Magia Podkategoria: Magia

 • Przepowiednie »

  Przepowiednia.net to witryna, która przypadnie do gustu każdemu, kto wierzy, że składane dawniej słowa mogą się spełnić. Odwiedzając ją możesz zapoznać się z fragmentem Biblii, w którym mowa o końcu świata. Przekonaj się czym tak naprawdę jest przepowiednia, na czym polega jej siła, oraz czy człowiek ma jakiekolwiek szanse aby przeżyć. Wybuch na słońcu w 2012 roku, ma zniszczyć całą technologie na naszej planecie. Naukowcy szacują, że wystąpią niezliczone erupcje na słońcu, które spowodują na ziemi liczne kataklizmy. Kalendarz Majów kończy się na 2012 roku, Nostradamus przepowiadał tę datę w swoich przepowiedniach. Wszystkie wyliczenia szanowanych naukowców na to wskazują. Co zrobić gdy to się wydarzy? Jak sie zachować?

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  Wrozba-online.pl to wspaniały portal, dla wszystkich, którzy odpowiedzi na najważniejsze pytania, poszukują w magii. Wchodząc tu, masz szansę poznać własną przyszłość z różnorakich wróżb. Mogą być to wróżby karciane, wróżby z tarota, jak również wróżby z run. Poznasz co oznaczają trudne terminy używane przez wróżbitów, orazjaką metodą możesz wpływać na własne życie. Z pewnością chciałbyś porozmawiać osobiście z którąś z wróżek, nasz portal daje Ci tego sposobność. Zobacz jak wygląda wróżenie u profesjonalnego jasnowidza, a także w jaki sposób można rzucić na kogoś urok.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Event »

  Światowej sławy iluzjonista Maciej Pol, zwycięzca wielu nagród chce przedstawić Państwu swoją szeroką gamę programów, które zaspokoją nawet najbardziej wybrednego widza. Artysta wykonuje na specjalne okazje świąteczne show w którym nawet w małym pomieszczeniu potrafi wyczarować śnieg. Przygotowuje różne przedstawienia, które składają się z makro i mikro iluzji. Makro złudzenie oznacza ”wielkie”, czyli na scenie znajdują się przedmioty i rekwizyty niezbędne do wykonywanie skomplikowanych iluzji np. teleportacja natomiast mikro znaczy „małe” są to spotkania bezpośrednie z publicznością.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • wróżka »

  Szanowni Czytelnicy chciałabym Wam ukazać moje paranormalne moce. Otóż od wielu lat z wielkim powodzeniem trudnię się wróżeniem z kart oraz organizacją seansów spirytystycznych. Pochodzę z Ukrainy i tam osoba taka jak ja nazywana jest szeptucha ze względu na wielką moc słowa. Klątwa czy też urok to dla mnie żaden problem. Potrafię miotać zarówno dobre zaklęcia wzmacniające zdrowie jak i też złe czary zemsty na czarnych charakterach. Negatywne zaklęcia podejmuje się wyłącznie po gruntownej analizie sytuacji ponieważ nie krzywdzę dobrych ludzi.
   

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Magia

Magia - nowa strona:

Adres: