Sklep z tanimi falownikami

Sklep z tanimi falownikami Oferujemy: falowniki, motoreduktory, przekładnie Motovario, Lenze, LG, Moeller, Eaton, regulatory napędów AC i DC. Sprzedaż hurtowa na terenie Polski. Szybkie dostawy W przypadku układów scentralizowanych należy ściśle określić znamionowy poziom napięcia dla zastosowanej aparatury, dzięki czemu można: po pierwsze - — decydować o wstępnym zwiększaniu napięcia pomocniczego na zaciskach układu zasilającego napięcia pomocniczego, uzyskując w ten sposób możność poprawienia warunków pracy aparatury obwodów wtórnych, po drugie — uniknąć nieporozumień podczas sprawdzania działania tych aparatów przy napięciu obniżonym. Sprawdzając te aparaty należy jako napięcie odniesienia brać pod uwagę określoną w projekcie wartość napięcia znamionowego źródła, a nie zastosowanej aparatury.

Szczegóły strony websystem.pl:

Podlinkuj stronę websystem.pl:

Sklep z tanimi falownikami

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Falownik »

    Falowniki wortal techniczny przemienników częstotliwości. Baza wiedzy technicznej energoelektronika. Instrukcje do falowników, artykuły techniczne, forum. Wynika to z bezpośredniego związania układów pomocniczego napięcia przemiennego z obwodami pierwotnymi. Stąd też wszystkie zmiany zachodzące w tych obwodach rzutują niejako na pracę układów. W zasadzie ze względu na duże prądy występujące w obwodach wtórnych o napięciu 24 V występują znaczne spadki napięcia w przewodach doprowadzających ten prąd do odpowiednich aparatów. Z punktu widzenia układów pomocniczego napięcia przemiennego stosowanie napięć 24 V dla nowych obiektów jest zupełnie nie uzasadnione.

    Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Dobór falowników »

    Falowniki dobór, wyszukiwarka, porównywarka falowników. Wybierz TANI falownik. Dobierz falownik wg parametrów technicznych, znajdż zamiennik falownika. Zróżnicowanie zagadnień szczególnie wiąże się z projektowaniem układów pomocniczego napięcia przemiennego dla rozdzielni już istniejącej, w której w ramach modernizacji przewiduje się likwidację baterii akumulatorów i zastąpienie jednym z omawianych wyżej układów lub zespołem tych układów. Wynika to oczywiście z konieczności uwzględnienia sytuacji, którą projektant na rozdzielni zastaje. Dlatego też z naciskiem trzeba podkreślić, że projektowanie układów z pomocniczym napięciem przemiennym wymaga szczególnie starannych rozważań, wnikliwej analizy warunków pracy, dostosowania do tej pracy samego układu zasilającego jak również aparatury pracującej w obwodach wtórnych.

    Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki forum tematyczne »

    FALOWNIKI internetowe forum branżowe. Informacje, instrukcje, schematy, wsparcie techniczne, Fachowcy pomogą ci dobrać odpowiedni falownik. POMOC. Omówimy kilka podstawowych zagadnień związanych z projektowaniem układów pomocniczego napięcia przemiennego. Pewność pracy jest największa przy stosowaniu indywidualnych układów napięcia pomocniczego oddzielnie dla każdego pola liniowego, transformatorowego itp. Pobór mocy dotyczy w mniejszym stopniu układów o zasilaniu indywidualnym, bardzo się natomiast uwydatnia tam, gdzie pobór mocy będzie zmienny, a więc w układach scentralizowanych. W tym przypadku należy określić możliwie maksymalny pobór mocy przez obwody wtórne, biorąc pod uwagę najbardziej realne warunki eksploatacyjne. Pozwoli to dokonać oceny, w jakim stopniu może nastąpić obniżenie napięcia pomocniczego w warunkach zwarciowych, co ma podstawowe znaczenie dla prawidłowej pracy tej aparatury.

    Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Falowniki iS7 »

    Poprawna praca łożysk kulkowych zależy, poza właściwą konstrukcją opraw, od dobrego montażu, a zwłaszcza smarowania.
    Dzięki temu, że zwykłe łożyska kulkowe jednorzędowe mogą przenosić znaczne siły wzdłużne, możliwa jest ich praca w położeniu zarówno pionowym, jak i poziomym. Ustalenie wzdłużne wirnika w małym silniku może być dwustronne, to znaczy, że każde łożysko ustala wirnik tylko w jednym kierunku. Powinien przy tym być zachowany pewien luz między jednym łożyskiem a tarczą silnika, zabezpieczający łożysko od zakleszczenia wzdłużnego w przypadku wydłużenia się wału wskutek wzrostu temperatury podczas pracy. Wielkość tego luzu przyjmuje się w granicach od 0, 2 do 0, 5 mm, zależnie od różnicy temperatur między wirnikiem a stojanem i od wielkości silnika. Rozwiązanie takie jest proste i tanie, dlatego bardzo często stosowane.

    Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • falowniki JX »

    Uszczelnienia szczelinowo-rowkowe są stosowane w czystych i suchych warunkach pracy łożyska. Szczeliny i rowki wypełnia się smarem stałym, chroniącym w pewnym stopniu łożysko przed dostępem czynników zewnętrznych. Ten rodzaj uszczelnienia można stosować przy wszystkich prędkościach obwodowych, lecz nieodzownym warunkiem jest to, żeby temperatura pracy łożyska była niższa niż temperatura kropienia smaru o około 20 °C.
    Uszczelnienia za pomocą tarcz ochronnych, które tworzą mechaniczne przegrody chroniące przed wyciekaniem smaru i przedostaniem się zanieczyszczeń do łożyska. Skuteczność tego uszczelnienia jest niewielka i zależy od luzu między obracającą się tarczą a oprawą. Stosuje się go najczęściej jako uszczelnienie wewnętrzne silnika od łożysk.

    Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
  • Reduktory »

    Hamownice indukcyjne przeznaczone są do badania silników o szerokim zakresie prędkości obrotowych i mocy. Dolną granicę mocy określa:
    a) w silnikach wolnoobrotowych — czułość hamownicy przy małych momentach oraz obciążenie mechaniczne wałka silnika (zwiększenie strat w łożyskach silnika, spowodowane ciężarem i ewentualnie niewyważeniem tarczki);
    b) w silnikach szybkoobrotowych do powyższych kryteriów dochodzi jeszcze moment hamujący spowodowany tarciem tarczki o powietrze i wynoszący przy dużych prędkościach obrotowych kilkadziesiąt procent mocy znamionowej silnika.
    Górną granicę mocy określa wytrzymałość cieplna tarczki i cewek wzbudzenia elektromagnesów.

    Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »