Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/site.php on line 1
plawia.katowice.pl-platformy dla niepełnosprawnych - Pageadder.eu

plawia.katowice.pl-platformy dla niepełnosprawnych

plawia.katowice.pl-platformy dla niepełnosprawnych Firma, cieszy się wieloletnim zaufaniem, jakim obdażyli ją zadowoleni klienci,co motywuje do wytężonej pracy oraz stanowi najlepszą reklamę przedsiębiorstwa "Plawia".Przedsiębiorstwo, działa na terenie całego kraju, usuwając barieryarchitektoniczne, które napotykają na swej drodze osoby niepełnosprawne.Oferta jest kierowana do instytucji publicznych oraz osób prywatnych.Przedsiębiorstwo, działa na terenie całego kraju, usuwając barieryarchitektoniczne, które napotykają na swej drodze osoby niepełnosprawne.

Szczegóły strony www.plawia.katowice.pl:

Podlinkuj stronę www.plawia.katowice.pl:

plawia.katowice.pl-platformy dla niepełnosprawnych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 43

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • montaż SMD THT »

  Firma nasza zajmuje się wyrobem zasilaczy, produkowane przez nas Produkty mogą być używane tam, gdzie żądana jest wysoka sprawność, nieduże wymiary i znaczna niezawodność. Doświadczeni konstruktorzy specjalizują się w konstruowaniu nietypowych i specjalnych zasilaczy ujednoliconych do potrzeb oraz specyfikacji użytkownika. Wytwarzamy na przykład zasilacze o nietypowym kształcie albo mające inny zakres napięć . Produkujemy dodatkowo małe partie zasilaczy zaprojektowanych wprost dla wymagań charakterystycznych wymagań, na przykład działających w wysokiej wilgoci czy również zasilających silne obciążenie indukcyjne. Posiadamy również w naszej ofercie zasilacze robione w licznych seriach,czy tez modułowe lokowane w kasetach. Akceptujemy zobowiązania również na wielkie partie jak i na wypracowania unikalne.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy dla indywidualnych klientów - Grom »

  Otwarcie własnego biznesu, posiadanie swojego miejsca albo innych wartości materialnych to bardzo często jest kuszące dla innych. Dlatego tak znaczące jest dostateczne ubezpieczenie w postaci profesjonalnych systemów zabezpieczających. Alarmy to bardzo często napotykane systemy, które zabezpieczają różnorakie budowle, począwszy od niewielkich sklepów, ale także mieszkań jednorodzinnych, a na ogromnych magazynach oraz zakładach produkujących kończąc. Dobrze zaprojektowany system zabezpieczający to niezakłócony sen oraz gwarancja dla Państwa biznesu. Nietrzeba wydawać wielkich pieniędzy. Agencja Ochrony Grom ma ogromne doświadczenie, profesjonalne podejście do odbiorcy i przekazanych obowiązków. Nasza firma jest dla Ciebie odpowiednim partnerem w dziedzinie ochrony, w skład której wchodzi również monitoring obiektów.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne usługi tłoczenia metali »

  Proponujemy zawodową obróbkę metali przy zastosowaniu współczesnych maszyn. Realizujemy usługi tłocznictwa, wykrajania części metalowych z przygotowanych wcześniej matryc, i także zajmujemy się obróbką termiczną metalu, ażeby przyznać mu jeszcze lepsze właściwości. Mamy do dyspozycji także perfekcyjnie zaopatrzoną narzędziownię. usługi odznaczają się punktualnością, solidnością i wykonujemy towary naprawdę wysokiej klasy, testując je w końcowej fazie. Jeżeli zależy ci na skorzystaniu z polskich usług, spojrzyjże na naszą stronę internetową, z której dowiesz się więcej, oraz także będziesz się mógł z nami przez nią skontaktować.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej to szkoła, której pragniesz! Naszym celem jest kształcenie fachowców w zakresie nauk ekonomicznych, społecznych oraz technicznych. Wykonujemy wszelkie badania naukowe. Gwarantujemy niezwykle wysoki poziom naszego kształcenia, na poziomie europejskim. Zwiększamy kreatywność, wspieramy wszystkich naszych studentów w podążaniu za celami. Osiągamy niebywałe sukcesy w kwestii właściwego kształcenia, dającego widoczne efekty. Projekty badawczo-naukowe są finalizowane dzięki wyspecjalizowanej kadrze, którą możemy się pochwalić. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej kształci studentów m.in. na takich kierunkach, jak na przykład: administracja, studia informatyka, logistyka, zarządzanie, socjologia, stosunki międzynarodowe a także pedagogika. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wyższej Szkoły Biznesu!

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szyldy reklamowe, tablice informacyjne, druk »

  Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się przyrządzaniem tablic i szyldów reklamowych,tablice informacyjne wyklejaniem folią wielorakich typów, oraz także drukiem cyfrowym oraz offsetowym. Nasze usługi skierowane są zarówno do filii reklamowych, jak i do jednostek i indywidualnych kontrahentów, ponieważ służymy też planowaniem schematów. Nasze usługi odznaczają się wysoką kategorią obsługi użytkownika oraz solidnością, nasze produkty także zadziwią cię dokładnością wykonania i estetyką. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się naszym adaptacjom i cennikowi na stronie internetowej - dzięki temu dopasujesz dla siebie najlepsze rozwiązania. Zachęcamy do naszych usług!

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabloty »

  AlboTek.pl  sklep on-line producenta mebli ALBO. Znajdziecie tutaj regały sklepowe, lady sklepowe, panele ścienne typu spacewall, gabloty, gabloty obrotowe, witryny sklepowe, regały metalowe,wieszaki, a oprócz tegowieleinnych rzeczy niebędnych każdemu handlowcowi. Nasza firma projektuje i produkuje meble sklepowe zarówno dla dużych odbiorców sieciowych jak imałych sklepów czy butików w galeriach handlowych. Specjalizujemy się także w projektowaniu i produkcji mebli firmowych promujących markę.  Produkcja odbywa się na nowoczesnym parku maszynowym, dzięki czemu proponowane meble za każdym razem spełniają najwyższe kryteria jakości. W ALBO pracuje sztab specjalistów śledzący na bieżąco aktualne trendy wzornicze i aranżacji wnętrz. Dzięki temu nasze produkty charakteryzuje indywidualny styl, dzięki temu sklepy uzyskują swój indywidualny charakter i wzbudzają zainteresowanie nabywców.
  Sklep on-line Albotek.pl otworzyliśmy dla Państwa ażebyuprościć i usprawnić obsługę naszych dotychczasowych i przyszłych odbiorców. Nasze produkty dostarczamy specjalistycznym transportem własnym albo spedycyjnym na terenie kraju i Europy. Prezentujemy systemowe meble sklepowe i ich możliwe dodatkowe opcje wyposażenia i konfiguracji.

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »