Humor Podkategoria: Humor

 • Śmieszne zdjęcia »

  Ostatnimi czasy trafiłem na stronę www, która w bardzo dość szybki sposób poprawiła mój humor. Otóż była to strona, która gromadziła śmieszne zdjęcia. Inni ludzie użytkownicy, który się zarejestrowali na tej stronie mogli wziąć udział w ich komentowaniu. To jeszcze bardziej uatrakcyjniło tą witrynę. Mogłem pośmiać się tam oglądając śmieszne fotki zarówno zwierząt jak i ludzi. Ciekawe zostały przede wszystkim też te, które przedstawiały jakąś priorytetową sytuację. Na tych w wielu przypadkach zatrzymywałem się na dłużej. To powinno się było zobaczyć. Niektóre dosłownie rozbawiły mnie do łez. W tej chwili odwiedzam tą stronę www każdego dnia. To taki miły i przyjemny relaks wspaniały do skołatane nerwy po pracy. Tak, to bardzo mi się przydaje w tej chwili w tym okresie. Bez wątpienia w Internecie można znaleźć kilka interesujących fotografii. Natomiast przeszukiwanie różnych stron i profili zajęło by wiele czasu, a i tak nie mielibyśmy zapewnień na to, ze znajdziemy coś co nam się podoba. Na witrynie www, o której pisałem jest ich tyle, że taka sytuacja jest dosłownie nie możliwa. Każdy ze 100% pewnością znajdzie coś co mu się spodoba i rozbawi. I o to w tej chwili chodzi ! Warto polecić również stronę swoim znajomym. Na 100% będą nam wdzięczni za ten gest i nie raz się odwdzięczą.

  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Magia Miłosna »

  Jeśli masz jakiś skomplikowany kłopot natury miłosnej, odwiedź naszą witrynę już dziś. Wiele interesujących wróżb miłosnych pomoże ci uporać się nawet z trudnymi sytuacjami. Rady profesjonalnych wróżek na pewno okażą się treściwe. Każdy związek jest szalenie ważny, więc warto skorzystać z pomocy doświadczonych wróżek. Poradymilosne.pl dają odpowiedź w kwestii zaangażowania w związku, problemów z byłym partnerem, zazdrości. Pomogają nam zrozumieć jak naprawić złamane serce. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na tyo jak pracować nad sobą, aby poznać złożoną naturę miłości

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kawały »

  Szara rzeczywistość z całą pewnością byłaby znacznie trudniejsza do zniesienia właściwie dla wszystkich, gdyby nie szczypta dobrego humoru. W końcu dosłownie każdy z nas lubi takie rzeczy jak najróżniejsze kawały, dzięki którym można wprowadzić odrobinę barw do naszego codziennego życia, i które są w stanie poprawić nasz humor nawet w takie dni, gdy jesteśmy najbardziej przygnębieni. Jeśli tak dużo osób ceni sobie rzeczy tego typu, to jest to chyba coś absolutnie naturalnego, że są one szczególnie popularne w Internecie. Znajdziemy w nim przede wszystkim wiele stron o tematyce czysto rozrywkowej – zdecydowanie warto jest z nich korzystać, gdyż można za ich pośrednictwem poznać przykładowo zupełnie nowe dowcipy, które oczywiście z powodzeniem możemy zastosować w życiu codziennym.
  Dobre poczucie humoru z całą pewnością jest czymś niezwykle ważnym dla każdego z nas. Można nawet stwierdzić, że jest to całkowicie niezbędny warunek do tego, abyśmy każdego dnia mogli po prostu dobrze się czuć – z pewnością każdy zgodzi się z tym, że raczej trudno byłoby być bez przerwy śmiertelnie poważnym. Wydaje się to nieprawdopodobne, ale niekiedy nawet proste dowcipy publikowane na takich portalach o których wcześniej wspomnieliśmy mogą sprawić, że będziemy mieli po prostu dobry dzień!

  Data dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne dowcipy »

  Jeżeli kochasz żarty bardzo solidnej jakości, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony www.rechot.com, który od bez mała ośmiu lat umila czas swoich odbiorców niezmierzoną bazą dowcipów uszeregowanych w rozmaite kategorie. Niezależnie który typ dowcipu cenisz, czy wolisz kawały o kobietach, kawały o jasiu czy polityczne u nas znajdziesz coś dla siebie. Dla bardziej energicznych użytkowników naszego serwisu oferujemy ewentualność dodawania własnych materiałów, komentowania już dodanych śmiesznych kawałów i filmów. Co pewien okres można wziąć udział w quizach i wygrać wzięte nagrody. Jeśli więc chcesz poprawić sobie humor, zabić czas w pracy lub w domu czy rozpoznać dowcipy aby błysnąć w towarzystwie ten serwis jest sporządzony dla Ciebie. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dowcipy »

  Prawie sto dowcipów i gagów, które w dowolnej chwili rozweselą każdego nie zależnie od posiadanego wieku. Serwis publikuje tylko wyborne dowcipy relacjonowane z ojca na syna, dzięki temu rozweselą Cię one do ogromnych łez. Stosowny dowcip opowiedziany w grupie osób rozluźni atmosferę i pozwoli bez problemów poznawać napotkanych ludzi i popadać w ich łaskę. Szczególne dowcipy z górnej półki przygotowywane przez lata w naszym portalu. Dobre poczucie humoru z całą pewnością jest czymś niezwykle istotnym dla każdego z nas. Człowiek zadowolony z pewnością zostanie zaakceptowany.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kawały »

  Dobra rozrywka jest idealna na pochmurne dni w których dotykają nas trudności dnia codziennego. Dla tych wszystkich ludzi przygotowaliśmy wyśmienity deser składający się z nietuzinkowych kawałów i gagów. Nasz zestaw kawałów z wielorakich branż życiowych dotyczących różnych grup społecznych poprawi każdemu humor. Baw się razem z nami czytając albo komentując nasze opublikowane kawały. Każdego dnia moderujemy najnowsze nie publikowane kawały, które mają na celu rozśmieszyć naszego gościa do łez. Przedstawione kawały przyczynią się do tego, że nawet najmniej sprzyjający Ci w w trakcie życia czas pełen nieciekawych wydarzeń.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • kawałykawały o blondynkach} »

  Prezentowaną tutaj stronę internetową powinien odkryć każdy, kto chce natknąć się na doskonały i pełen prawdziwych perełek serwis z dowcipami różnego rodzaju! Co tak w gruncie rzeczy wyróżnia ją spośród innych portali, które mają do zaoferowania humor w różnym wydaniu? Otóż tematyczny wachlarz publikowanych tutaj dowcipnych zasobów jest tak wysoce zróżnicowany, że trafi w gusta naprawdę mnóstwa użytkowników, o bardzo różnorodnym poczuciu humoru. Adres ten jest gwarantem długich godzin rozrywki. Polecany dla wszystkich tych, którzy lubią się głośno i serdecznie pośmiać! Nikt nie będzie czuł tu rozczarowania.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Humor