Zabezpieczenia Podkategoria: Zabezpieczenia

 • Czujniki ruchu »

  Czujniki Paradox mają zasięg dosłownie do 12x12 m a ich kąt widzenia może osiągnąć wręcz 110 stopnia. Wyróżniają się kompensacją temperatury, a oprócz tego zasilaniem 9-16V DC, natomiast ich pobór prądu jest niewielki. To jedynie kluczowe cechy jakie posiadają czujniki Paradox. Dzielą się one na grupy z przyczyny na indywidualne właściwości. Możemy wyselekcjonować takie czujniki Paradox jak bezprzewodowe o sporej mocy czy też zewnętrzne, które nie zwracają uwagi na zwierzęta do 40 kg. Przy tym zasięg jaki mogą osiągnąć w zobowiązaniach zabudowania obszaru to wręcz 70 metrów. Wybór danego systemu alarmowego zależy tylko i wyłącznie od prywatnych wymagań klienta. Czujniki Paradox posiadają zapewnić wygodę.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kamery i monitoring »

  Masz cenne rzeczy potrzebujące stałego pilnowania? Twoim problemom może pomóc szeroka gama towarów sprzedawanych poprzez Alarm-Tech. Urządzenia monitorujące, jak również alarmujące proponowane przez naszą firmę zawiadomią o niebezpiecznym wydarzeniu informując o tym właściciela. W ogromnym stopniu pomaga to w prowadzeniu własnej działalności i umożliwia na spokojny sen. Ukazujemy innowacyjny monitoring ip, który spełnia wszelkie normy przepisów uni europejskiej. Ponadto w naszym sklepie zakupisz dobre kamery, czujniki i inne urządzenia do własnego systemu.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamery HDSDI »

  Firma oferuje Tobie doskonałe kamery HDSDI. Jest to obecnie najlepszzy sprzęt, dostępny na rynku urządzeń monitorujących, który w znaczący podnosi komfort podczas pracy bacznie wszystko monitorując. Oferta kierowana jest nie tylko do przedsiębiorstw, czy też małych firm, ale również do właścicieli domów. Montowanie tego profesjonalnego i wysokiej klasy sprzętu do monitoringu wyposażonego w technologię HDSDI pozwoli Tobie na zapis wydarzeń dookoła Twojej posesji w wysokiej rozdzielczości, co daje możliwość rozpoznania każdego szczegółu.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zabezpieczenia

Zabezpieczenia - nowa strona:

Adres: