Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/site.php on line 1
ISO 9001 - Pageadder.eu

ISO 9001

ISO 9001 Firma Qualitas Grupa Doradcza oferuje kompleksowe usługi wdrożenia takich systemów jak: ISO 9001 - system zarządzania jakością, ISO 14001 - system zarządzania środowiskiem oraz OHSAS 18001 - system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz standardów HACCP i BRC. Jako dynamicznie rozwijająca się firma konsultingowa zapewniamy najlepszej jakości usługi podczas całego procesu wdrażania systemu. Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły strony www.iso.rzeszow.pl:

Podlinkuj stronę www.iso.rzeszow.pl:

ISO 9001

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 41

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria łódź, Lodz »

  Kancelaria Adwokacka - adwokat Remigiusz Gołebiowski telefon +48 601 93 50 01, WWW.golebiowski.pl Nasza Kancelaria adwokacka świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw w Polsce w szczególności w łodzi (Lodzi), Warszawie oraz z zagranicy. Zakres działania m.in.: pozasądowego rozwiązywania sporów z wykorzystaniem negocjacji i mediacji, reprezentowania Klientów w sprawach sądowych i pozasądowych, tworzenia umów. Każdego dnia doradzamy w ramach różnych dziedzin prawa cywilnego, w zależności od indywidualnych potrzeb Klientów.
  Prowadzimy także doradztwo i obsługę z zakresu prawa gospodarczego pomagając w doborze najlepszej dla danego Klienta formy organizacyjnej dla prowadzenia działalności gospodarczej, zajmując się przygotowywaniem projektów umów w obrocie gospodarczym, negocjując ich treści, doradzając najlepszych sposobów zabezpieczenia wierzytelności.
  Naszą wiedzą i doświadczeniem służymy Klientom reprezentując ich w sporach sądowych tak przed sądami powszechnymi, jak i w postępowaniu arbitrażowym.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław Profit »

  Biuro Usług Księgowych "Profit" działa od 1990 roku i w tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości świadcząc usługi licznym firmom wśród których było i jest wiele renomowanych spółek o różnej formie własności. Jednak na równi z doświadczeniem ważne jest indywidualne podejście do klienta. Służenie mu radą i pomocą w prowadzeniu działalności gospodarczej. Przygotowywanie sumiennych sprawozdań, z myślą o naszych klientach, aby zaoszczędzić im czas oraz pozwolić zachować pełną kontrolę nad przedsiębiorstwem.Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg handlowych, lecz naszymi klientami są również niewielkie firmy, które prowadzą ewidencje w formie książki przychodów i rozchodów. Z powodzeniem świadczymy również usługi doradztwa podatkowego.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania rynku »

  Promowana witryna www została przygotowana przez firmę trudniącą się konsultingiem z kategorii statystyki. Zaprojektujemy dla Ciebie szereg ankiet, a następnie pokażemy Ci wyniki ich analizy w sposób w pełni jasny. Nasi eksperci pomogą Ci poznać wymagania klientów i rynek sprzedaży. Dzięki użyciu statystyki, możesz niezwykle sprawnie uzyskać wymagane zyski, bez konieczności tracenia pieniędzy na liczne nieprzemyślane próby zmian. Dzięki prezentowanej stronie poznasz nas i ofertę jaką przedstawiamy każdemu zainteresowanemu statystyką.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Kraków »

  Biuro Wycen Majątkowych w Krakowie oferuje usługi klientom prywatnym oraz firmom i instytucjom. W usłudze rzetelne szacowanie wartości (gruntów, domów jednorodzinnych, mieszkań, lokali użyteczności publicznej i maszyn). Taką opinię o wartości nieruchomości czy maszyny sporządza się w postaci operatu szacunkowego. Wyspecjalizowany zespół ma również wieloletnie doświadczenie w dziedzinie auditingu energetycznego. Od 2009 roku zrealizowano ponad 300 zleceń na świadectwa energetyczne, konieczne do wniosku o pozwolenie na użytkowanie obiektu czy zawiadomieniu o ukończeniu budowy. Na stronie rzeczoznawca24.com udostępniono wzór certyfikatu oraz szczegółowy cennik działań.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem Samochodów Gdańsk »

  Proponowana wypożyczalnia dostarcza usługę wynajmu pojazdów - Gdańsk - to idealny pomysł wypożyczenia auta. Pozyskają Państwo perfekcyjnie dostosowany do indywidualnych wymogów i zarazem niesłychanie wygodny samochód. Oferujemy pakiet usług specjalnych, aby wygoda wypożyczanych pojazdów był na najlepszym poziomie.

  Wypożyczalnia Samochodów Gdynia - wypożyczalnia pojazdów Gdynia - unikalne miejsce do wypożyczenia samochodu. Asystujemy w wyborze odpowiedniego samochodu. Kompetentna firma - sprawdź jak najszybciej!

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekspertyzy ornitologiczne - MonitoringPrzyrodniczny »

  Projekt Eko-Remiges specjalizuje się w usługach łączonych z ochroną środowiska. Nasze przedsiębiorstwo działa w kraju już od 10 lat. Naszym podstawowym produktem są opinie ornitologiczne, które realizujemy na potrzeby projektów związanych z ocieplaniem mieszkań. Inną w kolejności usługą, którą świadczymy są ekspertyzy ornitologiczne oraz monitoring ptaków, a także nietoperzy. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju. NAszymi klientami są głównie wykonawcy inwestycji budowlanych, którzy potrzebują opinii ornitologicznych.

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »