Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

 • Ubezpieczenia Płock »

  Stowarzyszenie ubezpieczeniowe jakim się charakteryzujemy oferuje wszelakie ubezpieczenia. Wiemy z wieloletniego doświadczenia że niemożna poruszać się samochodem bez aktualnego ubezpieczenia OC czy AC dlatego w swym domu ubezpieczeniowym proponujemy ubezpieczenia pojazdów dostawczych i osobowych. Funkcjonujemy w rozmaitych organizacjach i tak na przykład w szkołach ubezpieczamy uczniów w razie nieszczęśliwych wypadków. Majątki prywatne nie są nam odmienne kierujemy ubezpieczenia majątkowe dla jednostek z dorobkiem żywotnym ale i również dla tych którzy zapobiegają nieobliczalnym warunkom pogodowym i ubezpieczają majątki na przyszłość. Wypłacanie odszkodowań u nas nie jest niczym opornym i niemożliwym. Przedstawioną szkodę sprawdzamy i zatwierdzamy z danymi zeznaniami z przekazanego momentu i wypłacamy należności szybko i łatwo. Powierzając w ręce stowarzyszenia swoje życie w ubezpieczeniu na życie zdołasz zagwarantować swoim potomkom szlachetny byt na wypadek twojej nagłej śmierci. Więcej na temat ubezpieczeń dowiecie się korzystając ze strony internetowej.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie mieszkań Poznań - Luboń, Agencja PZU »

  Serwis agencji ubezpieczeniowej PZU S.A. Obsługujemy klientów na ternie Poznania i okolic - Luboń, Komorniki, Plewiska. Przedstawiam Państwu ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, rolnicze,MŚP oraz lekarzy znajdujące się w ofercie PZU. W naszej agencji możecie zawrzeć AC, ubezpieczenie OC, ubezpieczenie turystyczne czy ubezpieczenie przedsiębiorstwa. Doradczę Państwu jak wybrać dogodne ubezpieczenie, które zapewni Państwu najlepszą ochronę. PZU to największa i najstarsza firma ubezpieczeniowa na rynku polskim. Zapewnia wypłaty odszkodowania w każdej sytuacji. Kupując u nas ubezpieczenie nie musicie się martwić, że w razienieszczęśliwego wypadku stracicie dorobek nierzadko całego życia. Ubezpieczenie w PZU to gwarancja spokój dla Ciebie, Twojej rodziny i Waszej.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie zdrowotne »

  Na naszej stronie internetowej odnajdą Państwo ogrom propozycji polis ubezpieczeniowych kilkudziesięciu ubezpieczycieli. Dodatkowo wszystkie oferowane ubezpieczenia oferowane są w zakupie on-line. Wyliczenia składek nie nakazują w żaden sposób do zakupu ubezpieczenia dzięki czemu bardzo szybko można rozejrzeć się w najkorzystniejszych ofertach wielu ubezpieczycieli. W portalu mamy ubezpieczenia kilkunastu najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych, dlatego nasz klient może szybko ocenić najlepszą ofertę. Polecamy ubezpieczenia: Ubezpieczenia na życie, Ubezpieczenia zdrowotne, Ubezpieczenia mieszkania, Ubezpieczenie komunikacyjne, Ubezpieczenia na życie, Ubezpieczenie OC+AC. Dzięki naszej stronie wszyscy zadowoleni kupujący kupują najtańsze ubezpieczenia bez opuszczania domu mieszkania, przed monitorem swojego laptopa.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie OC »

  Oprócz niezbędnego ubezpieczenia komunikacyjnego OC, kierowca może zdecydować się na zakup ubezpieczenia AC, czyli Autocasco. Jest ono coraz bardziej dodatkowym ubezpieczeniem komunikacyjnym, które zakupują przeważnie doświadczeni posiadacze 4 kółek, w pierwszej kolejności obawiający się zuchwałej kradzieży. Trzeba dodać, że nasz formularz kontaktowy zawsze idzie bezpośrednio do odpowiedniego pracownika towarzystwa ubezpieczeniowego, zamiast do pośrednika ubezpieczeniowego, który zwykle nalicza swoje prowizje.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kabotaż ubezpieczenie »

  Centrum ubezpieczeniowe to firma zajmująca się pełną obsługą wymogów ubezpieczeniowych klienta indywidualnego jak i biznesowego i działający na jego korzyść. Doświadczenie na rynku, oraz stabilna współpraca z szanowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, umożliwiają oferowanie usług ubezpieczeniowych z bardzo różnego zakresu, od ubezpieczeń mienia, zawodowych i OC, np. wspólnot mieszkaniowych do dużego wyboru ubezpieczeń komunikacyjnych i transportowych (np. kabotaż). Zaletą współpracy z agencją jest też niezwłoczność działania i możliwość wyjścia na przeciw zapotrzebowaniu klienta w każdej sytuacji.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Wrocław »


  Nasza firma zajmuje się doradztwem i pomocą osobom które chcą ubezpieczyć swoje życie czy mienie. Oczywiście oprócz fachowej pomocy doradczej możesz u nas się ubezpieczyć.

  Firma Allianz, którą przedstawiamy oferuje: ubezpieczenia na życie przeznaczone dla osób, które chcą zabezpieczyć swoją przyszłość, jak i przyszłość swoich bliskich. Ubezpieczenia mienia od najróżniejszych nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenia aut oraz ubezpieczenia firmy.

  Działalność funkcjonuje w Wrocławiu, gdzie posiadamy biuro przy ulicy Ruska 37/38 II p. Tutaj można się z nami spotkać osobiście by dowiedzieć się dokładnie o naszej ofercie oraz porozmawiać o metodach w jakich funkcjonują nasze ubezpieczenia. Sporo informacji możesz również uzyskać drogą telefoniczną lub poprzez naszą witrynę internetową ubezpieczenia24.wroclaw.pl, gdzie są dokładnie opisane wszystkie oferowane ubezpieczenia a wiedza nabyta na witrynie na pewno przyda Ci się podczas ewentualnego spotkania z nami i podjęciu właściwej decyzji.

  Zapraszamy do kontaktu oraz do zadawania pytań.

  Orion
  Maciej Miękinia
  Ruska 37/38
  50-079 Wrocław
  tel.kom.601 44 07 69
  tel.71 723 31 02
  fax.71 347 96 01
  e-mail: maciej.miekinia@port.allianz.pl

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia majątkowe Gdańsk - ROAN - Pośrednictwo Ubezpieczeniowe »

  Roan to przedstawiciel ubezpieczeniowy pochodzący z Gdańska, który proponuje produkty ubezpieczeniowe wielu profesjonalnych towarzystw ubezpieczeniowych. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach komunikacyjnych (OC, AC, NW) oraz majątkowych, zarówno osób prywatnych, jak i firm. Wdrożyliśmy układy sprzedaży nowatorskich towarzystw ubezpieczeniowych: Aviva, Compensa, PZU, Uniqa, Warta. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując tym samym ich stawki do możliwości finansowych każdego z osobna. Doradzimy, jak wybrać odpowiednią ofertę! Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Bydgoszcz »

  P.H.U. Lucro to firma Pana Remigiusza Kuliberdy, która specjalizuje się ubezpieczeniami na obszarze Bydgoszczy i okolic. Pan Remigiusz świadczy usługi z zakresu ubezpieczeń PZU, czyli jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek w kraju. PZU świadczy ubezpieczenia od ponad dwustu lat, dlatego decydując się na nas możesz być pewny, iż z Twoimi pieniążkami nie stanie się nic złego, a wręcz odwrotnie w razie wydarzenia się sytuacji na którą jesteś ubezpieczony, gwarantujemy bardzo duże zadośćuczynienie. Lucro oferuje wiele rodzajów ubezpieczeń, oferta jest wręcz kompletna, ubezpieczamy wszystkich i na wszystko.
  Ubezpieczenia AC, ubezpieczenia dla firm, rolne, majątkowe, na dom oraz wiele innych ubezpieczeń to nasza specjalność. Pomożemy Ci dopasować najbardziej odpowiednie ubezpieczenie uwzględniając Twoje oczekiwania.
  Zapraszamy do kontaktu i do zadawania pytań, na obszarze Bydgoszczy dojeżdżamy do klienta.


  P.H.U. Lucro
  Remigiusz Kuliberda
  Sądowa 2
  89-240 Kcynia
  r.kuliberda@interia.pl
  Tel. 500650510
  NIP: 5581756540
  Regon: 341214234

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Link 4 Szczecin »

  Nowoczesne pakiety ubezpieczeń dla zdecydowanych i wymagających klientów oferuje firma ubezpieczenia Link4 szczecin. Szczegółowa oferta umieszczona na stronie firmy pozwoli zapoznać się z poszczególnymi wariantami i wybrać pakiet ubezpieczeń adekwatny do indywidualnych potrzeb. Współpraca z czołowymi firmami na rynku gwarantuje szeroki wybór opcji jak również konkurencyjne ceny. Warto skorzystać z tej propozycji i cieszyć się chwilą, bez troski o jutro. Zaletami firmy jest profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej sytuacji, w jakiej znalazł się klient.

  Data dodania: 18 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Agencja PZU Szczecin »

  Rozwiązanie jakim są ubezpieczenia szczecin to propozycja skierowana dla wymagających klientów, którzy cenią przejrzyste zasady, przystępne ceny i ofertę skonstruowaną, tak aby zaspokoić ich indywidulane potrzeby i oczekiwania. Firma gwarantuje terminowe wypłaty orz profesjonalną obsługę, jak również doradztwo. Warto skorzystać z proponowanych rozwiązań aby cieszyć się bezpieczeństwem i bez lęku i troski spoglądać w przyszłość. Każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tu rozwiązanie, które będzie dla niego satysfakcjonujące. Oferujemy również ubezpieczenie oc przewoźnika

  Data dodania: 18 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Agent Proama Szczecin »

  Jeśli szukasz rozwiązania, które zapewni realną ochronę Tobie i Twoim najbliższym oraz zagwarantuje poczcie bezpieczeństwa, zapoznaj się z ofertą którą ma do zaproponowania ubezpieczenie szczecin. To propozycja dla zdecydowanych klientów, którzy szukają elastycznych pakietów ubezpieczeń z gwarancją terminowej wypłaty w razie wystąpienia zdarzenia. Konsultanci, którzy są profesjonalistami i dobrze znają branże ubezpieczeń przygotują najbardziej korzystną ofertę, która zapewni spokój i finansową niezależność w trudnej sytuacji. Oferujemy również ubezpieczenie kabotażowe oraz tanie ubezpieczenie ciągników siodłowych

  Data dodania: 18 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • AXA Szczecin »

  Propozycja jaką ma do zaoferowania ubezpieczenia AXA Direct szczecin to sprawdzone pakiety, które gwarantują pełną i kompleksową ochronę w różnych sytuacjach i zdarzeniach, które mogą stać się udziałem codziennego życia w różnych obszarach. Współpraca z czołowymi przedstawicielami branży ubezpieczeń zapewnia terminowość wypłat oraz fachową obsługę i doradztwo. W bogatej ofercie każda osoba znajdzie rozwiązanie odpowiednie do swojej sytuacji czy oczekiwań. To rozwiązanie, któremu można zaufać i dzięki któremu można spać spokojnie. Znajdziesz również kalkulator ubezpieczenia oc przewoźnika.

  Data dodania: 18 01 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia