Portale naukowe Podkategoria: Portale naukowe

 • Angielski Dąbrowa Górnicza »

  Progreso to centrum językowe oferujące Państwu kursy na bardzo dobrym poziomie. Nasza szkoła językowa znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Swoim działaniem obejmujemy cały Śląsk. Prowadzimy kursy językowe, które obejmują naukę aż 22 języków obcych. Masz zamiar nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego, francuskiego i wielu innych języków? Skorzystaj z oferty naszej szkoły językowej! Nasze kursy to zapewnienie szybkiej i efektywnej nauki! W naszej ofercie można odnaleźć kursy językowe dla dzieci, maturzystów, dorosłych. Prezentujemy kursy na rozmaitych poziomach nauczania. W ofercie ceny promocyjne i korzystne rabaty. Serbski Dąbrowa Górnicza

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Preparaty mikroskopowe »

  Nasza firma proponuje Państwu sprzedaż preparatów mikroskopowych i innych narzędzi z zakresu botaniki oraz biologii. Przedstawiane przez nas towary są na bardzo wysokim poziomie. Stawiamy na zupełne zadowolenie naszych klientów. Nasz sklep internetowy gwarantuje Państwu możliwość dokonania niezwykle prostych, szybkich i wygodnych zakupów. Szybko realizujemy zamówienia. Cały proces zakupu i sprzedaży odbywa się na najwyższym poziomie. Oferta naszych produktów znajduje się na naszej stronie internetowej, na którą bardzo gorąco zapraszamy:preparatymikroskopowe.pl . Obiecujemy, że zakupy z nami to czysta przyjemność! Przekonaj się sam!

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia e learningowe »

  Nauka przez Internet oraz atrakcyjne kursy e learningowe w preferencyjnych cenach to specjalność edukacyjnej platformy e learningowej CyfrowaSzkoła.pl. Zamysłem założyciela nowatorskiego portalu Cyfrowa Szkoła, programisty Grzegorza Bośko z Poznania, jest pozyskiwanie czy przekazywanie cennej wiedzy oraz umiejętności bez ponoszenia zbędnych kosztów związanych z realizacją albo pobieraniem nauki stacjonarnej. Nauka przez Internet jest nowatorską ofertą dla kursantów chcących efektywnie wykorzystać czas przeznaczony na udział w tego typu kursach. Z nami zdobędziesz cenne umiejętności, którymi wykażesz się w pracy czy w szkole. Oferujemy e szkolenia dla rodziców oraz nauczycieli. Zachęcamy twórców szkoleń internetowych do współpracy. Kontakt za pomocą internetowego modułu kontaktowego oraz drogą mailową.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie pisanie »

  Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Nic bardziej banalnego! Wejdź na stronę bezwzrokowo.pl i zobacz jak prosto opanować szybkie pisanie. Szybkie pisanie na klawiaturze nie jest skomplikowane. Mistrz klawiatury przeprowadzi Cię przez wszelkie zawiłości. Pisanie bezwzrokowe zdecydowanie uprości przygotowany przez nas kurs szybkiego pisania. Mistrz klawiatury online to bezproblemowa i fajna nauka pisania na klawiaturze. Ukończ kurs szybkiego pisania na klawiaturze i uwierz, że mistrz klawiatury to właśnie TY. Bezwzrokowe pisanie nie jest ciężkie!

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • UTK system dwójkowy »

  Ucząc w szkole wiem jak dużo czasu należy poświęcić aby dobrze zaznajomić się z trudnymi i nowymi tematami. Uczniowie którzy po raz pierwszy mają styczność z systemami liczbowymi potrzebują czasu aby dobrze zrozumieć na czym polega zamiany liczby z systemu dwójkowego na szesnastkowy. Dla tego też przychodzimy z pomocą i oferujemy wam darmowe kursy z przeliczania systemów binarnych na inne systemy liczbowe. Dowiedz się wszystkiego o systemie dwójkowym z naszej strony. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dokładne materiały dzięki którym bez problemu zrozumiesz na czym polega arytmetyka systemów komputerowych.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale naukowe

Portale naukowe - nowa strona:

Adres: