Tłumaczenia niemiecki Zielona Góra

Tłumaczenia niemiecki Zielona Góra LinguaServ firma działające w mieście Zielona Góra. Oferujemy takie usługi jak tłumaczenia tekstu, oraz kursy językowe niemieckojęzyczne. Posiadamy wiele uprawnień do organizowania szkoleń i specjalistycznych tłumaczeń biznesowych. Oferujemy wszelkiego rodzaju tłumaczenia pisemne oraz ustne. Mamy za sobą współpracę z instytucjami i firmami polskimi, jak również zagranicznymi. Prowadzimy szkolenia językowe o różnym stopniu zaawansowania, o tematyce ogólnej lub biznesowej. Oferujemy także szkolenia wakacyjne oraz przygotowujące do matury. Możemy przygotować też szkolenia indywidualne, a dla przedsiębiorców dostosowane do potrzeb zleceniodawcy.

Szczegóły strony www.linguaserv.pl:

Podlinkuj stronę www.linguaserv.pl:

Tłumaczenia niemiecki Zielona Góra

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 46

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wrocław »

  Bardzo dokładne przekładanie z niemieckiego języka. Rewelacyjny tłumacz] jest podstawą skutecznie przeprowadzonego tłumaczenia. Bardzo ważne jest więc aby zlecić tłumaczenie treści u tłumacza przysięgłego z wieloletnim oraz olbrzymim doświadczeniem w tłumaczeniach. Optymalnie wybrać tłumaczenia właśnie w naszym biurze we Wrocławiu. Proste pisma zazwyczaj tłumaczymy na miejscu. Nasz Wrocław to duże miasto w którym znajduje się dużo biur tłumaczących teksty przysięgłe, jednak niewiele wysokiej klasy.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Elastyczne biuro tłumaczeń, świadczące przekłady w zakresie 40 języków. Współpraca z wieloma tłumaczami po filologii, pracującymi w rozmaitych dziedzinach m.in. w technice, medycynie, prawie. Obsługa dokumentów dotyczących wąskich dziedzin życia o specjalistycznym słownictwie. Wśród klientów biura tłumaczeń znajdują się cenione przedsiębiorstwa krajowe i instytucje. Dbałość o wygodną realizację usług – odbieranie zleceń za pośrednictwem sieci, szybka i darmowa wycena, niskie ceny i realizowanie tłumaczeń w krótkim terminie. Zawarte treści są w całkowicie chronione.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Techniczne tłumaczenia »

  Interesująca oferta dla klientów indywidualnych lub firm, które opierają się na obcojęzycznych dokumentach specjalistycznych. Biuro Tłumaczeń Technicznych jest znawcą problematyki medycznej, prawniczej i technicznej aż w 30 językach. Klasa tłumaczeń sama w sobie jest ofertą i zjednuje kolejnych odbiorców. Wyróżnikiem biura jest indywidualne podejście. Każdym dokumentem zajmuje się fachowiec w wybranej dziedzinie, nie tylko filolog ale i znawca. Ponadto propozycja biura jest wiarygodna dla klientów, dla których bardzo istotny jest czas. Wszystko to umożliwia nowatorska konstrukcja teleinformatyczna. Wspomaga ona natychmiastową wycenę zlecenia i realizację tłumaczenia w możliwie szybkim terminie. Sprawia to, że na tłumaczy biura można liczyć w każdej sytuacji i to bez ryzyka wycieku informacji.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Warszawa »

  Omawiane biuro tłumaczeń OPI jest jedynym właścicielem tego serwisu. Zainteresowani mogą się z nami skontaktować przez telefon lub Internet. Biuro oferujące kompleksowe tłumaczenia działa w mieście Warszawa. Najważniejszym naszym priorytetem jest pełne usatysfakcjonowanie klienta. Mamy na koncie bardzo duże doświadczenie z dziedziny tłumaczeń. Możesz na nas polegać w każdej sytuacji - napiszemy nawet najtrudniejszy przekład. W celu lepszego poznania naszej bogatej oferty, serdecznie zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • biuro tłumaczeń Rzeszów »

  Biuro tłumaczeń "Tłumaczenia UK" zajmuje się specjalistycznymi tłumaczeniami, zarówno ustnymi, jak i pisemnymi, z języka rosyjskiego i ukraińskiego. Naszym celem, od zawsze było ułatwianie współpracującym z nami firmom, dojścia do możliwie najszerszego grona potencjalnych klientów. Z tego powodu oferujemy im naszą rozległą i kompleksową ofertę, dobraną do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nasze atuty to:duża jakość realizowanych przez nas tłumaczeń, rozpiętość cenowa w zakresie poszczególnych usług translatorskich, punktualność realizacji powierzonych nam zleceń, troska o zachowanie ścisłej poufności dokumentów przekazanych do tłumaczenia, możność wręczenia i odbioru zlecenia w najdogodniejszy klientowi sposób (np. przy pomocy faksu, e-maila, poczty, dyskietki, CD, kuriera lub osobiście w naszym biurze). Sposób doręczenia skończonego tłumaczenia konsultowany jest indywidualnie. Stawiamy przede wszystkim na jakość wykonywanych przez nas usług, dlatego dokładamy wszelakich starań, aby nasi kontrahenci ponownie skorzystali z sugerowanych przez nas tłumaczeń ustnych oraz pisemnych.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • tłumaczenia prawnicze Wrocław niemiecki »

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego, wpisany na listę Tłumaczy Przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP/1133/05. Członek Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS. 11-letnie doświadczenie,, tłumaczenia wykonane na rzecz rozmaitych firm, osób prywatnych i instytucji. Wysoka jakość, najwyższą poufność oraz terminowość wykonywanych usługtłumacz przysięgły niemiecki Wrocław, tłumacz niemiecki Wrocław, tłumaczenia niemiecki Wrocławtłumacz przysięgły niemiecki Wrocław, tłumacz niemiecki Wrocław, tłumaczenia niemiecki Wrocław

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »