jedną z opcji jest kupienie akwarium. Korzystając z usług naszej firmy nie musisz mieć żadnych informacji o tym zagadnieniu. Zajmiemy się wszelkimi sprawami, przygotujemy dla Państwa gotowe akwarium. Musisz jedynie zdecydować, w którym miejscu mieszkania chcesz mieć zainstalowane akwarium. Nie można go bowiem później przestawiać (szkodzi to roślinom). Zapraszamy do kontaktu już dziś! Osoby mieszkające w dużych miastach marzą o tym by być bliżej natury. Nie byle jaką opcją jest kupienie akwarium. Dzięki naszej firmie nie musisz mieć żadnej wiedzy na ten temat. Zajmiemy się wszystkimi rzeczami, przygotujemy dla Ciebie gotowe akwarium. Musisz jedynie postanowić, w którym miejscu mieszkania chcieliby Państwo mieć zainstalowane akwarium. Nie można go bowiem potem przesuwać (szkodzi to roślinom). Zapraszamy do kontaktu już dziś! Osoby mieszkające w dużych miastach marzą o tym by być bliżej natury. Nie byle jaką opcją jest kupienie akwarium. Korzystając z usług naszej firmy nie musisz mieć żadnej wiedzy o tym zagadnieniu. Zajmiemy się wszelkimi rzeczami, przygotujemy dla Ciebie gotowe akwarium. Musisz jedynie zadecydować, w którym położeniu chcesz mieć zainstalowane akwarium. Nie wolno go bowiem później przesuwać (krzywdzi to zwierzęta). Zapraszamy do kontaktu już dziś!

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Wrocław »

  Kancelaria radcy prawnego Katarzyna Kałwak oferuje usługi z zakresu całościowej wsparcia prawnego zarówno przedsiębiorstwom jak i klientom indywidualnym.
  Katarzyna Kałwak udziela porady prawne w każdej gałęzi przemysłu jak i w każdej dziedzinie życia społecznego. Z satysfakcją podejmujemy stałe współprace z firmami, dzięki czemu jesteśmy w stanie śledzić na bieżąco wszystkie sprawy klientów, a w razie zbliżających się zmian w prawie jesteśmy wstanie udzielać podpowiedzi, które przyniosą efekty w przyszłości.
  Firma Pani adwokata Katarzyny Kałwak posiada swoje biura w Wrocławiu i Kluczborku, gdzie można się z nami skontaktować i przedstawić swój problem. Zawsze staramy się każdego klienta traktować indywidualnie, podchodząc do wszystkich spraw w taki sposób by spełnić wszystkie oczekiwania klienta.


  Kancelaria radcy prawnego Katarzyna Kałwak
  Piłsudskiego 60/3
  50-020 Wrocław
  Tel. 606 750 165
  kancelaria@kkalwak.pl
  Regon 160155655
  NIP: 7542722733

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania powypadkowe »

  Jest to strona przedsiębiorstwa IFgroup, która zajmuje się odzyskiwaniem zadośćuczynienia od naszych przedsiębiorstw ubezpieczeniowych. Jeśli natrafimy na komplikacje z wypłatą należącego się nam odszkodowania za szkody, IFgroup służy pomocą. Firma ma wieloletnie doświadczenie przy różnorodnego rodzaju kwestiach powiązanych wraz z odzyskiwaniem odszkodowań. Mnóstwo detalicznych informacji na temat działalności owej firmy, można wynaleźć na stronie internetowej. Można także skorzystać z darmowej rady poprzez formularz dostępny na stronie lub telefonicznie.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doskonała hafciarka happy »

  Nasza firma zajmuje się produkcją jak również sprzedażą różnego rodzaju hafciarek. W szerokiej gamie produktów znajduje się między innymi hafciarka happy hcs-1201. Jest to doskonała, wykorzystywana w przemyśle hafciarka happy, z której korzystają liczne zakłady na terenie całego państwie. Drugim szczególnie polecanym produktem jest hafciarka brother pr 1000, mogąca wyszywać nawet najbardziej wyrachowane wzory, w licznych przeplatających się ze sobą barwach. Służymy wsparciem, by mogli Wy wyselekcjonować najlepszy dla siebie model hafciarki, odpowiadający indywidualnym potrzebom.

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Program gospodarki odpadami - Eko Meritum »

  Ekomeritum. pl to zespół specjalistów pracujących nad zagadnieniami związanymi z ochroną środowiska. Wykonujemy analizy oraz przygotowujemy treść wniosków związanych z decyzjami środowiskowymi. Dzięki kwalifikacjom prowadzimy również procedury dotyczące pomiarów na stanowiskach pracy. Naszym partnerom pomagamy przygotować wnioski dotyczące: pozwoleń na emisję gazów i pyłów do powietrza, pozwoleń wodnoprawnych na odprowadzanie ścieków oraz pozwoleń na zbieranie odpadów. Nasi eksperci pomogą Państwu uzupełnić brakujące elementy w obrębie ochrony środowiska, przez co wywiążecie się Państwo z nałożonych na Was obowiązki w ramach obowiązującego prawa.

  Data dodania: 23 07 2015 · szczegóły wpisu »