ISO 9001

ISO 9001 Firma Qualitas Grupa Doradcza oferuje kompleksowe usługi wdrożenia takich systemów jak: ISO 9001 - system zarządzania jakością, ISO 14001 - system zarządzania środowiskiem oraz OHSAS 18001 - system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz standardów HACCP i BRC. Jako dynamicznie rozwijająca się firma konsultingowa zapewniamy najlepszej jakości usługi podczas całego procesu wdrażania systemu. Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły strony www.iso.rzeszow.pl:

Podlinkuj stronę www.iso.rzeszow.pl:

ISO 9001

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 42

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Windykacja »

  Windykacja twarda jest kolejnym z typów procesów windykacyjnych. Jak możemy się łatwo domyślić, odróżnia się ona trochę od windykacji miękkiej. Różni się przede wszystkim metodą działania i stosowanymi metodami na odzyskanie zobowiązania. Obecnie takiego typu windykacja jest stosowana głównie w stosunku do dłużników, którzy nie reagują na nakazy i upomnienia do zapłaty. Windykacja twarda to przede wszystkim skierowanie sprawy do sądu, wpisanie do Biura Informacji Gospodarczej, czy też tak zwany wywiad detektywistyczny i gospodarczy jak również odwiedziny windykatorów rejonowych. Takiego typu metody są stosowane tylko w szczególnych sprawach i tyczą się jedynie dłużników, jacy już od wielu miesięcy zalegają z uregulowaniem należności jak również odmawiają uregulowania należności. Powszechne jest również wpisanie osób będących dłużnikami na tak zwanych giełdach wierzytelności, oraz skupywanie należności. Wiele przedsiębiorstw specjalizuje się w tego rodzaju działalności i ma z tego duże dochody.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław Profit »

  Biuro Usług Księgowych "Profit" działa od 1990 roku i w tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości świadcząc usługi licznym firmom wśród których było i jest wiele renomowanych spółek o różnej formie własności. Jednak na równi z doświadczeniem ważne jest indywidualne podejście do klienta. Służenie mu radą i pomocą w prowadzeniu działalności gospodarczej. Przygotowywanie sumiennych sprawozdań, z myślą o naszych klientach, aby zaoszczędzić im czas oraz pozwolić zachować pełną kontrolę nad przedsiębiorstwem.Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg handlowych, lecz naszymi klientami są również niewielkie firmy, które prowadzą ewidencje w formie książki przychodów i rozchodów. Z powodzeniem świadczymy również usługi doradztwa podatkowego.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe TAX »

  Księgowość i rozliczenia rachunkowe nie są taką prostą sprawą jakby się wydawało. Prowadząc własną firmę możemy zająć się tym sami co bardzo często kosztuje nas wiele czasu lub zlecić firmie księgowej lub wynająć biuro rachunkowe które zajmie się naszą księgowością. Biuro rachunkowe TAX z Poznania oferuje swoje usługi firmom i klientom indywidualnym zapewniamy doradztwo podatkowe i kompleksowe usługi księgowe. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie z wieloma dużymi firmami. Podejmujemy klientów z każdej branży.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Gdynia »

  Zachęcamy Państwa do współpracy z niebywale doświadczonym biurem rachunkowym. Znajdujemy się na polskim rynku już od kilkunastu lat. W tym okresie czasu dzięki naszej terminowości, niezawodności oraz niskim cenom ugruntowaliśmy sobie pozycję na rynku. O jakości naszych usług możesz bez problemu dowiedzieć się od każdego z setek naszych zadowolonych nabywców. Dziś też Ty i Twoja firma możecie dołączyć do tego grona. Wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na spotkanie. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia mojej serwisu www. Wielu klientów już Nam zaufało.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław, księgowość, usługi księgowe - habeo.pl »

  Biuro rachunkowe Habeo w mieście Wrocławoferuje usługi księgowe oraz pełną księgowość Wrocław. Nasze biuro to zespół doświadczonych pracowników, którzy są ekspertami w dziedzinie księgowości. Zdobyte przez nich doświadczenie pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zapewniamy konkurencyjne ceny z zakresu: usługi księgowe Wrocław. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich, którym zależy na profesjonalnej pomocy w księgowości i rachunkowości.
  Dbamy o swoich klientów i jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim żądaniom. Biuro rachunkowe Habeo jest dobrym wyborem, nawet dla najbardziej wymagających.
  Biuro rachunkowe Habeo dla Państwa wygody jest czynne również w sobotę.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Kraków »

  Nasza kancelaria pomaga nabywcom w rozwiązaniu różnorakich spraw o kształcie prawnym. Pomagamy między innymi wywalczyć należne odszkodowania (Kraków) dla osób poszkodowanych w wypadkach czy w wyniku błędów medycznych, w tym sporządzamy dokumentacje żeby otrzymać odszkodowania od ubezpieczyciela, ponieważ dopełnienie wszelkich obowiązków jest podstawowe w tym procesie. Windykacja (Kraków) prowadzona za naszym pośrednictwem ma większe prawdopodobieństwo skuteczności, gdyż znamy rozwiązania dające naszym kontrahentom przewagę w sporze.

  Data dodania: 06 05 2014 · szczegóły wpisu »