Ex-Con - części do tras kablowych

Ex-Con - części do tras kablowych Ex-Con to przedsiębiorstwo, które zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości elementów z zakresu elektroniki oraz automatyki przemysłowej. Posiadamy części takich marek, jak Pflitsch, Bopla. Rose, Wiska czy Eaw. Można u nas znaleźć liczne rodzaje dławnic i kanałów kablowych, a także korytek i nie tylko. W naszej ofercie znajdują się również obudowy przemysłowe - ręczne i elektroniczne, a również złącza przemysłowe różnego rodzaju. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! W razie pytań i wątpliwości - prosimy o kontakt, nasi specjaliści udzielą zadowalających wyjaśnień i odpowiedzi.

Szczegóły strony ex-con.pl:

Podlinkuj stronę ex-con.pl:

Ex-Con - części do tras kablowych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Falownik »

    Falowniki wortal techniczny przemienników częstotliwości. Baza wiedzy technicznej energoelektronika. Instrukcje do falowników, artykuły techniczne, forum. Wynika to z bezpośredniego związania układów pomocniczego napięcia przemiennego z obwodami pierwotnymi. Stąd też wszystkie zmiany zachodzące w tych obwodach rzutują niejako na pracę układów. W zasadzie ze względu na duże prądy występujące w obwodach wtórnych o napięciu 24 V występują znaczne spadki napięcia w przewodach doprowadzających ten prąd do odpowiednich aparatów. Z punktu widzenia układów pomocniczego napięcia przemiennego stosowanie napięć 24 V dla nowych obiektów jest zupełnie nie uzasadnione.

    Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Dobór falowników »

    Falowniki dobór, wyszukiwarka, porównywarka falowników. Wybierz TANI falownik. Dobierz falownik wg parametrów technicznych, znajdż zamiennik falownika. Zróżnicowanie zagadnień szczególnie wiąże się z projektowaniem układów pomocniczego napięcia przemiennego dla rozdzielni już istniejącej, w której w ramach modernizacji przewiduje się likwidację baterii akumulatorów i zastąpienie jednym z omawianych wyżej układów lub zespołem tych układów. Wynika to oczywiście z konieczności uwzględnienia sytuacji, którą projektant na rozdzielni zastaje. Dlatego też z naciskiem trzeba podkreślić, że projektowanie układów z pomocniczym napięciem przemiennym wymaga szczególnie starannych rozważań, wnikliwej analizy warunków pracy, dostosowania do tej pracy samego układu zasilającego jak również aparatury pracującej w obwodach wtórnych.

    Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki VLT 2800 »

    Przy projektowaniu silników z podwójnym obiegiem powietrza należy wziąć pod uwagę to, że cała moc pobrana przez wentylator wewnętrzny zamienia się w ciepło obiegu wewnętrznego, które z kolei musi być odprowadzane z silnika. Moc pobrana przez wentylator zależy (pomijając sprawność) od jego wydatku powietrza oraz od oporu aerodynamicznego całego obwodu wentylacyjnego. Należy więc dążyć przy projektowaniu obiegu wewnętrznego do możliwie dużych kanałów ze względu na małe opory oraz do małych wymiarów wentylatorów — ze względu na wydatki powietrza.
    Moc wentylatora obiegu zewnętrznego tylko częściowo zamienia się w ciepło podgrzewające silnik. Opory aerodynamiczne obiegu są małe i z tego względu zwiększenie wydatku wentylatora jest ekonomicznie uzasadnione.

    Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Serwis falowników Danfoss »

    Tworzywa sztuczne. Tworzywa można podzielić na termoutwardzalne i termoplastyczne. Tworzywa termoutwardzalne stosuje się na elementy konstrukcyjne obudowy silników elektrycznych, natomiast tworzywa termoplastyczne na drobne części o charakterze osłaniającym lub dekoracyjnym.
    Tworzywa termoplastyczne w porównaniu z tworzywami termoutwardzalnymi charakteryzuje mniejsza wytrzymałość na działanie wyższych temperatur oraz większa palność.
    Ostatnio coraz szersze zastosowanie do wyrobów elektrotechnicznych znajdują tworzywa termoutwardzalne mocznikowe i melaminowe.

    Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Reduktory lenze »

    Na przekładki izolacyjne stosuje się mikanit komutatorowy, który musi być ścisły i wytrzymały mechanicznie, aby zapewnić stałą odległość między wycinkami komutatora.
    Prasowanie komutatorów uprzednio wygrzanych w piecu i ściśniętych pierścieniem odbywa się na zwykłych prasach kolanowych lub hydraulicznych.
    Komutatory, które nie zostały dostatecznie mocno wciśnięte w pierścień przed prasowaniem, podczas prasowania mogą zostać uszkodzone np. wskutek wciśnięcia się proszku między poszczególne wycinki, przez co odstępy między wycinkami nie będą jednakowe. Z tego również powodu wycinki mogą zostać ustawione skośnie w stosunku do osi komutatora, co jest niedopuszczalne ze względu na pracę silnika.

    Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki 9300 »

    W zależności od podstawowych surowców, z których wyrabia się szczotki, dzieli się je na cztery zasadnicze gatunki: 1) węglowe, 2) grafitowe, 3) elektrografitowe, 4) metalowo-grafitowe.
    Każdy z tych gatunków ma kilka odmian głównie w zależności od twardości.
    Od właściwego dobrania gatunku szczotek zależą: współczynnik tarcia o komutator, jednakowa ścieralność miedzi i izolacji, hałasy, a także zaczernienie komutatora. Uszkodzenia silników są często powodowane wadliwą pracą szczotek.
    Szczotki powinny dobrze przylegać do powierzchni komutatora. Szczotki węglowe, grafitowe i elektrografitowe można wykonywać z powierzchnią zewnętrzną miedziowaną o grubości warstwy miedzi 0, 02... 0, 08 mm. Wymiary miedziowanych szczotek powinny mieścić się w tolerancji przewidzianej dla szczotek.

    Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »