Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/site.php on line 1
MODUŁ - Kurs rysunku architektura - Pageadder.eu

MODUŁ - Kurs rysunku architektura

MODUŁ - Kurs rysunku architektura Oferujemy kursy i naukę rysunku w plenerze i w obiektach zamkniętych. W naszej ofercie proponujemy lekcje plenerowe, osobiste ale też masę innych technik nauki, wśród których każdy rysownik znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy zajęcia przygotowujące do kierunków studiów związanych ze sztuką i rysunkiem, dzięki czemu nasi klienci mają o wiele łatwiej dostać się na upragnioną uczelnię. Organizujemy zagraniczne wyjazdy plenerowe, dające mnóstwo praktyki i dużo doświadczenia. Każdy klient może spodziewać się z naszej strony fachowości oraz atrakcyjnych cen. Prowadzimy też zajęcia wakacyjne dla studentów, którzy pragną nadrobić zaległości oraz dla tych, którzy tak jak my kochają rysunek. Nasi specjaliści to wykształceni architekci z doskonałych uczelni. Zapraszamy na naszą witrynę internetową w celu zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.rysunek-architektura.pl:

Podlinkuj stronę www.rysunek-architektura.pl:

MODUŁ - Kurs rysunku architektura

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 50

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka jazdy Nowy Sącz »

  Na witrynie naukajazdy-olimpic.pl widnieją informacje o ośrodku organizującym kursy na prawo jazdy. Ośrodek szkoleniowy Olimpic działa na terenie Nowego Sącza i okolic. Ambicją szkoły jest nie tyle nauka jazdy po to by zdać egzamin lecz po to by uczniowie umieli poprawnie i bezpiecznie prowadzili swoje pojazdy. Zdawalność egzaminów uczniów szkoły Olimpic jest bardzo wysoka. Jeśli są Państwo zainteresowani kursami na prawo jazdy kategorii B w obrębie Nowego Sącza, witryna ta zawiera przydatne informacje.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia elektryczne »

  Przedsiębiorstwo Dkr to jednostka posiadająca uprawnienia do prowadzenia szkoleń i egzaminów i nadawania uprawnień sepowskich, elektrycznych, energetycznych oraz gazowych. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń tego typu. Organizowane przez nas szkolenia jak i egzaminami odbywają się na terenie całego kraju. Uprawnienia elektryczne upoważniają do zajmowania się sieciami energetycznymi lub też eksploatacji urządzeń i instalacji energetycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą znajdującą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy na prawo jazdy Gdynia »

  Kurs na prawo jazdy jest jednym z najważniejszych zadań w życiu każdego człowieka. Wielu szuka wysokiego poziomu szkolenie i miłej atmosfery w czasie nauki. Na tej stronie możesz się przekonać, iż jesteśmy idealnym przedsiębiorstwem szkoleniowym, ponieważ prócz przyjaznych instruktorów, zapewniamy także wspaniałą atmosferę. Do nas uczęszcza się z radością. Szkoła nauki jazdy, którą polecamy, to pewny sposób na zdobycie upragnionego i niezwykle ważnego dokumentu. Jeśli chcesz szybko uzyskać pozwolenie jazdy, już teraz zapisz się na nasze szkolenie.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka angielskiego »

  Dlaczego nieliczni ludzie szybko uczą się języków obcych dosłownie w kilkanaście dni? Bowiem wiedzą jak to robić. Na kursie Fast Learn poznasz efektywne metody nauki języka złączone z rozrywką co pozwala niesłychanie szybko uczyć się języka angielskiego (i każdego innego). Przekonasz się jak mało trzeba znać słów żeby potrafić się porozumieć w większości miejsc na świecie i poznasz te słowa. W ich zapamiętaniu pomoże Ci Twoja wyobraźnia, specjalny system a także tysiące fiszek. Ty także posiadasz geniusz do języka tylko daj sobie możliwość aby go odkryć!

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polecane prawo jazdy - Kielce »

  reklamowana szkoła jazdy prowadzi kursy dla przyszłych kierowców. Nauczyciele zapewniają przyjemną atmosferę pracy i najlepsze efekty nauczania. Szkoła jazdy oferuje pakiety w konkurencyjnych cenach oraz promocje. Osoby, które ciekawi prawo jazdy w miejscowości Kielce odnajdą tutaj propozycję dla siebie. Proponowana jest tutaj przede wszystkim nauka jazdy na wysokim poziomie. Wszelkie auta należące do tej szkoły jazdy są w doskonałym stanie technicznym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą placówki.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bhp Wrocław »


  Firma Adrem Sławomira Łabieniec to profesjonaliści z branży konsultingowo doradczej a precyzyjniej naszą specjalnością są szkolenia BHP, które przeprowadzamy na terenie Wrocławia oraz okolic.
  Komu są potrzebne nasze szkolenia? Otóż szkolenia BHP są konieczne praktycznie wszystkim ludziom, od najmłodszych lat. W życiu mamy styczność z różnego typu niebezpiecznymi sytuacjami, które mogą doprowadzić do tragedii. Adrem potrafi nauczyć i przedstawić sporo metod, które mogą zwiększyć nasze bezpieczeństwo.

  Głównymi odbiorcami naszych ofert są jednak firmy. Obecnie każda działalność gospodarcza mająca w planie zatrudnić pracownika, musi mu pierwsze zapewnić szkolenia z zakresu higieny pracy, bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej oraz wielu innymi zagrożeniami.

  Szkolenia BHP oferowane przez Adrem Sławomira Łabieniec na pracownikach zapewnia właścicielom firm spokój ze strony Inspekcji pracy, Państwowej inspekcji sanitarnej oraz Państwowej Straży pożarnej.

  Działalność szkoleniowa Adrem zapewnie najniższe ceny przeprowadzonych szkoleń, natomiast doświadczenie nabyte podczas wielu lat działania firmy, sprawia, iż w zamian możemy zaproponować bardzo wysokiej klasy szkolenia z których są zadowoleni wszyscy nasi klienci.  Adrem - Przedsiębiorstwo Usługowo - Konsultingowe Sławomir Łabieniec

  Widok 1/20
  50-052 Wrocław
  Tel./fax 71 318 18 10
  E-mail: biuro@wroclawbhp.pl

  NIP: 8991326125
  Regon: 020746540

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »