Ogrzewanie i energetyka Podkategoria: Ogrzewanie i energetyka

 • Pomiary wiatru »

  Oferujemy pracodawcom szeroki zakres usług inwestycyjnych związanych z budową zarówno pojedynczej turbiny wiatrowej jak i szeregu elektrowni wiatrowych.

  Naszą propozycję staramy się dostosować do jednostkowych zapotrzebowań każdego klienta. Obejmuje| ona szeroki zakres usług, począwszy od pomocy wyborze odpowiedniego terenu pod inwestycje, poprzez osiągniecie wszelkich potrzebnych pozwoleń, wykonaniem analiz, projektów, wsparciem w uzyskaniu finansowania aż po dostawę i start turbin wiatrowych wraz z całościową obsługą serwisową w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

  Zaproponowany przez nas pakiet działań zawiera w sobie obsługę projektów zarówno od strony formalno – prawnej, administracyjnej, budowlanej, jak i finansowej. Instalujemy również turbiny wiatrowe

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • ogrzewanie podłogowe piaseczno »

  Pragniecie cieszyć się z dokonanych zakupów i przez długi okres czasu przyjemnie wspominać czas remontu, to przyjdźcie do naszej firmy. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości producentów, przez co wszyscy nasi klienci posiadają pewną gwarancję. Jeżeli zależy wam na profesjonalnej obsłudze oraz szczerym doradztwie, to przyjdźcie do nas.
  Macie chęć radować się z dokonanych zakupów i przez bardzo długi okres czasu przyjemnie wspominać okres odnawiania mieszkania, to przyjdźcie do naszej firmy. Oferujemy produkty najlepszych producentów, przez co wszyscy nasi klienci posiadają pewną gwarancję. Jeżeli zależy wam na profesjonalnej obsłudze oraz uczciwym doradztwie, to przyjdźcie do nas.
  Macie chęć radować się z wykonanych zakupów i przez długi czas miło wspominać okres remontu, to przyjdźcie do naszej firmy. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości producentów, przez co każdy nasz klient posiada pewną gwarancję. Jeśli zależy wam na profesjonalnej obsłudze oraz szczerym doradztwie, to przyjdźcie do nas.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Kraków »

  Pompa ciepła to machina która powoduje transfer ciepłej wody pomiędzy rejonem o niskiej oraz wysokiej temp.. Bierze ona za darmo energię z ziemi a potem przesyła do instalacji grzejących. Z tego powodu, zarówno dbasz o chronisz środowisko, ale również ocieplisz wodę oraz budynek a w wakacje możesz również je schładzać. Firma mieszcząca się w Krakowie, Inowa proponuje takie pompy ciepła, jak również panele słoneczne. Przejrzyj pełną propozycją na witrynie internetowej. Pompa ciepła to machina która powoduje przepływ ciepła pomiędzy rejonem o niższej i wyższej temp.. Pobiera ona darmową energię z lądu a następnie przesyła do urządzeń grzejących. W efekcie, nie tylko troszczysz się o oszczędzasz środowisko, ale też ogrzejesz wodę oraz dom a w lecie możesz też je studzić. Firma Inowa proponuje przedstawione pompy ciepła, jak również solary i panele słoneczne. Przejrzyj całą ofertę na stronie Inowa. Pompa ciepła to urządzenie mechaniczne wywierająca przepływ ciepła między rejonem o niedużej i wyższej temperatury. Ściąga ona darmową energię z lądu a później przekazuje do instalacji grzewczych. Dzięki niej, zarówno troszczysz się o chronisz środowisko, ale przede wszystkim podgrzejesz wodę i budynek natomiast w upalne dni będziesz mógł także je chłodzić. Firma "Inowa" proponuje przedstawione pompy ciepła, oraz kolektory słoneczne. Zobacz pełną propozycją na stronie firmy.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odnawialne źródła energii »

  Katalog firm OZE poświęcony jest tematyce odnawialnych źródeł energii. Można wobec tego dodać do niego strony internetowe, jakie reprezentują firmy z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Jest to tematyka w wyższym stopniu popularna w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych. Jednak moda na pojazdy i domy energooszczędne staje się coraz to bardziej wzięta, także w Polsce. Wskazane jest zatem zasięgnąć spojrzeń profesjonalistów, którzy zajmują się na co dzień kwestiami dotyczącymi energii i paliwa, które nie jest wrogie dla środowiska.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kuchnie węglowe, na drewno, z płaszczem wodnym. Piece kominkowe »

  E-piecyki. pl - E-sklep oferujący urządzenia ogrzewające domy mieszkalne. Znajdziesz u nas: urządzenia grzewcze do kuchni z "cegiełką" a także płaszczem wodnym w wersji z piekarnikiem jak również bez, standardowe, w stylu retro i nowoczesne. Kuchnie i piece z konfigurowalnym rusztem - ruszt letni i ruszt zimowy. Prezentowane kuchnie można opalać węglem albo drewnem. Wynajdziesz w naszym salonie internetowym również bajeczne włoskie piecyki kuchenne La Nordica, które zharmonizują się w nawet najbardziej elegancki wystrój wnętrza izby kuchennej.

  Wysokiej jakości stalowe i żeliwne wkłady do zabudowania do palenia drewnem - do ogrzewania powietrza, a także możliwe do podłączenia do c. o., opcje z wyposażeniem w refrabox i z szamotem. Oszałamiający asortyment pieców kominkowych na węgiel lub zasilane drewnem, także z doposażeniem w automatyczny sterownik dopływu powietrza. Zamówisz u nas również małe piece grzewcze - kozy, niektóre także z duchówką albo płytą kuchenną do przygotowywania jedzenia.

  Kominki elektryczne, nie wymagające przyłącza do komina. Teraz nawet jeśli masz mieszkanie w bloku możesz cieszyć się bujnymi płomykami.

  Kuchnie z kaflowymi ściankami lub piecyki obudowane kaflami przekazujące dobry dla ludności rodzaj ciepła. Głównie mamy w ofercie urządzenia przenośne, zbudowane przez dobrze wyszkolonych zdunów na stalowej ramie. W ofercie handlowej nawet bardzo małe urządzenia kaflowe, mieszczące się w prawie każdym pomieszczeniu.

  Znajdziesz u nas niezbędną pomoc w doborze urządzenia do ogrzania domu według mocy, paliwa lub w przypadku domów wielorodzinnych - potrzebnych pozwoleń od kominiarza lub od ADM.

  Data dodania: 18 12 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrzewanie i energetyka