Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/site.php on line 1
ENOVA - innowacyjny program dla firm - DATIO Katowice - Pageadder.eu

ENOVA - innowacyjny program dla firm - DATIO Katowice

ENOVA - innowacyjny program dla firm - DATIO Katowice Nasza firma DATIO z Katowic, zajmuje się wdrażaniem oprogramowania Enova dla firm. To najnowsze oprogramowanie klasy ERP. System posiada elastyczną budowę, co pozwala dostosować parametry do rozrastającej się firmy. Jak? Wystarczy rozszerzyć funkcjonalność, a to zaoszczędzi sporo czasu i pieniędzy. Enova jest przyjazna w obsłudze i potrafi sprostać nawet najbardziej wymagającemu użytkownikowi. Trzymamy rękę na pulsie, jako firma z branży informatycznej, nie chcemy zostawać w tyle i ostatnio stworzyliśmy dwa nowe dodatki: Wizytówki w Enovej formie, oraz Enovy Google Kalendarz. Dodatki porządkują wytyczone zadania i poszerzają bazę wartościowych kontaktów.

Szczegóły strony www.enova.net.pl:

Podlinkuj stronę www.enova.net.pl:

ENOVA - innowacyjny program dla firm - DATIO Katowice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dedykowane aplikacje mobilne »

  Amistad Group - tworzymy aplikacje na telefon, rozwiązania mobilne, a także oferujemy pomysły na marketing mobilny i ich realizację. Od 2003 roku zrealizowaliśmy dziesiątki projektów, współpracowaliśmy z klientami nie tylko na rynku krajowym, ale również z międzynarodowymi zleceniodawcami. Zespół naszych programistów zajmuje się projektowaniem i rozwijaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, przeznaczonych na urządzenia mobilne. Pion marketingowo-PRowy składa się z ekspertów od promocji, którzy kreują skuteczne i mierzalne kampanie promocyjne z wykorzystaniem narzędzi e-commerce i PR-u oraz aplikacji mobilnych. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony oraz do nawiązywania z nami współpracy.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program CDN XL »

  CDN XL jest zaawansowanym oprogamowaniem klasy ERP dedykowanym do zarządzania przedsiębiorstwem. Został stworzony z myślą o średnich i dużych firmach aktywnych w wielu dziedzinach. Dzięki wielomodułowej budowie zezwala na ścisłe dopasowanie swojej funkcjonalności do wymagań kontrahenta. Comarch CDN XL wspiera pracę wszelkich głównych działów przedsiębiorstwa: wytwórczych, magazynowych, handlowych, finansowych. Jest także wspierającym narzędziem dla nadzoru finansowego i operacyjnego firmy. Dzięki poszerzonym i łatwym w obsłudze analizom dziedzinowym zezwala na podejmowanie celnych decyzji biznesowych na kanwie zdobywanych danych ze wszelkich modułów. Dzięki wdrożeniu programu CDN XL podmiot gospodarczy osiąga wygodę pracy i poprawę jej jakości na wszystkich stopniach, co przyczynia się do podniesienia dominacji konkurencyjnej na rynku. Program jest jednym z najchętniej nabywanych w Polsce, a utrwalona pozycja producenta i rozbudowana sieć partnerska gwarantują bezpieczeństwo inwestycji.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • InterSet - usługi informatyczne »

  Dziś na rynku funkcjonuje wiele działalności trudniących się serwisem komputerów. Wygląda na to, iż istnieje ogromna konkurencja - wystarczy wygooglować frazę „naprawa komputerów” by ukazała się spora lista ofert. Życie pokazuje jednak inaczej. Realnie ciężko wyszukać dobrą ofertę. Trzeba mieć dużo szczęścia, żeby klikając losowy link wyświetlić stronę firmy, która poradzi sobie z naszymi usterkami, zwłaszcza, kiedy te problemy są trudne do usunięcia.
  Świadczymy usługi informatyczne od przeszło 16 lat i często stajemy przed sytuacją, gdy trzeba naprawiać komputer, który uległ awarii na skutek nieumiejętnych prób naprawy. Brak kompetencji serwisu często kończy się uszkodzeniem komputera lub utratą danych. W najlepszym przypadku skaże Klienta na stratę czasu.Dlatego wskazane jest zasięgnąć języka lub zweryfikować firmę,, jej doświadczenie i referencje, nim zamówimy usługę.
  InterSet z siedzibą w Opolu ma wieloletnie doświadczenie informatyczne, więc możemy Państwu zaproponować wysoką jakość usług w konkurencyjnej cenie. Polecamy usługi informatyczne dla firm i osób prywatnych. Głównym profilem naszych usług jest: obsługa informatyczna dla firm oraz serwis komputerów. Masz problem z komputerem - dzwoń. InterSet na kłopoty!

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczna wymiana danych »

  Firma itelligence to lider w zakresie programów do obsługi magazynów. Firma proponuje aplikacje zarządzania magazynowaniem. Firma działa na rynku IT od 1995 roku. Firma działa w trzech miastach: Katowice, Poznań i Warszawa. Firma itelligence jest autoryzowanym partnerem firmy SAP w Polsce. Firma implementuje system SAP od dawna. Ponadto firma opracowała szereg aplikacji opartych o platformę SAP. Firma obsługuje kontrahentów z branży handlowej, budowniczej i motoryzacyjnej. Firma posiada profesjonalne zaplecze techniczne i informatyczne. Uzupełnieniem oferty jest kompleksowa integracja systemów IT. Projektujemy aplikacje dostosowane do oczekiwań. W obszarze obsługi firm, zapewniamy wszechstronną pomoc na każdym etapie współpracy.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • System obiegu dokumentów »

  LOGITO, które jest autorskim produktem firmy Ideo Sp. z o.o. jest to oprogramowanie dla administracji, które umożliwia sprawną elektroniczną rotację dokumentów w firmie. Powoduje to automatyzację wszystkich procesów zachodzących w firmie, które mają związek z rotacją dokumentów. Dzięki LOGITO pracownicy nie mają problemu z dostępem do ważnych dokumentów i nie muszą zbędnie dokładać pracy dla sekretariatu czy biura w firmie. Bowiem LOGITO umożliwia wykonywanie wszelkich spraw związanych z wypełnianiem dokumentów czy uzyskiwaniem dostępu do nich samodzielnie, co stanowi niewątpliwie ułatwienie i usprawnienie wykonywania swoich obowiązków dla każdego pracownika. LOGITO zapewnia dostęp nie tylko do obiegu dokumentów księgowych, lecz także do bazy pracowników oraz potrzebnych informacji o nich, takich jak: numery telefonów, pokoi czy adresy mailowe itd. LOGITO daje więc także gwarancję dostępu do informacji związanych z daną firmą. Ponadto pozwala na archiwizację danych oraz umożliwia wygodny dostęp do nich.

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • System erp »

  Wykorzystywanie różnego stylu systemów w informatyce jest znaczące, ponieważ pozwalają one na manewry, których człowiek nie jest w stanie sam utworzyć. Takim własnie systemem jest erp, który radzi sobie świetnie w wielu przypadkach. Jest o skuteczny zarówno w branży produkcyjnym, handlowym a wręcz usługowym, co powoduje, że ma wiele cech. Warto go mieć, ponieważ wyręczy z zbędnych zamówień, które należy wykonywać poświęcając własny czas. Musimy natomiast być świadomym z tego, że powinno się się jednakże na takim programowaniu znać, aby móc sprawić tak, że stanie się ono jeszcze lepsze.

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »