Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/site.php on line 1
Farmacja - Pageadder.eu

Farmacja

Farmacja Studium Medan jest szkołą kształcącą w zawodzie - technik farmaceutyczny. Posiada uprawnienia szkoły publicznej, pozytywną opinię Ministra Zdrowia oraz Śląskiego Kuratora Oświaty. Nauka odbywa się w systemie dziennym oraz wieczorowym i trwa 2 lata. Zajęcia dla osób pracujących dostosowane są do ich potrzeb oraz możliwości. Honorowy patronat nad szkołą sprawuje czołowy producent leków w Europie. Szkoła posiada doskonałe zaplecze dydaktyczne - nowoczesne laboratoria: chemiczne i technologiczne, sale wykładowe wyposażone w sprzęt audiowizualny, pracownię informatyczną, a także - co jest zupełnym novum w skali kraju - własną aptekę szkoleniową, w której słuchacze mają możliwość praktycznej nauki zawodu jeszcze przed rozpoczęciem praktyki zawodowej. Posiadamy możliwości zakwaterowania słuchaczy dojeżdżających z dalszych okolic (m.in. dostęp do internatu w budynku szkoły, pomagamy w wyszukiwaniu mieszkań na stancji). Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z działem dla kandydatów.

Szczegóły strony medan.edu.pl:

Podlinkuj stronę medan.edu.pl:

Farmacja

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 52

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Uczelnie »

  Szkoła wyższa imienia Bogdana Jańskiego (wcześniej Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości) to jedna z najstarszych uczelni niepublicznych w Polsce. Na początku kształcenie odbywało się tylko w Warszawie, a jedynym prowadzonym kierunkiem było zarządzanie i marketing. W ciągu 15 lat funkcjonowania szkoły utworzone zostały wydziały Zarządzania i Nauk Społecznych oraz wydziały zamiejscowe w Krakowie, Elblągu, Chełmie, Opolu i Zabrzu. Uczelnia poza edukacją samą w sobie proponuje studentom dodatkowo program wychowawczy mający na celu kształtowanie w studentach postawy służby i odpowiedzialności wobec ojczyzny. dziś Uczelnia imienia Bogdana Jańskiego kształci przeszło osiem tysięcy studentów z kraju i z zagranicy będąc jedną z największych niepublicznych szkół wyższych w kraju. Szkoła uzyskała pozytywną ocenę Państwowej Komisji Akredytacyjnej na wszystkich badanych kierunkach studiów. Jakość nauczania potwierdzona została dwukrotnie certyfikatem "Wiarygodna Szkoła". Studenci korzystać mogą również ze stypendiów, naukowych i socjalnych.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Podyplomowe »

  Możliwość wyboru odpowiedniego kierunku studiów jest trudną kwestią, więc powinno się się nad tym tematem zastanowić nieco wprzód. Osoby zainteresowane kontynuacją nauki jeszcze przed egzaminem dojrzałości podążają na wymarzoną uczelnię, gdzie chcieliby podjąć studia o wymarzonym dla siebie kierunku. W Wyższej Szkole Bezpieczeństwa znajduje się niemało specjalności. Zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie dzięki wykwalifikowanej kadrze, która wkłada mnóstwo starań, żeby przygotować studentów do życia zawodowego. Kierunki takie jak: Bezpieczeństwo Wewnętrzne, bądź Zarządzanie, a także studia podyplomowe cieszą się dużą popularnością. Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa posiada wydziały w Gdańsku, Gliwicach, a także w Poznaniu. O ile sprawą najistotniejszą dla Ciebie jest Twoja przyszłość zawodowa zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej: www.wsb.net.pl.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły Policealne Warszawa »

  Jesteśmy komórką szkolną posiadającą wszystkie pełnomocnictwa Kuratorium Oświaty, które przyzwalają nam określać się pojęciem szkoły publicznej. Uprawnienia OKE na dodatek pozwalają naszym uczniom na zdawanie sprawdzianów maturalnych bezpośrednio w lokalnej szkole. W ramach własnych struktur prowadzimy edukację na kilku samodzielnych poziomach edukowania. Od technikum, przez liceum ogólnokształcące dla dorosłych, kursy powtórzeniowe i doszkalające dla maturzystów, aż do prowadzenia studium pomaturalnego, które pozwala uzyskać kompetencje w kilku ciekawych i modnych zakresach.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praktyczne studia na kierunku administracja »

  Na danej stronie www swą ofertę omawia gdańska szkoła zarządzania. Posiadamy do dyspozycji dobrze przystosowane sale komputerowe ze sprzętem wysokiej jakości. Studia kosmetologiczne znajdujące się w ofercie to opcja dla pewnych swej drogi zawodowej. Wyższa szkoła to gwarancja rzetelności w odniesieniu do danego poziomu kształcenia. Jedną ze specjalności szkoły są studia wykładane na kierunku administracja. Oferujemy Państwu zarówno studia stacjonarne oraz studia niestacjonarne. Szczegółowe informacje o ofercie szkoły znajdą Państwo na witrynie internetowej.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  W serwisie zaprezentowany został Instytut Ekonomii i Zarządzania UJ. Instytut daje szansę na uzyskanie wykształcenia np. w kierunku zarządzania personelem. Studenci mogą wybierać pomiędzy ekonomią stosowaną a międzynarodową. Oferta kształcenia obejmuje studia podyplomowe, np. z zakresu public relations. Studia magisterskie można powziąć np. na kierunku psychologia w zarządzaniu. Studia na opisywanym instytucie przebiegają w systemie dwustopniowym. Informacje dotyczące rekrutacji zamieszczone zostały w serwisie.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej to szkoła, której pragniesz! Naszym celem jest kształcenie fachowców w zakresie nauk ekonomicznych, społecznych oraz technicznych. Wykonujemy wszelkie badania naukowe. Gwarantujemy niezwykle wysoki poziom naszego kształcenia, na poziomie europejskim. Zwiększamy kreatywność, wspieramy wszystkich naszych studentów w podążaniu za celami. Osiągamy niebywałe sukcesy w kwestii właściwego kształcenia, dającego widoczne efekty. Projekty badawczo-naukowe są finalizowane dzięki wyspecjalizowanej kadrze, którą możemy się pochwalić. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej kształci studentów m.in. na takich kierunkach, jak na przykład: administracja, studia informatyka, logistyka, zarządzanie, socjologia, stosunki międzynarodowe a także pedagogika. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wyższej Szkoły Biznesu!

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »