Prawo Podkategoria: Prawo

 • Prawnik Poznań »

  Zajmujemy się rzeczami także na poczet użytkowników indywidualnych jak i dla firm co czyni naszą firmę niezwykle cenioną przez wszystkie instytucje.Absorbujemy się fachowym doradztwem ustawodawczym, zachowaniem kwestji wątpliwych tudzież reprezentowaniem kontrahentów przed godziwymi rządami.Poznańska kancelaria prawna Renata Urowska to jest na chwilę obecną najlepsza firma w kraju.Jesteśmy na sektorze aktualnie wiele lat w takim przypadku żadne polecenia dodatkowo ważne kwestie nie bywają dla nas wyzwaniem.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzecznicy Patentowi »

  Firma prawnicza JWP to doskonała w swojej branży kancelaria prawna, której działalność skierowana jest na profesjonalnego klienta. Wszechstronna oferta usług firmy i współpraca tylko z wysokiej klasy doradcami prawnymi polskimi i zagranicznymi sprawia, że jej działania posiadają globalny zasięg w Polsce i w Europie. Obok usług związanych z ochroną własności biuro prowadzi działania doradcze i szkoleniowe, również w zakresie dotacji europejskich. Zindywidualizowane i profesjonalne podejście do powierzanych spraw powoduje, że klientami biura są zarówno wielkie korporacje jak i małe przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław »

  Kancelaria notarialna we Wrocławiu to idealne miejsce dla klientów poszukujących porady prawnej. Firma zatrudnia tylko wykwalifikowanych i kompetentnych notariuszy, którzy służą swoją pomocą wszystkim osobom potrzebującym rozwiązać swoje sprawy na drodze prawnej. Każda porada prawna w kancelarii to konkretna i zorganizowana droga prowadząca do bezpośredniego kontaktu z prawnikiem. Jej początek to ustalenie szczegółów oraz dostarczenie dokumentów drogą elektroniczną lub osobiście, a następnie umówienie spotkania, na którym zostanie przedstawiony problem.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Firma prawna, jaką miałbym ochotę teraz zademonstrować zajmuje się tylko sprawami z zakresu prawa karnego. Porady prawne, które Wszystkim Państwu oferujemy są bardzo tanie i niezwykle rzeczowe. Współpracują z nami zarówno firmy jak również osoby indywidualne. O ile nie możesz znaleźć skutecznego prawnika to trafiłeś znakomicie. gorąco Was zapraszamy do zapoznania się z opisywaną tutaj rzeczową ofertą na porady prawnika. Dla tej firmy liczy się satysfakcja nabywcy dlatego możesz być pewien naszych porad.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze Kraków »

  Wiele osób pewnie zastanawia się co jest takiego w zawodzie rejenta, że jest on tak nad wyraz opłacalny. Notariusz to fach, który potrzebuje gigantycznej wiedzy co więcej doświadczenia, zaświadczonych zaliczonymi sprawdzianami profesjonalnymi i ponad ośmioletnim czasem edukacji na studiach i podczas aplikacji notarialnej. Dobro społeczne żąda tego by rejent osobiste czynności przeprowadzał sumiennie oraz z zachowaniem totalnej bezstronności w odniesieniu do różnych grup klientów. Jednostki wykonujące ów fach biorą także na siebie dużą odpowiedzialność za majątek swoich odbiorców.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze Kraków »

  Standardem w funkcji każdego notariusza powinna być niezawodność, staranność oraz całkiem bezstronne podejście do powierzonych spraw. W konstrukcjach lokalnej aktywności, w tym charakterze, my wychodzimy ponad te podstawowe standardy. Ponieważ oprócz tego oferujemy załatwienie czynności w sympatycznej aurze oraz w gustownie wyposażonych wnętrzach krakowskiej siedziby. Co więcej u naszych doświadczonych jurystów jest dozwolone zasięgnąć bezpłatnej informacji dotyczącej czynności notarialnych, koniecznych dokumentów, duplikatów oraz aktów przeróżnego rodzaju.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze w Krakowie »

  Zatrudnienie stosownego rejenta pozwala uskutecznić nawet najbardziej zawiłe prawnie czynności notarialne. Taka jednostka głównie powinna cechować się znaczną biegłością w swojej pracy i dużym doświadczeniem w swojej specjalności. Odpowiednim zdoła okazać się zapoznanie opinii wcześniejszych klientów danego rejenta, o ile panują pozytywne, w owym czasie należałoby podążyć do takiej kancelarii. Jeśli na wejściu będziemy obsłużeni w sposób kompetentny oraz sprawny to bez skrępowania możemy powierzyć swoje sprawy takiemu notariuszowi.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poświadczenie Dziedziczenia Kraków »

  Kancelaria notarialna to zazwyczaj lokalizacja gdzie pracuje nie tylko notariusz ale oprócz tego kilku innych jurystów wspomagających jego dbałą pracę. Ułamek spośród nich może być aplikantami, jacy dostają doświadczenie konieczne do zdania sprawdzianów profesjonalnych, natomiast część asesorami notarialnymi. Wielu jurystów plus uczciwy kontrola ponad nimi prowadzony przez hartownego rejenta dopuszcza doniośle skrócić okres prognozowania na wykonanie potrzebnych nam czynności notarialnych, bez straty wartości i zachowując pełne bezpieczeństwo.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnicy »

  Regionalna kancelaria to zestaw wyedukowanych prawników, adwokatów specjalizujących się w różnych sferach sądownictwa i aplikanci prawniczy, co powoduje, że jesteśmy w stanie ulżyć wszelkim klientom, nawet w najtrudniejszych posepowaniach co więcej zagadnieniach prawnych. Skala służb dostarczanych na poczet naszych klientów dotyka w głównej mierze nieruchomości i inwestycje, ustwodawstwo rodzinne, rozprawy sądowe, prawodawstwo testamentowe, korupcyjne, administracyjne a także stałą obsługę, która zapewnia uzyskiwanie rad na co dzień.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Patent »

  Nasza kancelaria owo zespół wykwalifikowanych prawników patentowych, co sprawia, iż możemy ulżyć każdym kontrahentom, również w najtrudniejszych przypadkach i pytaniach prawnych. Organizujemy wszechstronną obsługę lokalnych dodatkowo światowych organizacji w obszarze wszystkich wymiarów praw własności technologicznej. Regionalnym zamysłem jest satysfakcja konsumenta wynikająca z bardzo wysokiej jakości lokalnych usług. Polskimi klientami są wyróżniające się organizacje w Państwie plus w europie, z jakimi kooperujemy na bazie jednokrotnych bądź trwałych ustaleń.

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice »

  Kancelaria Prawna Katowice-chcesz skorzystać z pomocy prawnej z takich dziedzin jak: prawo cywilne, prawo karne, prawo gospodarcze, prawo pracy czy prawo skarbowe i wielu innych dziedzin to bardzo prosimy o telefon a my z pewnością podejmiemy się rozwiązania Twojego problemu.

  Jeżeli gnębi Cie jakieś pytanie, lub masz coś do załatwienia co wykracza poza Twoje kompetencje, bardzo prosimy o kontakt, z przyjemnością udzielimy Ci profesjonalnej pomocy, a w razie konieczności poprowadzimy Twoją sprawę w sądzie, jednakże zawsze dążymy i staramy się polubownie załatwić sprawę z pominięciem sądu, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie.

  Zapraszamy na naszą stronę internetową nowakadwokat.pl, gdzie zapoznasz się z dokładną naszą ofertą oraz odnajdziesz kontakt do naszej kancelarii.

  Bardzo często posiadamy różnego typu trudności z którymi nie dajemy sobie rady długimi latami, często jednak nieświadomi jesteśmy z tego, iż odpowiednie organy prawne potrafią rozwiązać nawet najtrudniejsze sprawy korzystając z kodeksu prawa, który obowiązuje każdego z nas.

  Kancelaria Adwokacka
  Jagiellońska 1
  41-500 Chorzów
  tel. 32 241 36 37
  kancelariamnowak@op.pl

  NIP 6442483814
  woj. Śląskie, pow. Chorzów, gm. Chorzów

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Kraków - fachowe porady »

  Kancelaria prawna Bożeny Tureckiej realizuje szeroki zakres czynności prawnych. Zakres świadczonych usług obejmuje np. prawo pracy, cywilne, administracyjne. Zajmujemy się m.in. opiniowaniem dokumentów z różnych tematów prawnych. Realizujemy usługi prawne dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Zainteresowanym pomagamy w przygotowaniu pisemnych lub ustnych przemów sądowych. Radca prawny w mieście Kraków w naszej Kancelarii to najwyższa jakość usług. Dla Klientów będących w ciężkiej sytuacji finansowej mamy bardzo dużą zniżkę.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Katowice »

  Potrzebujesz doświadczonego notariusza z centrum miasta Katowice? Zapraszamy na stronę Pana notariusza. Odnajdziesz na niej niezbędne dane do kontaktu, godziny działania kancelarii, jak i również adres. Czynności notarialne wykonywane są w środku kancelarii, jeżeli natomiast warunki tego wymagają możesz wnioskować o odbycie jej gdzie innej. Warunkiem jest odpowiednie uzasadnienie. Bardzo prosimy, żeby przed pojawieniem się u notariusza skontaktować się w celu umówienia terminu i godziny spotkania. Znacznie ułatwia to działanie kancelarii.

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Kraków - dochodzenie odszkodowań »

  Nieprosto jest aktualnie znaleźć kancelarię odszkodowawczą, która spełniłaby wszystkie nasze wymagania, a dodatkowo dała pewność, że odzyskamy należne odszkodowanie po wypadku w konsekwencji takich incydentów jak wypadek przy pracy, wypadek drogowy, czy pomyłki medyczne. Równocześnie byłaby wyrozumiała i w pełni zaangażowana w naszą sprawę.Lex - kancelaria odszkodowawcza oprócz standardowych aspektów podczas prowadzenia sprawy zadba także o szybki i ciągły kontakt z Państwem. A dodatkowo pomożemy Państwu skompletować wszelakie potrzebne dokumenty konieczne podczas prowadzenia sprawy, a oprócz tego w sądzie. Udzielimy przydatnych wskazówek i zaoferujemy najkorzystniejszy wariant rozwiązania danej sprawy.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Piotrowski Rolbiecka »

  Kancelaria Radców Prawnych Piotrowski Rolbiecka zapewnia kompleksową obsługę prawną zarówno Klientom indywidualnym, przedsiębiorcom, jak i podmiotom instytucjonalnym.

  Dzięki zdobytej wiedzy, a także bogatemu doświadczeniu, zespół radców prawnych Kancelarii wspiera Klientów w ich bieżącej działalności, w czasie postępowań sądowych, administracyjnych oraz egzekucyjnych. Prowadzi sprawy z zakresu prawa upadłościowego oraz naprawczego i restrukturyzacyjnego.

  Chcąc w pełni pomagać swoim Klientom, Kancelaria współpracuje m. in. z biurami rachunkowo – podatkowymi, kancelariami notarialnymi, komorniczymi, adwokackimi oraz radcowskimi, biegłymi rewidentami, geodetami, tłumaczami, a także projektantami oraz specjalistami z zakresu budownictwa. Kancelaria reprezentuje swoich Klientów na terenie całego kraju.

  Data dodania: 28 01 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo