Szkolenia handlowe

Szkolenia handlowe Szkolenia handlowe i kursy sprzedażowe są ważnym elementem w rozwoju handlowców. Inwestowanie w wiedzę i umiejętności handlowca, przekłada się w przyszłości na osiąganie większych obrotów w firmie. Grupa-kreatywna posiadająca kadrę składającą się ze specjalistów i naukowców w swojej dziedzinie prowadzi kursy i szkolenia w trzech miastach, takich jak Wrocław, Katowice i Warszawa, gdzie wyspecjalizowana kadra dba o właściwy rozwój i zdobywanie kompetencji miękkich swoich kursantów. Szczegółowa oferta kursów i szkoleń dostępna jest na stronie grupa-kreatywna. pl lub pod numerem telefonu w zakładce kontakt.

Szczegóły strony https://grupa-kreatywna.pl:

Podlinkuj stronę https://grupa-kreatywna.pl:

Szkolenia handlowe

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Preparaty mikroskopowe »

  Nasza firma proponuje Państwu sprzedaż preparatów mikroskopowych i innych narzędzi z zakresu botaniki oraz biologii. Przedstawiane przez nas towary są na bardzo wysokim poziomie. Stawiamy na zupełne zadowolenie naszych klientów. Nasz sklep internetowy gwarantuje Państwu możliwość dokonania niezwykle prostych, szybkich i wygodnych zakupów. Szybko realizujemy zamówienia. Cały proces zakupu i sprzedaży odbywa się na najwyższym poziomie. Oferta naszych produktów znajduje się na naszej stronie internetowej, na którą bardzo gorąco zapraszamy:preparatymikroskopowe.pl . Obiecujemy, że zakupy z nami to czysta przyjemność! Przekonaj się sam!

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Warszawa »

  Firma Dziecięce zmysły oferuje pomoc diagnostyczną i terapeutyczną dla dzieci z problemami rozwojowymi. W tym również terapię logopedy z Warszawy. Na podstawie informacji zawartych na stronie www.dzieciecezmysly.pl w zakładce "oferta" można wywnioskować,że podczas każdej terapii terapeuci mają na względzie dobro małego pacjenta, a podstawą jest integracja sensoryczna. najważniejszym założeniem terapii SI jest poprawna integracja zmysłów, ale również wyzwalanie porządanych reakcji sensorycznych. Potrzebne informacje opisujące oferowane terapie znajdują się na witrynie firmy- dzieciecezmysly.pl, w zakładce "oferta". Wg informacji zawartych w zakładce "oferta" witryny www.dzieciecezmysly.pl fundamentem udanej terapii jest współpraca z rodzicami dziecka i regularność ćwiczeń. Dzięki tym dwóm, podstawowym warunkom scharakteryzowanym na stronie www.dzieciecezmysly.pl możliwa jest terapia przynosząca wymierne i szybko widoczne efekty, co pozwoli małemu pacjentowi na znacznie lepsze funkcjonowanie we własnym środowisku.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kwalifikacja wstępna Chrzanów »

  Kwalifikacja wstępna jest obligatoryjnym szkoleniem dla kierowców zawodowych. Szkolenie okresowe ma ważność pięć lat. Kwalifikacja wstępna przyspieszona umożliwia błyskawiczną realizację kursu i jest związana od wieku kursanta na poszczególne kategorie. Szkolenia okresowe organizowane są przez firmę Drivemat codziennie. Kwalifikacja wstępna Oświęcim prowadzona jest w postaci zajęć teoretycznych i praktycznych. Kwalifikacja wstępna Brzeszcze dotyczy przewozu osób lub przewozu rzeczy. Kwalifikacja wstępna Kęty może być realizowana systemem learningu. Nowoczesna metoda wykorzystująca technikę komputerową sprawia że kwalifikacja wstępna Wadowice jest lepiej dostępna i komfortowa w nauce. Kwalifikacja wstępna Andrychów umożliwia rozpoczęcie kursu praktycznie od razu. Kursanci mogą niezależnie od siebie opanowywać materiał kursu kwalifikacja wstępna Tychy. Kwalifikacja wstępna Chrzanów składa się z wielu modułów szkoleniowych. Każdy moduł kończy się testem próbnym dzięki czemu kwalifikacja wstępna Chełmek pozwala na ocenę przyswojonej wiedzy. Kwalifikacja wstępna Bieruń jest prowadzona tradycyjną metodą szkolenia. Wykład, lub ćwiczenia praktyczne sprawiają że kwalifikacja wstępna Zator jest ciekawsza dla kursantów. Kwalifikacja wstępna Pszczyna to także zajęcia w ruchu drogowym oraz na płycie poślizgowej. Szkolenie okresowe Oświęcim poprzedzone jest badaniem psychologicznym i lekarskim. Szkolenie okresowe Brzeszcze to kurs obejmujący część teoretyczną. Szkolenie okresowe Kęty nie kończy się egzaminem państwowym. Szkolenie okresowe Wadowice podzielone jest na moduły tematyczny. Szkolenie okresowe Andrychów dotyczy przewozu towarów i przewozu osób. Każdy kierowca ciężarówki ma obowiązek ukończyć szkolenie okresowe Tychy najpóźniej co pięć lat. Taka sama zasada dotyczy kierowcy autobusu który w tym samym terminie musi zrealizować szkolenie okresowe Chrzanów. Szkolenie okresowe Chełmek to zajęcia w postaci wykładu oraz pogadanki.

  Data dodania: 04 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Moderator Wrocław - szkoła coachingu »

  Szkolenia w zakresie biznesu, coachingu i zarządzania. Coaching to najlepszy i najszybszy sposób na odzyskanie dawnej motywacji do działania! Wzrost naszej pewności siebie, podejmowanie odpowiedzialnych decyzji ma duże znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania całej firmy. Nasz wiedza może wytyczyć dla Ciebie całkiem nową ścieżkę kariery. Twoje decyzje nie będą stanowić już takiego problemu. Szkoła Coachingu Moderator to idealne miejsce szkoleniowe pozwalające na poszerzanie swoich horyzontów zawodowych jak i życiowych. Zapoznaj się z szeroką ofertą kursów i szkoleń na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 15 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp, ppoż »

  Szkolenia bhp, ppoż - znajdziesz je w ofercie firmy Aktyw BHP w Warszawie ( szkolenia z bezpieczeństwa i higieny pracy, kursy pierwszej pomocy, szkolenia przeciwpożarowe). Zajrzyj na stronę www firmy Aktyw - poznaj ofertę na szkolenia bhp, ppoż, szkolenia z pierwszej pomocy, opracowanie instrukcji do urządzeń i maszyn czy pomiary elektryczne. Firma Aktyw BHP z Warszawy zaprasza na kursy na miejscu lub kursy i szkolenia w wersji online (E-learning). Ośrodek szkoleniowy Aktyw BHP - kursy i szkolenia BHP, ppoż, pierwsza pomoc, ma swoją siedzibę w mieście Warszawa, województwo mazowieckie - kliknij w podany link i poznaj ofertę.

  Data dodania: 27 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, kursy, coaching w szkole IPRI »

  Poszukujesz sprawdzonej placówki z psychoterapią? Może chcesz zostać coachem? Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego od wielu lat prowadzi szkolenia, kursy na trenera, aby zostać coachem, badania, warsztaty, psychoterapię oraz coaching. Dzięki temu możesz zwiększyć swoje kompetencje społeczne, podnieść jakość psychiczną swojego życia czy też poznać metody coachingowe. Każde szkolenie to wysoka jakość poświadczona akredytacjami. Dzięki temu, masz pewność, że współpracujesz z profesjonalistami. Przekonaj się i Ty. Wejdź na stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej informacji na ten temat. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 03 03 2021 · szczegóły wpisu »