Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • Detektyw »

  Kiedy dopada nas konieczność, aby skorzystać z usług prywatnego śledczego, należy się zastanowić jaki to ma być limit obowiązków dla biura detektywstycznego. Warto jest ustalić budżet jaki chcemy oddać i jakie dane nas interesują. Na samym końcu zostaje tylko umówić się na podpisanie umowy z biurem detektywistycznym.
  Działalność Infosekret podaje rękę klientom i z nami można podpisać formalności ścieżką mailową, po przeskanowaniu papierów z danymi i podpisem.
  Pracę nad twoją sprawą zaczynamy od momentu dostania umowy na skrzynkę mailową. Detektyw z Infosekret zaczyna gromadzenie wiadomości, które pomogą rozwiązać twoje problemy i wątpliwości.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Bożena Kucia »

  Biuro Rachunkowe - Bożena Kucia,powstało w 1998 roku i odpoczątku zajmuje się usługami księgowymi.Biuro specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej oraz kadrowo płacowej. W ramach działalności świadczypomoc w zakresie: rejestracji działalności gospodarczej, wyboru formy opodatkowania, obsługi kontroli podatkowych, przygotowaniawniosków o rozłożenie zaległości podatkowych na raty, wypełnienie wniosków kredytowych, prowadzenie gospodarki magazynowej, doradztwa w zakresie prowadzenia działalności, porad i wyjaśnień księgowo-podatkowych.Szkolenia oraz wiedza praktyczna nabyta na przestrzeni lat pozwala nam dostarczyć usługi Klientom działającym w wielu branżach. Obsługujemy podmioty działające między innymiw branży usług medycznych, budowlanej, transportowej, gastronomicznej, informatycznej i turystycznej.Biuro Rachunkowe mieści się w Katowicach.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaty Warszawa »

  Prezentowana firma proponuje szeroki zakres usług florystycznych. Dla firmy proponującej kwiaty najważniejszym obszarem wykonywania zleceń stała się Warszawa. W ofercie znaleźć można oprawę kwiatową rozmaitych uroczystości, np. jubileuszy. Specjalność firmy to florystyka ślubna, czyli zwłaszcza bukiety dla Panny Młodej. Pracownia oferuje florystykę żałobną, czyli np. wiązanki kondolencyjne. Firma wykonuje między innymi wiązanki, ale również kosze i większe aranżacje. Każde zlecenie wykonywane jest z uwzględnieniem jednostkowych wymagań klienta.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi kosmetyki pielęgnacyjnej oraz pedologii »

  Jeśli zależy ci na profesjonalnie wypełnionych zabiegach kosmetycznych oraz medycyny estetycznej, wtedy odnajdziesz u nas najważniejsze rozwiązania. Oferujemy zabiegi kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i pełnego ciała - zabiegi odmładzające, oxybrazję, zabiegi relaksacyjne, peelingi, mikrodermabrazje oraz wiele innych zabiegów, dzięki którym zdołasz poczuć się świetniej! Oferujemy także zabiegi z zasięgu medycyny estetycznej - dopełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, botox i mezoterapię igłową oraz bezigłową. Realizujemy także makijaż permanentny oraz zajmujemy się wizażem. Jeśli poszukujesz dla siebie dobrego zabiegu kosmetycznego, wyselekcjonujże

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne usługi bhp »

  Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw w obrębie BHP oraz PPOŻ. Zajmujemy się świadczeniem polskich usług już od lat oraz zarządzamy specami w sferze bezpieczeństwa oraz higieny pracy oraz kodeksów PPOŻ. W naszej ofercie znajdują się między innymi: szkolenia przygotowawcze i okresowe szkolenia, doradztwo, audyt, nadzór, diagnoza oraz dokumentacja ryzyka zawodowego, przeglądy BHP, diagnozy funkcjonalności stanowisk posady, wspomagamy w przeprowadzeniu podejść powypadkowych, i także zajmujemy się produkowaniem mapy i komendy z charakteru BHP i PPOŻ. Umożliwiamy wysoką forma świadczonych przez nas usług, punktualność, a także interesujące ceny.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łożyska »

  Firma BEARING TRADE CENTRE jest nową firmą na rynku łożyskowym, działającą od 2010 roku.
  Jesteśmy dystrybutorem wiodących marek zkl, INA, FAG.Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną łożysk tocznych, łożysk samochodowych i akcesoriów łożyskowych.
  Jako dystrybutor wiodących marek FAG, INA firma BEARING TRADE CENTRE oferuje produkty najwyższej jakości w szerokim zakresie.
  W naszym magazynie posiadamy stale kilka tysięcy rodzajów łożysk i akcesoriów łożyskowych. W stałej ofercie posiadamy łożyska FAG, INA, ZKL, artykuły serwisowe do łożysk m.in. narzędzia do montażu i obsługi łożysk tocznych, przyrządy pomiarowe i kontrolne do diagnozowania pracy łożysk tocznych
  produkcji FAG, oraz różnego rodzaju smary.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie dla amatorów Warszawa »

  Opisywana firma oferuje zainteresowanym profesjonalną naukę nurkowania. Placówka gwarantuje amatorom nurkowania komfortowe warunki nauki. Osoby tworzące klub łączą wspólne zainteresowania w zakresie nurkowania. Goście strony centrum nurkowego mogą przejrzeć interesującą galerię zdjęć. Nurkowanie w mieście Warszawa to pewność nauki u boku profesjonalnej kadry. Zakład prowadzi wirtualny sklep z artykułami niezbędnymi do nurkowania. Centrum Nurkowe BUDDY inspiruje do wspólnego nurkowania w basenie z ciepłą wodą.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fachowe usługi geodezyjne »

  Zajmujemy się świadczeniem usługi z zakresu geodezji w pruszkowie. Preparujemy szybko i sprawnie mapy prawne i rozgraniczenia gruntów, konstruujemy mapy do zamysłów projektowych, zajmujemy się uzgodnieniami dokumentacji, a także wytyczaniem granicy posiadłości. Wykonujemy też inwentaryzacje powykonawcze oraz jesteśmy w stanie zrobić dla Państwa poniekąd nieprzeciętne zlecania z zakresu geodezji. Charakteryzują nas celne terminy i niskie ceny usług geodezyjnych. Przy tym zawsze oferujemy profesjonalizm w każdym calu i fachowe doradztwo w zakresie geodezji. Wstąpże na naszą stronicę internetową oraz zaznajomże się z nami bliżej!

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Brykiet, pellet oraz węgiel drzewny »

  Zajmujemy się sprzedażą ekologicznego opału - brykietu, pelletu oraz węgla drzewnego. Są to najczystsze źródła energii cieplnej, które odznaczają się też potężną wydajnością oraz stałocieplnością zbliżoną do węgla kamiennego. Ekologiczny opał umożliwia brak sadzy oraz proszków, toteż warto o nim pomyśleć, jak potrzebuje się wydajnie opalać dom. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży ekologicznego pelletu, brykietu i węgla drzewnego. Proponujemy najniższe ceny i wyrobione porady, dzięki którym będziesz mógł dobrać dla siebie najkorzystniejsze podejście w dziedzinie opału ekologicznego. Zapraszamy na naszą stronę w sieci! Najlepszy producent pelletu

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z pracy z Norwegii »

  Podstawowym obszarem zainteresowania Meritum Group są rozliczenia podatkowe. Wymiana wszystkich formalności z firmą odbywa się drogą pocztową. Oferta adresowana jest do osób, które legalnie pracowały za granicą. Specjalnością firmy jest problematyka nadpłacanego podatku dochodowego. Dzięki tej firmie uzyskamy między innymi zwrot podatku z Norwegii. Oferta obowiązuje gdy rozliczamy się na własną rękę, jak i z partnerem fiskalnym. Wszelkie szczegóły odnośnie wypełniania formularzy są opisane na witrynie www.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje gry na keyboardzie i fortepianie »

  Aktywizujące oraz nie męczące dzieci lekcje zabawy na keyboardzie. Z nami zdołają one już po pierwszej lekcji zagrać prostą nutę! Użytkujemy nowoczesne metody edukacyjne, łącząc naukę zabawy na keyboardzie z projektami komputerowymi, jakie znacznie ją upraszczają i czynią ją wybitniej rozrywkową! Jeśli chcesz, żeby twoje dziecko przyuczyło się grać na keyboardzie, zaś potem na pianinie, oraz nawet organach, wyselekcjonuj polską szkołę! Gwarantujemy doskonałe efekty i lekcję przez rozrywkę. U nas lekcja przebiega w miłej, pokojowej aurze. Zapraszamy na stronicę internetową, na jakiej można sprawdzić, gdzie proponujemy swe usługi!. Jedyna taka oferta w polsce nauki gry na keyboardzie dla dzieci

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo i biuro rachunkowe »

  Zajmujemy się rzetelnym doradztwem w charakterze rachunkowości i podatków, pomagamy preparować sprawozdania skarbowe i konsolidacje. Proponujemy całe usługi rachunkowości dla jednostki prowadzących działalność ekonomiczną, małych oraz średnich przedsiębiorstw. Zapewniamy obsługę kadrowo-płacową, ZUS, robimy rejestry VAT, Księgi Zysków i Rozchodów oraz ryczałtową ewidencję zysków. Gwarantujemy usługi auditingu, administrowania ryzykiem oraz prowadzimy usługi z obrębu administrowania wydatkami i ich optymalizacji. Nasze działania są zawsze zawodowe oraz całościowe - pracują u nas fachowcy, jacy znają się na księgowości.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca ładowarką teleskopową »

  Usługi profesjonalną nowoczesną ładowarką teleskopową w przychylnych cenach i z okazją przyjazdu. Ładowarka teleskopowa wypełni roboty załadunkowe, rozładunkowe i transportowe w specjalności budowlanej czy rolnej. Oferujemy swoje usługi także podczas ścinki drewien i odśnieżania. Pozytywne ceny za godzinę roboty, a także możliwość uzyskania pociągających rabatów przy większych zadaniach. Zapraszamy do kontaktu przez stronę internetową bądź do kontaktu telefonicznego. Każde potrzebne do tego danę, a także wystawę polskiej ładowarki i opis jej możliwości można znaleźć na polskiej stronie w sieci.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w miejscowości Sosnowiec »

  OPTICASH świadczy kompleksowe usługi jako profesjonalne biuro rachunkowe. Główną specjalnością opisywanego biura są rozliczenia podatkowe PIT. Sosnowiec jest miastem, na którym to biuro rachunkowe koncentruje swą działalność. Biuro to zajmuje się wszelkimi rozliczeniami z US i innymi instytucjami. Charakter i cennik usług dostosowane są indywidualnie do oczekiwań klienta. Klienci mają zagwarantowaną pomoc, np. przy zakładaniu własnej działalności. Oferowane są również usługi dodatkowe, np. opracowywanie biznes planów.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spis stron »

  Dla osób, które szukają w Internecie rozlicznych ciekawych wiadomości, stworzono wykazy witryn. Współcześnie coraz więcej ludzi wypatruje w sieci intrygujących oraz potrzebnych informacji dotyczących produktów jak również usług. Zalecamy wykorzystywanie gotowych wykazów witryn a także przedsiębiorstw, które redagowane są w Internecie. Wykazy takie jak – indeks firm – to kapitalny tryb na to, aby skutecznie opublikować hiperłącze do promowanej strony i, by miało się możność pozycjonować witrynę w rzeczywiście sprawny sposób. Należałoby nadmienić, że lista firm to wykaz wielu firm, które prowadzą swoją działalność.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mocny SEO katalog. »

  Moderowany a także estetyczny spis stron – to fenomenalny sposób na to, aby można było rekomendować się oraz rekomendować własne usługi w dobry oraz niekonwencjonalny sposób. Zapisy do indeksów WWW moderowane są każdego dnia. Rejestr witryn WWW podzielony jest tematycznie. Warto w takim razie dopasować dla siebie dobrą branżę i umieścić wpis strony internetowej. Koszt zgłoszenia strony internetowj w wykazach jest różna, przy czym rejestry witryn internetowych i katalogi stron WWW muszą mieć swoich moderatowrów. Bieżący rejestr katalogów zaprezentowany jest na różnych stronach WWW.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Gdynia »

  Prawnik Tomasz Jankowski zaprasza do korzystania z ciekawej oferty swojej kancelarii. Nasza kancelaria to gwarancja rzetelności i nowoczesnej usługi. Kancelaria prawna świadczy usługi dla osób fizycznych oraz firm w miejscowości Gdynia. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego interesanta i zachowanie tajemnicy radcowskiej. Dokładna oferta została zaprezentowana na witrynie internetowej.Przedmiotem zainteresowania tej witryny jest organizacja eventów wielopoziomowych. Ważne miejsce w serwisie zajmują informacje o założeniach oraz misji firmy. Znajdziemy tam wiadomości o zabawach interaktywnych, np. Team Synergy. Wielką popularnością wśród klientów cieszą się wspaniałe imprezy integracyjne. W dodatku na stronie znajdują się informacje na temat organizacji wyjazdów dla firm.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog witryn »

  Osoby, które szukają w sieci wielu fascynujących informacji, przygotowano rejestry stron. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób wyszukuje w Internecie absorbujących a także pomocnych informacji dotyczących produktów a także usług. Rekomendujemy wykorzystywanie istniejących wykazów witryn a także firm, które edytowane są w Internecie. Katalogi takie jak – rejestr firm – to idealny sposób na to, aby dało się dodać hiperłącze do promowanej witryny a także, by miało się możność pozycjonować stronę w naprawdę efektywny sposób. Powinno się nadmienić, że katalog firm to spis wielu firm, prowadzących swoją działalność.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych. »

  Internauci mają możliwość każdego dnia uzupełniać wpisy i korygować własne informacje w katalogach WWW jak również w rejestrach branżowych. Doświadczenia udowadniają, że Internet jest codziennie przeglądany przez miliony internautów, dlatego też w błyskawiczny sposób idzie odnaleźć online, niezbędne informacje o produktach i o usługach. Aktualizowany spis witryn - to sprawny sposób,iżby propagować swoje świadczenia. Spisy seo – przygotowywane są w sposób przyjazny dla wyszukiwarek.
  Nie czekaj dłużej i już w tej chwili dodaj własną witrynę!

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi »

  Bizzone.pl oferujemy największą, każdego dnia aktualizowaną bazę informacji gospodarczych. Zespół pracowników monitoruje tysiące źródeł informacji w poszukiwaniu atrakcyjnych szans biznesowych. W serwisie znajdziemy: przetargi krajowe, przetargi unijne, przetargi na nieruchomości, zapytania ofertowe, inwestycje planowane. Każde ogłoszenie znajdujące się w naszej bazie poddane jest weryfikacji oraz ubranżowieniu. Ułatwia to Państwu proces przeglądania oraz monitorowania. Zapraszamy zespół Bizzone.pl

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: