Tłumaczenia Podkategoria: Tłumaczenia

1 · 2 · następna strona »
 • Tłumaczenia niemiecki Zielona Góra »

  LinguaServ firma działające w mieście Zielona Góra. Oferujemy takie usługi jak tłumaczenia tekstu, oraz kursy językowe niemieckojęzyczne. Posiadamy wiele uprawnień do organizowania szkoleń i specjalistycznych tłumaczeń biznesowych. Oferujemy wszelkiego rodzaju tłumaczenia pisemne oraz ustne. Mamy za sobą współpracę z instytucjami i firmami polskimi, jak również zagranicznymi. Prowadzimy szkolenia językowe o różnym stopniu zaawansowania, o tematyce ogólnej lub biznesowej. Oferujemy także szkolenia wakacyjne oraz przygotowujące do matury. Możemy przygotować też szkolenia indywidualne, a dla przedsiębiorców dostosowane do potrzeb zleceniodawcy.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura tłumaczeń »

  Wyszperasz w tym miejscu biura tłumaczeń z całego kraju. Nie istotne w jakim mieście mieszkasz.
  Istotne jest jedynie to, że szukasz dla siebie biura tłumaczeń, które spełni wszelkie Twoje wymagania. Dowolne z biur, które proponuje swoje usługi na tej stronie internetowej działa ekspresowo, sprawnie a nade wszystko solidnie. Na pewno więc każda jedna osoba, jaka będzie dla siebie szukała dobrego tłumacza znajdzie go tam na pewno. Wystarczy jedynie wybrać interesującą nas miejscowość, napisać kontakt do biura tłumaczeń Poznań i skontaktować się. Szukanie biura tłumaczeń jeszcze nigdy nie było tak łatwe jak obecnie.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Potrzebujesz jak najrychlej przełożyć swój wpis na język, w którym ma być wydawany. Wiele firm nieraz używa z tego typu założeń, bowiem nie dysponują w większości wypadków na stałe zaangażowanym tłumaczem, który zdołałby dla nich tego typu materiał zmienić na docelowy język. Najłatwiej zatem udać się do biura tłumaczeń, w jakim w mgnieniu oka zamówisz tłumaczenie za należące wynagrodzenie. Nie zależnie od rzeczonego czy wymagasz bardzo specjalistyczny tekst, który będzie zawierał wiele fachowego słownictwa to biuro tłumaczeń jest z zasady najlepszym do tego typu zadań miejscem. Zapraszamy na naszą stronę internetową - www.tlumacze.im do zapoznania się z setkami firm, które z chęcią przyjmą zlecenia nawet na najbardziej specjalistyczne tłumaczenia.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Wrocław »

  Bardzo dokładne przekładanie z niemieckiego języka. Rewelacyjny tłumacz] jest podstawą skutecznie przeprowadzonego tłumaczenia. Bardzo ważne jest więc aby zlecić tłumaczenie treści u tłumacza przysięgłego z wieloletnim oraz olbrzymim doświadczeniem w tłumaczeniach. Optymalnie wybrać tłumaczenia właśnie w naszym biurze we Wrocławiu. Proste pisma zazwyczaj tłumaczymy na miejscu. Nasz Wrocław to duże miasto w którym znajduje się dużo biur tłumaczących teksty przysięgłe, jednak niewiele wysokiej klasy.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Tłumaczenie symultaniczne to translacja wypowiedzi równocześnie z mówcą, przy wykorzystaniu sprzętu do tłumaczeń symultanicznych. Wybierając biuro tłumaczeń Liwo z Katowic mają Państwo gwarancję rzetelności i jakości. Nasza firma jest otwarta i elastyczna na pomysły Klientów. W biurze tłumaczeń zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowaną kadrę zatem mogą mieć państwo pełne przekonanie że zlecenie zostanie wykonane tylko przez ludzi z doświadczeniem i kompetentnych. Fachowy personel, z wielkim doświadczeniem zawsze jest do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • tłumaczenia angielski »

  Nieskomplikowanym rozwiazaniem, w przypadku gdy musimy wykonac tlumaczenie jest wpisanie testu do translatora.Nie zapewni nam to jednak poprawnosci przelozonego tekstu.Tekstowe wersje umów uchodza za podstawe tlumaczeniowego charakteru firmy 100at. Strona w sieci zawiera spis obejmujacy wszystkie tlumaczenia realizowane przez ekipe tlumaczy 100at.W aspekcie drukowanych translacji, ujmowane sa róznego typu dokumenty jak: akty prawne,sprawozdania i sporo róznych pism.Szybkie przetlumaczenie potrzebnego tekstu dostaniemy dzieki funkcjonowaniu biur typu 100at.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Elastyczne biuro tłumaczeń, świadczące przekłady w zakresie 40 języków. Współpraca z wieloma tłumaczami po filologii, pracującymi w rozmaitych dziedzinach m.in. w technice, medycynie, prawie. Obsługa dokumentów dotyczących wąskich dziedzin życia o specjalistycznym słownictwie. Wśród klientów biura tłumaczeń znajdują się cenione przedsiębiorstwa krajowe i instytucje. Dbałość o wygodną realizację usług – odbieranie zleceń za pośrednictwem sieci, szybka i darmowa wycena, niskie ceny i realizowanie tłumaczeń w krótkim terminie. Zawarte treści są w całkowicie chronione.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Techniczne tłumaczenia »

  Interesująca oferta dla klientów indywidualnych lub firm, które opierają się na obcojęzycznych dokumentach specjalistycznych. Biuro Tłumaczeń Technicznych jest znawcą problematyki medycznej, prawniczej i technicznej aż w 30 językach. Klasa tłumaczeń sama w sobie jest ofertą i zjednuje kolejnych odbiorców. Wyróżnikiem biura jest indywidualne podejście. Każdym dokumentem zajmuje się fachowiec w wybranej dziedzinie, nie tylko filolog ale i znawca. Ponadto propozycja biura jest wiarygodna dla klientów, dla których bardzo istotny jest czas. Wszystko to umożliwia nowatorska konstrukcja teleinformatyczna. Wspomaga ona natychmiastową wycenę zlecenia i realizację tłumaczenia w możliwie szybkim terminie. Sprawia to, że na tłumaczy biura można liczyć w każdej sytuacji i to bez ryzyka wycieku informacji.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Warszawa »

  Omawiane biuro tłumaczeń OPI jest jedynym właścicielem tego serwisu. Zainteresowani mogą się z nami skontaktować przez telefon lub Internet. Biuro oferujące kompleksowe tłumaczenia działa w mieście Warszawa. Najważniejszym naszym priorytetem jest pełne usatysfakcjonowanie klienta. Mamy na koncie bardzo duże doświadczenie z dziedziny tłumaczeń. Możesz na nas polegać w każdej sytuacji - napiszemy nawet najtrudniejszy przekład. W celu lepszego poznania naszej bogatej oferty, serdecznie zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • biuro tłumaczeń Rzeszów »

  Biuro tłumaczeń "Tłumaczenia UK" zajmuje się specjalistycznymi tłumaczeniami, zarówno ustnymi, jak i pisemnymi, z języka rosyjskiego i ukraińskiego. Naszym celem, od zawsze było ułatwianie współpracującym z nami firmom, dojścia do możliwie najszerszego grona potencjalnych klientów. Z tego powodu oferujemy im naszą rozległą i kompleksową ofertę, dobraną do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nasze atuty to:duża jakość realizowanych przez nas tłumaczeń, rozpiętość cenowa w zakresie poszczególnych usług translatorskich, punktualność realizacji powierzonych nam zleceń, troska o zachowanie ścisłej poufności dokumentów przekazanych do tłumaczenia, możność wręczenia i odbioru zlecenia w najdogodniejszy klientowi sposób (np. przy pomocy faksu, e-maila, poczty, dyskietki, CD, kuriera lub osobiście w naszym biurze). Sposób doręczenia skończonego tłumaczenia konsultowany jest indywidualnie. Stawiamy przede wszystkim na jakość wykonywanych przez nas usług, dlatego dokładamy wszelakich starań, aby nasi kontrahenci ponownie skorzystali z sugerowanych przez nas tłumaczeń ustnych oraz pisemnych.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Szczecin, tłumaczenia Szczecin »

  Mając działalność w Krakowie, mamy możliwości zawiązywać kontakty z przedsiębiorstwami zagranicznymi. Dlatego jeśli interesują cie tłumaczenia angielski, Kraków ma na swoim obszarze firmę, jaka realizuje je całkiem profesjonalnie. Jest to Efekt Lingua. Oferujemy również tłumaczenia symultaniczne. Kraków jest miastem wielu meetingów biznesowych lub konferencji, na jakich pomocne jest tłumaczenie na bieżąco. Jeżeli nie chcesz mieć niemiłych episodów w takich okolicznościach, sięgnij pomocy u naszych tłumaczy - a z pewnością nie poczujesz się zawiedziony.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Wrocław »


  Translatus to firma usługowa, która specjalizuje się usługami z zakresu tłumaczeń. Siedziba mieści się w Wrocławiu i to właśnie z tego miasta pochodzi spora część naszych klientów, którzy już od lat korzystają z satysfakcją z naszych usług.

  Na naszej witrynie www translatus.pl znajduje się kontakt z Translatusem a także dokładny cennik i dużo innych ciekawych informacji.

  Nasze doświadczenie, które jest nabywane od 1997 r., czyli od daty utworzenia Translatusa, procentuje w kontaktach z klientem oraz w jakości świadczonych przez nas.
  Tłumacz Wrocław Beata Koźmińska to działalność, która w swojej ofercie posiada tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia ustne oraz normalne tłumaczenia pisemne. Klientami Translatus są osoby prywatne, firmy, ale także uczelnie i inne organizacje.

  Zapraszamy do kontaktu

  Translatus Biuro Tłumaczeń i Usług Językowych
  Beata Koźmińska
  ul. Wietrzna 26/6
  53-024 Wrocław
  Tel. +48 71 788 78 17
  Email: translatus@poczta.onet.pl
  Przyjmowanie dokumentów od 9.00 do 17.00.

  NIP 8941208091
  Regon 930953243

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacze »

  Fachowy tłumacz prócz należytej znajomości danego języka winien również posiadać należytą wiedze merytoryczną dotyczącą tematyki tekstów, które poddaje tłumaczeniom. Dlatego biuro tłumaczeń Supertlumacz.pl w swojej kadrze posiada tylko tłumaczy, którzy wypełniają powyższe wymagania. Wpływa na to duży obszar tematyczny tłumaczeń jakie biuro podejmuje się wykonywać. Są to m.in tłumaczenia medyczne, techniczne, tyczące się różnorakiego rodzaju umów jak i publikacji prawnych. Prócz fachowych tłumaczy, Supertlumacz.pl nieustannie współpracuje też z konsultantami merytorycznymi – fachowcami, którzy wspierają pracę tłumaczy, przez co prace tłumaczeniowe są na jak najwyższym poziomie. Natomiast duża grupa fachowców współpracujących z biurem sprawia, że wszystkie tłumaczenia są czynione szybko, nawet w okolicznościach gdy tłumacz będzie musiał przeprowadzić konsultacje z konsultantem merytorycznym.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielskiego »

  Potrzeba Ci ekspresowej obsługi w obszarze translacji języka angielskiego? Powierz zadanie Biuru Tłumaczeniowemu Supertłumacz. Czemu akurat my? Korzystanie z naszych usług gwarantuje wysokiej jakości translacje oraz profesjonalną obsługę klientów indywidualnych, firm i instytucji. Dysponujemy nowoczesną infrastrukturą teleinformatyczną, która usprawnia proces tłumaczeń. Wszyscy nasi tłumacze i specjaliści zobowiązani są przestrzegać ścisłej poufności danych. Tłumaczenia przesyłamy drogą elektroniczną, co jest oszczędnością czasu i pieniędzy. Mamy wiele pochwał, poświadczających najwyższą jakość Świadczonych usług. Kontakt: bok@supertlumacz.pl, infolinia: 801 081 520, tel. stacjonarny: 32 445 07 05.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjskiego »

  Wioletta Budynek prowadzi na obszarze miasta Wrocław, biuro tłumaczeń „Dictum-tłumaczenia”. Świadczy usługi jako tłumacz języka rosyjskiego i oferuje również naukę tego języka. Dzięki zdobytemu wysokiemu wykształceniu, gwarantowana wysoka jakość. Oferta jest bardzo wielka, skierowana dla prywatnych klientów, jak również dla dużych firm kooperujących z kontrahentami ze Wschodu. Tłumacz j. rosyjskiego oferuje dwa tryby realizacji zleceń, zwykły – kiedy tekst jest realizowany w ciągu 3 dni roboczych i tryb ekspresowy – dla konsumentów, którym zależy wyjątkowo na czasie – jest realizowany w przeciągu 24h. Wioletta Budynek – tłumacz rosyjskiego ma mnóstwo certyfikatów wydanych przez ważne instytucje w Polsce. Prawie wszystkie informacje spotkamy w sieci: dictum-tlumaczenia.pl lub telefonicznie: 501-358-320.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemiecki »

  WizytówkaWWW biura tłumaczeń, które oferuje wszystkim klientom różnego typu tłumaczenia z niemieckiego, to w dzisiejszych czasach naprawdę świetne przedsięwzięcie. Dzięki takiej witrynie o danej firmie będzie mogła dowiedzieć się nieograniczona ilość osób, a co jest z tym mocno związane, najpewniej zwiększą się dochody. Biuro tłumaczeń posiada w swojej ofercie ogromną ilość przekładów. Zaczynając od tych najprostszych, potrzebnych nieraz do szkoły, przez te już bardziej trudne jak tłumaczenia umów, aż po te najtrudniejsze czyli tłumaczenia specjalistyczne, do których zaliczyć można tłumaczenia techniczne. Co więcej centrum translacji sporządza także tłumaczenia online. Wykształcona kadra zapewne zapewni najwyższą jakość zrobionego przekładu.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • tłumaczenia prawnicze Wrocław niemiecki »

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego, wpisany na listę Tłumaczy Przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP/1133/05. Członek Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS. 11-letnie doświadczenie,, tłumaczenia wykonane na rzecz rozmaitych firm, osób prywatnych i instytucji. Wysoka jakość, najwyższą poufność oraz terminowość wykonywanych usługtłumacz przysięgły niemiecki Wrocław, tłumacz niemiecki Wrocław, tłumaczenia niemiecki Wrocławtłumacz przysięgły niemiecki Wrocław, tłumacz niemiecki Wrocław, tłumaczenia niemiecki Wrocław

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia ustne Poznań »

  Dla klientów prywatnych jak też różnego typu przedsiębiorstw z obszaru Poznania, szukających profesjonalnych tłumaczeń, biuro tłumaczeń FACHOWE TŁUMACZENIA przedstawia wyjątkową propozycję ofertową. W jej zakresie wykonywane są tłumaczenia pisemne oraz tłumaczenia ustne - symultaniczne i konsekutywne, z takich języków jak angielski, niemiecki, hiszpański lub też rosyjski. Szczególnie tłumaczenia ustne symultaniczne z tematyk technicznych stanowią branże w której biuro FACHOWE TŁUMACZENIA się specjalizuje. Z sukcesami przeprowadzane są tu tłumaczenia techniczne z takich zagadnień jak finanse, marketing czy prawo. Posiadający właściwe doświadczenie jak też zdolności tłumacze uczynią, że każde tłumaczenie ustne czy też pisemne będzie zachowywało stosowne słownictwo oraz odpowiednią stylistykę. Oferowane przez biuro tłumaczenia biorą pod uwagę wszelkie potrzeby klienta, proponując mu jasne reguły współdziałania.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Internetowe Centrum Tłumaczeń i-english to firma zajmująca kompetentnymi translacjami z polskiego na angielski oraz z języka angielskiego na język polski. Nauczamy angielskiego przez sieć, ponieważ firma działa w Internecie. Tworzymy grupę zapaleńców języka angielskiego i absolwentów filologii angielskiej Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Tłumaczeniami zajmujemy się od paru lat i posiadamy wysokie doświadczenie. Cały czas doskonalimy swoją wiedzę, aby dać sobie radę z nawet wybitnie wymagającymi klientami, ponieważ ich zadowolenie jest dla nas celem nadrzędnym.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły »

  Nasza jednostka wiedzie posługi tłumacz przysięgły. Tłumacze z naszego biura uzasadnień to idealni profesorowie i dobrotliwi ludzie. W okresach kiedy nasz kraj otwarł się na kontaakty internacjonalne wzrosło zainteresowanie na zajęcie Tłumacz przysięgły. W polsce zwłaszcza 20 lat temu, niewiele kto umiał wprawnie ten język. Po latach marksistowskich język angielski, język niemiecki czy francuski był dla nas gruntownie odległy. Dla tego akademie od 1991 roku w dużych ilościach wychowywały żaków w charakterze
  kultowych języków obcych. Od 20 lat nasze biuro tłumaczeń dzień w dzień otrzymuje wartościowe doświadczenie. Wbrew dosyć dużego stażu w branży języków obcych, to istniejemy przytomni, że nie da się być imponującym i nadmiernie pewnym siebie. Wobec tego kompletny czas istnienia się uczymy i jest to dla nas zaszczyt. W minionym rankingu pewnego dziennika, ukazał się ranking firm które użytkują z tłumaczy przysięgłych.
  A więc 87% przedsiębiorstw w całkowitej polsce korzysta z służb translatorów przysięgłych.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tłumaczenia