ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE, SERWIS ODKURZACZY PRZEMYSŁOWYCH - Amano

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE, SERWIS ODKURZACZY PRZEMYSŁOWYCH - Amano Amano to firma, która na co dzień zajmuje się projektowaniem, a także i instalacją systemów odkurzacza centralnego, ale nie tylko. Ponadto oferuje także sprzedaż wysokiej jakości odkurzaczy stacjonarnych i mobilnych - takich jak jednofazowe, trójfazowe, atex, do cieczy czy od dużej jakości. Prócz tego zajmuje się również serwisem i wynajmem sprzętu. Odkurzacze przemysłowe firmy Amano doskonale radzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach - usuwają pyły, wióry, drobinki, kurz, a nawet ciecz i substancje wybuchowe. Wszystkie te zanieczyszczenia wpływają negatywnie na zdrowie a nawet życie pracowników. Już dziś dowiedz się więcej na temat niezawodnych odkurzaczy przemysłowych - zapraszamy!

Szczegóły strony https://amano.com.pl:

Podlinkuj stronę https://amano.com.pl:

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE, SERWIS ODKURZACZY PRZEMYSŁOWYCH - Amano

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Systemy rynnowe »

    Bratex Dachy to lider na rynku produkcji pokryć dachowych. Bratex to również producent rynien. Na stronie internetowej można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące oferty firmy, którą jest nowoczesny system orynnowania. System rynnowy Struga posiada bazę, którą jest blacha stalowa najwyższej jakości. Do produkcji systemów orynnowania firma Bratex Dachy używa tych samych blach stalowych SSAB i pokryć ochronnych o wysokiej jakości, co do produkcji blachodachówek. Klienci mogą wybierać spośród dziewięciu wariantów kolorystycznych, idealnie komponujących się z każdym rodzajem dachu z blachodachówki lub innego pokrycia. Systemy rynnowe Struga cechują się nie tylko wyjątkowo długą żywotnością ale i doskonałymi walorami estetycznymi.

    Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
  • skup złomu »

    W 1994 roku, w podrzeszowskiej miejscowości Biała, zaistniała rodzinna firma zajmująca się skupem i sprzedażą złomu. Dzisiaj, po latach wytężonej pracy, firma Złom – Biała Sp. z o.o. jest liderem na podkarpackim rynku złomu. Znają nas polskie huty i odlewnie, nasze transporty złomu docierają do europejskich nabywców. Naszym sposobem na sukces jest wytrwałe dążenie do wytyczonych sobie celów - efektywne zarządzane połączone z ciężką pracą wykwalifikowanej załogi pozwala nam cieszyć się z realizowanych sukcesów. Za główny cel stawiamy sobie obsługę klientów na najwyższym poziomie: merytoryczna rozmowa, szybki odbiór lub dostawa, solidna cena i płatość oraz przejżystość wzajemnych relacji – to są główne wyznaczniki w naszych kontaktach z dostawcami. W swojem działalności nie skupiamy się wyłącznie na obsłudze skupów złomu, wśród naszych dostawców są zakłady przemysłowe z branży metalowej i podobnych, stacje demontażu pojazdów, przedsiębiorstwa komunalne, firmy budowlane i wybużeniowe. Uwierzyło nam ponad 150 firm z Podkarpacia oraz Polski południowej i wschodniej. Jeśli wciąż z nami nie wspólpracujesz - skontaktuj się z naszym działem handlowym, pomożemy podjąć Ci decyzję.

    Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
  • VACON NXL »

    Wentylacja ssąca ma tę zaletę w porównaniu z wentylacją tłoczącą, że zimne powietrze chłodzi silnik, a dopiero później przechodząc przez wentylator dodatkowo się podgrzewa ciepłem uzyskanym z mocy pobranej przez wentylator. Dzięki temu różnica temperatur między czynnikiem chłodzącym a częściami maszyny jest maksymalna. Przy wentylacji tłoczącej powietrze płynąc najpierw przez wentylator podgrzewa się w nim o kilka stopni, a dopiero później płynie przez silnik.
    W celu odprowadzenia jak największej ilości ciepła na zewnątrz:
    a) strumień powietrza powinien omywać możliwie największe powierzchnie wewnętrzne silnika;
    b) powietrze powinno dochodzić bezpośrednio do najbardziej gorących elementów silnika;
    c) strumień powietrza powinien mieć dużą burzliwość.

    Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki serwis »

    Bardzo praktyczne są uszczelnienia wbudowane bezpośrednio w łożysko. Dobór środków smarujących łożysk. W silnikach małej mocy zasadniczo więc stosuje się smary stałe, ponieważ ich temperatura, w której pracuje łożysko, nie jest wysoka. Smarowanie olejowe stosuje się dopiero przy temperaturze pracy łożyska przekraczającej już 130 °C. Poza tym stosuje się je również w szybkoobrotowych silnikach napędzających wrzeciona w przemyśle włókienniczym, gdzie silniki pracują bardzo długi okres w ogóle bez przerw.

    Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Opisy szaf elektrycznych »

    Panewki są wykonywane najczęściej ze stopu miedzi z cyną. Stop ten najpierw jest przetwarzany na proszek, a następnie uformowany w żądanym kształcie przez procesy prasowania i zgrzewania. W końcowej fazie panewka jest porowata do tego stopnia, że może wchłaniać olej w ilości wynoszącej 25... 35 % jej objętości. Dzięki włoskowatości i naprężeniom powierzchniowym oleju w porach tworzy się cienka warstwa oleju między pracującymi powierzchniami panewki i wałka. Jeżeli wskutek wzrostu obciążenia silnika wzrasta temperatura łożysk, to ilość oleju w warstewce smarującej również automatycznie wzrasta. Po zatrzymaniu silnika nadmiar oleju zostaje wchłonięty z powrotem przez pory panewki.
    Przy stosowaniu panewek samosmarujących w silnikach o dużych prędkościach obrotowych należy utworzyć dodatkowy zbiornik oleju w postaci pierścienia filcowego otaczającego panewkę z zewnątrz.
    Stosowanie przy tym otworów, kanalików lub wycięć na smar jest zbędne.

    Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • przekładnie ślimakowe »

    Do pomiaru napięcia i prądu najczęściej używane są mierniki elektromagnetyczne lub elektrodynamiczne przenośne, klasy 0, 5 i 0, 2. Oporność woltomierzy powinna być możliwie największa ze względu na straty w przyrządach oraz zmiany w rozpływie prądów wskutek bocznikującego działania cewek woltomierzy. Najwygodniejsze są woltomierze prądu zmiennego o zakresach 0—150—300—600 V. Oddzielny miernik jest potrzebny do zakresu poniżej 50 V. Amperomierze powinny być zaopatrzone w specjalny przycisk zwierający cewkę przyrządu podczas rozruchu silnika, aby zabezpieczyć przyrząd przed uszkodzeniem podczas przepływu prądu rozruchowego.
    Częstotliwości sieci zasilających są na ogół stałe. Czasami jednak mogą występować pewne wahania, dlatego wskazane jest, zwłaszcza dla próby typu, kontrolowanie częstotliwości sieci zasilającej. Do pomiarów mogą być użyte częstościomierze wskazówkowe (elektrodynamiczne) albo częstościomierze języczkowe. Zakres pomiarowy w obu przypadkach obejmuje wąskie pasmo 45... 55 Hz.

    Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »