Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/site.php on line 1
Restauracja Okrasa - Pageadder.eu

Restauracja Okrasa

Restauracja Okrasa Zapraszamy serdecznie do Restauracji Okrasa, zlokalizowanej przy ulicy Igielnej 8, na wrocławskim starym mieście. Jest to idealne miejsce do spędzenia mile czasu w towarzystwie znajomych czy rodziny. Będziecie tutaj mogli zjeść przepyszne dania kuchni staropolskiej oraz polskiej, które dodatkowo urozmaicone są europejską nowoczesnością. Restauracja Okrasa to również świetny pomysł na prezent! Możesz wykupić tutaj bon podarunkowy i dołożyć go do prezentu dla znajomego.
Pełna oferta menu dostępna jest na stronie.

Szczegóły strony restauracjaokrasa.pl:

Podlinkuj stronę restauracjaokrasa.pl:

Restauracja Okrasa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Naprawa laptopów »

  Wspaniały serwis komputerowy dostępny jest na stronie internetowej pmdata.pl. To właśnie tu znajdziesz najlepszą ofertę na takie usługi jak przerabianie Xbox360, naprawa laptopów, usuwanie wirusów etc.
  Dowiesz się o tym wchodząc na stronę internetową pmdata.pl. Sądzę, że jest to optymalny sposób na serwis komputerowy. Sądzę, że zaniedługo będzie to jeden z bardziej znanych serwisów tego typu. Finalnie dziś masz możliwość na to ściągnąć uwagę. Każdy wie, że ważne są ceny - zobacz na naprawdę małe ceny za usługi w pmdata.pl.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wrocław »

  Wesołe Żabki to punkt przedszkolny i żłobek znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego i Akademii Medycznej. Stworzyliśmy to miejsce głównie z myślą o najmłodszych pociechach pracowników uczelni i studentów oraz rodzicach pracujących i mieszkających w okolicach Placu Grunwaldzkiego.Wesołe Żabki to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie ciekawe zajęcia edukacyjne w formie zabaw, poczucie bezpieczeństwa, bezwarunkową akceptację, niewyczerpaną cierpliwość i miłą atmosferę, sprzyjającą rozwojowi i edukacji.
  Dbamy o to aby edukacja i opieka była tu zgodna z najwyższymi standardami. Preferujemy u nas twórcze i aktywne metody pracy z dziećmi, zajęcia dodatkowe komponujemy tak, aby były dostosowane do wieku, potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firmy sprzątające Poznań »

  Firma SETI z Poznania świadczy Klientom całościowe usługi w ramach kilku tematów. Najważniejszy to usługi porządkowe, realizujące sprzątanie różnego typu obiektów. Zależnie od pragnień Kontrahentów realizowane jest sprzątanie biur, obiektów magazynowych bądź obszarów zielonych. Usługi firmy SETI z Poznania to też czyszczenie dywanów jak i basenów. W każdych okolicznościach działania porządkowe wykonywane są opierając się o wypróbowane reguły jak również za pomocą wysokiej jakości sprzętów jak i materiałów czyszczących. Drugą specjalizacją poznańskiej firmy są usługi z obszaru BHP i bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Oferowane są między innymi doradztwo jak i szkolenia BHP. Ostatni typ działania jaki realizuje SETI z Poznania to obsługa księgowa firm jak też pomoc w przypadku starania się o dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjskiego »

  Wioletta Budynek prowadzi na obszarze miasta Wrocław, biuro tłumaczeń „Dictum-tłumaczenia”. Świadczy usługi jako tłumacz języka rosyjskiego i oferuje również naukę tego języka. Dzięki zdobytemu wysokiemu wykształceniu, gwarantowana wysoka jakość. Oferta jest bardzo wielka, skierowana dla prywatnych klientów, jak również dla dużych firm kooperujących z kontrahentami ze Wschodu. Tłumacz j. rosyjskiego oferuje dwa tryby realizacji zleceń, zwykły – kiedy tekst jest realizowany w ciągu 3 dni roboczych i tryb ekspresowy – dla konsumentów, którym zależy wyjątkowo na czasie – jest realizowany w przeciągu 24h. Wioletta Budynek – tłumacz rosyjskiego ma mnóstwo certyfikatów wydanych przez ważne instytucje w Polsce. Prawie wszystkie informacje spotkamy w sieci: dictum-tlumaczenia.pl lub telefonicznie: 501-358-320.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Awaryjne Otwieranie Drzwi Kraków »

  Firma istnieje od 1991 roku. Od początku działania firmy podstawową działalnością było: montaż zamków, montaż zabezpieczeń antywłamaniowych, renowacja zamków a także ogólnym serwisem: regeneracją, montażem, naprawą.

  Przez ten okres czasu zgromadziliśmy doświadczenie dotyczące zamki, drzwi i informację o technikach ich otwierania. Dzięki wielkiemu doświadczeniu usługi ślusarskie realizujemy szybko i na najwyższym poziomie. Propozycja przedsiębiorstwa skierowana jest do użytkowników prywatnych i pozostałych podmiotów.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • fotografia nagrobkowa »

  Zajmujemy się tylko i wyłącznie wytwarzaniem zdjęć nagrobkowych na porcelanie. Zamawiający może wybrać zdjęcie jednobarwne w czerni lub w brązie lub w pełnym kolorze. Z dodatków może zamówić nałożenie paska ozdobnego złotego lub platynowego, komputerową zmianę ubrania na wizytowe. Zamówione zdjęcie można odebrać osobiście lub dostarczymy je poprzez Pocztę Polską przesyłką pobraniową. Ceny, jak na rynek polski są umiarkowane, okres wykonania usługi nie przekracza 10 dni roboczychfotografia nagrobkowa, zdjęcia na porcelanie, zdjęcia nagrobkowe, fotografia na porcelanie, fotografia nagrobkowa na porcelanie, zdjęcia nagrobkowe na porcelanie, fotografia nagrobna, zdjęcia nagrobne, fotografie na porcelanie, fotografie nagrobkowe

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »