Biuro rachunkowe Katowice

Biuro rachunkowe Katowice Firma Rachunkowa "MANAGER" powstała 8 czerwca 1994 roku w Bytomiu. Od początku działalności zajmują się księgowością, obsługując wiele firm z terenu Bytomia oraz miast ościennych. W trakcie ponad 15 lat pracy zdobyli doświadczenie w zakresie prowadzenia księgowości firm z różnych branż: handlowa (sklepy detaliczne i hurt), usługowa (usługi budowlane, pośrednictwa), produkcyjna (elektroenergetyka, przemysł budowlany oraz spożywczy). Obecnie prowadzą księgi wszelkiego typu, stawiają na nowoczesną i szybką obsługę Klientów. Bezpieczeństwo współpracy z Klientami jest podstawową dewizą ich biura. Mają pełną świadomość odpowiedzialności cywilnej i karno-skarbowej jaka ciąży na ich działalności przez 5 - a w praktyce 6 lat kalendarzowych. W polskiej rzeczywistości gospodarczej kilkanaście lat praktyki w sektorze rachunkowości i podatków to prawdziwa "droga przez mękę". Firma MANAGER poznała zasady funkcjonowania urzędów skarbowych, zmiany prawa podatkowego, różnorodność i wzajemną sprzeczność interpretacji urzędników skarbowych. U nich m.in: zwrot vat z UE.

Szczegóły strony manager.info.pl:

Podlinkuj stronę manager.info.pl:

Biuro rachunkowe Katowice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 45

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Koszalin »

  biuro rachunkowe, które korzysta z najnowszych rozwiązań informatycznych w Koszalinie. Proponujemy usługi księgowe prowadzone w sposób tradycyjny oraz księgowość on-line.
  Firma posiada świadectwo kwalifikacyjne do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 44159/2010 oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaniem tego rodzaju usług. Jesteśmy prężnie rozwijającą się, nowoczesną firmą księgową, która stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę swoich klientów. Świadczymy usługi w zakresie:
  • prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów
  • prowadzenia ewidencji dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego
  • sporządzania raportów i sprawozdań
  • obsługi kadrowo-płacowej
  • reprezentowania Klienta w urzędach

  Data dodania: 12 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Public Relations Inowrocław »

  AchA Public Relations świadczy najwyższej klasy kompetentne usługi branży PR. Wyspecjalizowaliśmy się w wyznaczaniu strategii kampanii wizerunkowych małych i średnich przedsiębiorstw oraz w konstruowaniu Brandów w oparciu o niekonwencjonalne podejścia oraz ścisłą współpracę z mediami.Obszarem przedsięwzięć, które kieruje nasza przedstawicielstwo jest profesjonalne doradztwo public relations. Znamy energię komunikacji oraz jej wpływ na zachowania Twoich klientów. Będąc profesjonalistami w dziedzinie komunikowania i PR, a także marketingu i reklamy, wiemy co Twój klient czyta, ogląda, o czym mówi i czego słucha. Co więcej - wiemy jak do niego dotrzeć!

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania rynku »

  Nasz firma współpracuje z wieloma przedsiębiorcami. Od wielu lat nasi specjaliści planują badania statystyczne oraz opracowują otrzymane informacje. Przedstawiona strona www została stworzona dla naszych kontrahentów, aby mogli oni zobaczyć wykorzystywane algorytmy statystyczne. Zachęcamy do zamówienie oferowanych usług. Pomagamy nie tylko w ocenie sprzedaży, ale również w tworzeniu prac naukowych. Nasi fachowcy pracują także na rynku medycznym. Cokolwiek czynisz, jesteśmy pewni, że statystyka pomoże Ci zdobyć wymarzone zyski. Promowana strona internetowa umożliwi Ci zgłoszenie chęci konsultacji.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Prowadzenie swojej działalności gospodarczej, a w szczególności firmowej księgowości nieraz może przysporzyć niedoświadczonym właścicielom przedsiębiorstw nie lada kłopotów. Błędne rozliczenie się z Urzędem Skarbowym ma możliwość skutkować nałożeniem na nas kary grzywny. Warto wobec tego skorzystać z pomocy fachowej firmy zajmującej się teraz świadczeniem usług rachunkowych. Możemy Państwu zaoferować niezawodne i sprawne prowadzenie księgowości dla Twojej działalności gospodarczej w naprawdę przystępnych cenach. Nie zwlekaj tylko odiwedź naszą stronę www.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Zachęcamy do skorzystania z naszych szkoleń organizowanych na bardzo dobrym poziomie uwzględniając potrzeby specjalistów oraz zwracając uwagę na osoby dopiero chcące rozpoczynać pracę w opisanym zakresie, ucząc się podstaw i tajniki udostępniane dla specjalistów. Przygotowane przez nas kursy dla specjalistów to wysoka jakość, doskonały sposób przekazywanej treści, ale także doskonałe warunki do zdobywania wiedzy. Szkolenia menadżerskie odbywają się w częściach, z posiłkiem, a gdy są dłuższe niż jeden dzień, gwarantujemy nocleg w dobrym hotelu. Szkolimy na dobrym poziomie już od piętnastu lat!

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne CV po angielsku »

  Planujesz wyjazd za granicę w poszukiwaniu pracy i potrzebujesz profesjonalne CV?
  Zapraszamy na stronę www. cv365. pl po szczegóły oferty.
  Wykonujemy Curriculum Vitae w języku angielskim, Curriculum Vitae w języku polskim oraz listy motywacyjne po angielsku oraz po polsku.
  Profesjonalne CV z serwisem CV365 przez 365 dni w roku.
  Pamiętaj!
  Dzięki bardzo dobremu życiorysowi dostaniesz zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną a następnie zajęcie które pożądasz.
  Więc jeśli Masz kłopoty z ułożeniem życiorysu napisz do nas!

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »