Windykacja

Windykacja Windykacja twarda jest kolejnym z typów procesów windykacyjnych. Jak możemy się łatwo domyślić, odróżnia się ona trochę od windykacji miękkiej. Różni się przede wszystkim metodą działania i stosowanymi metodami na odzyskanie zobowiązania. Obecnie takiego typu windykacja jest stosowana głównie w stosunku do dłużników, którzy nie reagują na nakazy i upomnienia do zapłaty. Windykacja twarda to przede wszystkim skierowanie sprawy do sądu, wpisanie do Biura Informacji Gospodarczej, czy też tak zwany wywiad detektywistyczny i gospodarczy jak również odwiedziny windykatorów rejonowych. Takiego typu metody są stosowane tylko w szczególnych sprawach i tyczą się jedynie dłużników, jacy już od wielu miesięcy zalegają z uregulowaniem należności jak również odmawiają uregulowania należności. Powszechne jest również wpisanie osób będących dłużnikami na tak zwanych giełdach wierzytelności, oraz skupywanie należności. Wiele przedsiębiorstw specjalizuje się w tego rodzaju działalności i ma z tego duże dochody.

Szczegóły strony www.egzekucja24.pl:

Podlinkuj stronę www.egzekucja24.pl:

Windykacja

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 42

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gdańsk, biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Syso Gdańsk to firma oferująca usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Syso zapewnia bezpieczeństwo prowadzenia firmy przez kompleksową obsługę usług księgowych i doradztwa prawnego. Biuro stara się świadczyć usługi najwyższej jakości nie obciążając zbytnio kieszeni klientów. Biuro Syso zapewnia klientom doradztwo i reprezentację przed urzędami. Dodatkowo działalność biura jest ubezpieczona w zakresie OC. Usługi świadczone przez Syso Consulting Gdańsk dla swoich klientów to między innymi księgi rachunkowe, ewidencja przychodów, ewidencja środków trwałych i wyposażenia, doradztwo - działalność gospodarcza, sprawozdania finansowe, wnioski kredytowe, sprawozdania statystyczne dla GUS, aktualizacja danych w Sądzie Rejestrowym, aktualizacja danych w Urzędzie Skarbowym.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP.
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowy Wrocław »

  Biuro rachunkowe Wrocław Libra świadczy kompleksowe usługi związane z prowadzeniem księgowości dla małych i średnich firm.
  Libra oferuje zarówno usługi księgowe jak i doradztwo podatkowe czy audyty. Staramy się pomóc klientowi w niemal każdej sytuacji, która ma związek z podatkami oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Naszymi klientami są firmy które rozliczają się na zasadach ogólnych jak i są na karcie podatkowej czy na ryczałcie.

  Precyzyjny zakres naszych usług oraz cennik znajdziesz na naszej witrynie firmowej libra.net.pl. Witryne możesz znaleźć w Google wpisując np. frazę: Biura księgowe Wrocław

  Najważniejsze dla naszej firmy jest zdobycie zaufania klienta, tak by ten był w pełni zadowolony z naszych usług.


  LIBRA Renata Kiełbasiewicz-Drozdek
  ul. Partyzantów 12c
  51-672 Wrocław
  71 347 65 35
  r.drozdek@libra.net.pl
  NIP: 8981069164
  Regon 933004760

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania rynku »

  Nasz firma współpracuje z wieloma przedsiębiorcami. Od wielu lat nasi specjaliści planują badania statystyczne oraz opracowują otrzymane informacje. Przedstawiona strona www została stworzona dla naszych kontrahentów, aby mogli oni zobaczyć wykorzystywane algorytmy statystyczne. Zachęcamy do zamówienie oferowanych usług. Pomagamy nie tylko w ocenie sprzedaży, ale również w tworzeniu prac naukowych. Nasi fachowcy pracują także na rynku medycznym. Cokolwiek czynisz, jesteśmy pewni, że statystyka pomoże Ci zdobyć wymarzone zyski. Promowana strona internetowa umożliwi Ci zgłoszenie chęci konsultacji.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Poznań »

  Proponujemy swoje kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości i księgowości. Nasze biuro rachunkowe i podatkowe ŁABUTKA & NIEDBAŁA charakteryzuje się wysokim standardem obsługi. Działając od 2000 roku biuro stale współpracuje z biegłym rewidentem i kancelarią radców prawnych. To oraz ponad dziesięcioletnie doświadczenie w obsłudze klientów prywatnych i firm, fundacji czy stowarzyszeń przyczynia się do konkurencyjności naszej firmy w branży rachunkowo-księgowo-podatkowej. Oferujemy prowadzenie księgowości w biurze firmy klienta. Cennik usług jest indywidualny i zależy od formy prawnej klienta, typu prowadzonej księgowości, ilości księgowanych pism, a także liczby zatrudnionych pracowników (księgowa, doradca prawny i podatkowy itd.) Kontakt: Poznań, ul. Trybunalska 38, tel. 604 150 974 lub Śrem, ul. Chłapowskiego 24/4, tel. 602 157 968.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania rynku »

  Promowana witryna www została przygotowana przez firmę trudniącą się konsultingiem z kategorii statystyki. Zaprojektujemy dla Ciebie szereg ankiet, a następnie pokażemy Ci wyniki ich analizy w sposób w pełni jasny. Nasi eksperci pomogą Ci poznać wymagania klientów i rynek sprzedaży. Dzięki użyciu statystyki, możesz niezwykle sprawnie uzyskać wymagane zyski, bez konieczności tracenia pieniędzy na liczne nieprzemyślane próby zmian. Dzięki prezentowanej stronie poznasz nas i ofertę jaką przedstawiamy każdemu zainteresowanemu statystyką.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »