Taniec Podkategoria: Taniec

 • Equilibrium - tango argentyńskie »

  "...jedno ciało, cztery nogi.." Equilibrium - warszawska środowa milonga. Klubowa, niestresująca atmosfera, brak dress-codu, dobrze zaopatrzony bar na miejscu, pierwszorzędna, głównie klasyczna muzyka, grana przez renomowanych, znanych i popularnych DJ-ów - to najmocniejsze zalety milongi. Klub Equilibrium mieści się w bliskim sąsiedztwie centrum stolicy, z doskonałym dojazdem, nieopodal stacji metra. Przed milongą oferujemy możliwość ulepszenia swoich tangowych umiejętności w czasie półtoragodzinnej praktiki z nauczycielami. Okazyjnie bywa, iż practikę prowadzą gościnnie tancerze tanga argentyńskiego ze stolicy Argentyny. W czasie trwania praktiki odbywa się mini-lekcja, dzięki której uczniowie mają możliwość zrozumienia różnorodnych stylów i technik tańca, oraz odmiennego podejścia do tanga, przez co rozszerzają swoje tangowe horyzonty. W przybliżeniu raz na 4 tygodnie aranżujemy pokazy tanga argentyńskiego (najczęściej około godziny 23-ciej). Czasami zdarza się zatańczyć także chacarerę. Milonga prowadzona jest głównie z myślą o najmłodszych stażem tangueros. Wejście na praktikę i milongę - bezpłatne. Na portalu dodatkowe informacje o tangu argentyńskim w Warszawie, a w szczególności: nauka tanga (zaczynające się kursy tanga argentyńskiego dla początkujących, warsztaty tanga, nauczyciele i szkoły tanga argentyńskiego w Warszawie), warszawskie milongi (zawsze aktualny serwis z informacjami), teksty o tangu, zdjęcia, filmy z pokazów i warsztatów, relacje i ciekawostki. Za sprawą informacji znajdujących się na stronie milongi EQ wyszukasz dla siebie najlepszy kurs tanga oraz dowiesz się gdzie najlepiej bawić przy rytmach tanga argentyńskiego.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Poznań »

  Serdecznie zapraszamy na nasze kursy tańca, gdyż nie zdoła Ci przebyć niniejsza szansa obok nosa. W związku z tym wykorzystaj usługi naszej firmy. Pośród naszych myśli proponujemy takie nauki jak na przykład salsa w pojedynkę dla niewiast, taniec towarzyski, kursy własne, salsa cubana, dancehall, taniec brzucha, zumba, strip dance, latino dance dla dam, hip hop.Firma Step Up a to jest studio-tanca pragnie Państwu przedstawić, jak błyskawicznie i skutecznie można się przyuczyć tańczyć pod ślepiem wykwalifikowanych także obeznanych nauczycieli kursów tańca.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Tanga Argentyńskiego »

  Akademia Tanga Argentyńskiego została ustanowiona pod koniec XX wieku z poczucia potrzeby rozpowszechniania tanga argentyńskiego w Polsce, przedstawiania zarówno tańca również muzyki, uznając je za składniki szeroko dostrzeganej filozofii tanga argentyńskiego. Dowodem na popularność tanga argentyńskiego są liczne kluby oraz akademie grupujące wielbicieli tanga na całym świecie. Korzystając z przykładu dawanego przez nie pragniemy łaczyć wszystkich tych, którzy pragnęliby się nauczyć tanga, tańczyć tudzież dowiadywać o eventach związanych z tangiem w Polsce.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia taneczne Kraków »

  Taneczna fala zalewa Polskę. Daj się jej uprowadzić i rozpocznij bawić sie z Kreacją Tańca. Szkoła taneczna oferuje ogromny wachlarz możliwości - od szkoleń tańca towarzyskiego po kurs fitness i cieszącą się co raz większą wziętością Zumba. Na witrynie kreacjatanca.pl wypatrzysz opis nauk, scenariusz i możesz zaznajomić się z portretami prowadzących - zawodowców w swej dyscyplinie i osoby, jacy poświęcili własne życie manii tańca. Skorzystaj z oferty zajęć osobnych w każdej akuratnej dla Ciebie porze lub ciesz się przyjemnością wspólnej zabawy na zebraniach grupowych.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Taniec

Taniec - nowa strona:

Adres: