Tłumaczenia niemiecki Zielona Góra

Tłumaczenia niemiecki Zielona Góra LinguaServ firma działające w mieście Zielona Góra. Oferujemy takie usługi jak tłumaczenia tekstu, oraz kursy językowe niemieckojęzyczne. Posiadamy wiele uprawnień do organizowania szkoleń i specjalistycznych tłumaczeń biznesowych. Oferujemy wszelkiego rodzaju tłumaczenia pisemne oraz ustne. Mamy za sobą współpracę z instytucjami i firmami polskimi, jak również zagranicznymi. Prowadzimy szkolenia językowe o różnym stopniu zaawansowania, o tematyce ogólnej lub biznesowej. Oferujemy także szkolenia wakacyjne oraz przygotowujące do matury. Możemy przygotować też szkolenia indywidualne, a dla przedsiębiorców dostosowane do potrzeb zleceniodawcy.

Szczegóły strony www.linguaserv.pl:

Podlinkuj stronę www.linguaserv.pl:

Tłumaczenia niemiecki Zielona Góra

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 46

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • tłumaczenia prawnicze Wrocław niemiecki »

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego, wpisany na listę Tłumaczy Przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP/1133/05. Członek Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS. 11-letnie doświadczenie,, tłumaczenia wykonane na rzecz rozmaitych firm, osób prywatnych i instytucji. Wysoka jakość, najwyższą poufność oraz terminowość wykonywanych usługtłumacz przysięgły niemiecki Wrocław, tłumacz niemiecki Wrocław, tłumaczenia niemiecki Wrocławtłumacz przysięgły niemiecki Wrocław, tłumacz niemiecki Wrocław, tłumaczenia niemiecki Wrocław

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły »

  Nasza jednostka wiedzie posługi tłumacz przysięgły. Tłumacze z naszego biura uzasadnień to idealni profesorowie i dobrotliwi ludzie. W okresach kiedy nasz kraj otwarł się na kontaakty internacjonalne wzrosło zainteresowanie na zajęcie Tłumacz przysięgły. W polsce zwłaszcza 20 lat temu, niewiele kto umiał wprawnie ten język. Po latach marksistowskich język angielski, język niemiecki czy francuski był dla nas gruntownie odległy. Dla tego akademie od 1991 roku w dużych ilościach wychowywały żaków w charakterze
  kultowych języków obcych. Od 20 lat nasze biuro tłumaczeń dzień w dzień otrzymuje wartościowe doświadczenie. Wbrew dosyć dużego stażu w branży języków obcych, to istniejemy przytomni, że nie da się być imponującym i nadmiernie pewnym siebie. Wobec tego kompletny czas istnienia się uczymy i jest to dla nas zaszczyt. W minionym rankingu pewnego dziennika, ukazał się ranking firm które użytkują z tłumaczy przysięgłych.
  A więc 87% przedsiębiorstw w całkowitej polsce korzysta z służb translatorów przysięgłych.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Biuro przekładów MIW oferuje usługi przekładów z wielu języków. W swojej ofercie zawiera zarówno przekłady pisemne jak i ustne. MIW kooperuje ponadto z tłumaczami przysięgłymi (jak tłumacz przysiegły angielskiego), co umożliwia realizację projektów, które tyczą się translacji wierzytelnych. Inicjatywę adresujemy zarówno do osób fizycznych, przedsiębiorców jak również organizacji rządowych i pozarządowych. Działalność agencji charakteryzuje ogromna troska o zadowolenie petenta, dlatego też, kooperując z utytułowanymi tłumaczami, native speakerami jak również w trosce o poprawność merytoryczną- ze specjalistami. To wszystko daje pełne przekonanie rzetelnie wykonanego zlecenia oraz wysokiej jakości zamówienia.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Bielsko »

  Zlecając przeprowadzenie tłumaczenia zawodowemu biuru tłumaczeniowemu, wymaga się aby tłumaczenie to było niezwykle dobrej klasy. Ważna jest dokładność oraz, zwłaszcza w okolicznościach tłumaczeń przysięgłych, znajomość słów z branży, którą się tłumaczy. ATRANS - biuro tłumaczeń Żywiec, to zawodowe biuro tłumaczeń, w którym w wypadku każdego tłumaczenia, klienci mają okazję liczyć na spełnienie wspomnianych wymagań. Każdy tłumacz angielskiego, francuskiego czy też tłumacz przysięgły tam pracujący, to mający doświadczenie ekspert. W ramach usługi tłumaczenia Żywiec bądź tłumaczenia Bielsko, ATRANS obsługuje osoby prywatne jak również różnorodnego rodzaju przedsiębiorstwa. Dla firm oferuje poza tym fachowe kursy angielskiego, ściśle powiązane z branżą w jakiej firma korzystająca z kursu funkcjonuje. Stając naprzeciw wymaganiom klientów, jak i ceniąc ich czas, biuro tłumaczeń ATRANS realizuje tłumaczenia przez Internet. Dzięki temu, kontrahent ma możliwość oczekiwać na bardzo szybką realizację powierzonego tu tłumaczenia, bez utraty jego dokładności.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Meridium - tłumaczenia w kilkudziesięciu językach »

  Oferta Biura Tłumaczeń Meridium to profesjonalne tłumaczenia pisemne. Siedziba firmy znajduje się w Pszczynie, przy czym zlecenia tłumaczeń realizujemy dla klientów z terenu całego kraju. Teksty do tłumaczenia można przesłać mailem. Również tłumaczenie możemy odesłać mailem, lub - w przypadku tłumaczeń przysięgłych, gdzie wymagany jest wydruk, pieczęć i podpis, możemy je wysłać pocztą tradycyjną.
  W naszej ofercie znajdą Państwu tłumaczenia z i na język czeski, słowacki, hiszpański, portugalski, chiński, japoński, węgierski, grecki, chorwacki, serbski, bośniacki, czarnogórski, słoweński, duński, niderlandzki, norweski czy szwedzki. W zakresie naszych usług są tłumaczenia zwykłe, uwierzytelnione (przysięgłe), jak również możliwość korekty tłumaczeń wykonanych przez klientów. Dziedzinami, w których posiadamy największe doświadczenie są przemysł spożywczy, finanse, marketing, budownictwo i medycyna. Tłumaczy do danego zlecenia zawsze dobieramy pod kątem znajomości tematyki danego tekstu czy dokumentu i odpowiedniego doświadczenia niezbędnego do realizacji tego typu zleceń.

  Data dodania: 02 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia rosyjski Katowice »

  Usługi związane z językami obcymi są dość powszechne. Trudno jednak znaleźć firmę, która przygotuje nam tłumaczenia Katowice, poprowadzi korepetycje niemiecki Sosnowiec oraz przygotuje szkolenia pracowników na odpowiednio wysokim poziomie. Jedną z takich firm jest firma Profes. Od wielu lat poszerza swoją ofertę o kolejne usługi, a kadra nieustannie poszerza swoje kompetencje. W ofercie znajduje się wiele języków obcych. Oczywiście najpopularniejsze są korepetycje angielski Będzin, a zaraz za nim niemiecki. Na stronie profes. edu. pl można jednak znaleźć pełną listę języjow obcych. Natomiast oferta tłumaczeń jest skierowana nie tylko do osób z województwa śląskiego. Tłumaczenia rosyjski Katowice są realizowane także na podstawie tekstów przesłanych mailowo lub pocztą. Zapraszamy do skorzystania.

  Data dodania: 15 11 2018 · szczegóły wpisu »