Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/site.php on line 1
katalog stron - Pageadder.eu

katalog stron

katalog stron słuchy o tym, że katalogi wyginą słychać od wielu lat. Jednak również od lat dobry katalog jest na wagę złota i jest cenny zarówno dla webmasterów pozycjonujących swoje strony www jak i dla innych użytkowników internetu. Katalogów w sieci jest nie zliczona ilość ale nieznaczny odsetek to spisy wartościowe, czyli posiadające w swych zbiorach witryny użyteczne dla ludzi szukających konkretnych informacji, produktów, usług czy rozrywki. Pozycjonerzy wykorzystują katalogi stron jako zaplecze. Ale to nie przeszkadza aby katalog był dobrej jakości. Pamiętajmy, że od jakości zaplecza zależy łatwość z jaką pozycjonujemy inne witryny. Więc warto przyłożyć się do administrowania katalogu, ponieważ może on nam się przełożyć chociażby na PLN'y - z reklam lub płatnego moderowania wpisów. Czy katalogom grozi wyginięcie ? Myślę, że nie, jednak na pewno znikną strony udające katalogi a w rzeczywistości będącymi wielkim spamowiskiem. Taki katalog przepadnie bardzo szybko choćby z faktu, że brak zainteresowania ze strony właściciela doprowadzi do braku przedłużenia domeny. Więc jak już dodajemy do katalogów to przeanalizujmy jego zawartość nie koniecznie od strony graficznej bo ta może nas zmylić ale od strony merytorycznej. Sprawdźcie nasze katalogi, wybadajcie sprawę jak się ma to u nas i zostawcie swój wpis www na naszej stronie. Nie zdziwcie się jednak jeśli usunę tzw. zapleczo-spam. Zapraszam na www.baciarek.pl !

Szczegóły strony www.baciarek.pl:

Podlinkuj stronę www.baciarek.pl:

katalog stron

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 31

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • seokatalog »

  Wielotematyczny katalog witryn internetowych to punkt w jakim odszukamy różnorakie strony www znajdujące się w zasobach sieciowych. Zazwyczaj są one poukładane wedle zaganień, co uprzystępnia internaucie odnajdywanie się w nich. Jeśli jesteśmy zaciekawieni wrzuceniem pozycjonowanych witryn www, do owego typu skryptów, to koniecznie wskazane jest zaprzyjaźnić się z odpłatnym katalogiem 0-00.pl. Oparty jest on na najczęściej wykorzystywanym w tym momencie skrypcie generala, a wyróżnia się sprawną moderacją i niską ceną pobieraną za rozpatrzenie wpisu. Jeżeli masz porządnie wyglądającą stronę i opis bez wielu błędów - serdecznie zapraszamy do dodawania wpisów.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron o-nk.pl »

  Odwiedzając tą witrynę www, która stanowi dobrej klasy katalog o-nk.pl z rodziny seokatalogów masz możność poznania miejsca pełnego opisów przydatnych witryn. Badając do głębi przedstawione kategorie i podkategorie będziesz miał sposobność poznać mnogie oferty przedsiębiorstw zajmujących się dostarczaniem wielorakich produktów i świadczących najróżniejsze usługi. Jeśli Ty także masz coś interesującego do zaoferowania to będziesz miał możność umiejscowić w tym katalogu przedstawienie tego czym się zajmujesz wspólnie z odsyłaczem do witryny internetowej ze szczegółową ofertą.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalogowanie portali - przewodnik »

  Pozycjonowanie stron www jest procesem polepszającym ranking strony w wynikach wyszukiwania dla wybranych słów kluczowych. Postawienie strony internetowej nie jest czynnikiem samym w sobie, że internauci wyszukają ją w internecie. Wymagane jest jeszcze popracowanie nad prezentacją jej korzystającym z wyszukiwarek. Jednym z najlepszych i najbardziej wartościowych pomysłów na promocję strony internetowej jest jej wypozycjonowanie. Odpowiedni dobór słów zweryfikowany testem ich skuteczności przez użytkowników jest zasadnicznym elementem zwiększenia ruchu na stronie oraz korzyści z tego pojawiających się. Należy kierować się podstawowym czynnikiem doboru - czym zamierzamy przyciągnąć odbiorcę. Jeśli nasza strona opisuje obszar lokalny, należy ją wzbogacać zestawem słów opisujących korzyści zawarte na stronie (produkty, wydarzenia, newsy) i miejscowość, region, gdzie istnieje możliwość z tego skorzystać. Nie zależy nam przecież, żeby internauci do nas trafili i za chwilę wyszli ze strony, ale aby wykorzystali nasz portal lub zakupili nasz produkt. Zachęcamy do rejestracji w ciekawych zbiorach stron www układając strategiczne frazy językowe a także tworząc unikalne opisy. Linki z dobrych katalogów wypromują pozycję stron pozycjonując je na górze w wyszukiwarkach.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobry katalog stron. »

  Zalecamy zastosowanie gratisowych skorowidzów stron. W toku całkowitego łańcuchu pozycjonowania, trzeba w sumienny sposób wypracować najlepsze sposoby oraz metody pozycjonowania. Jednym z lepszych sposobów jest katalogowanie. Skuteczne katalogowanie polega na tym, iż da się podwyższyć widzialność strony internetowej poprzez katalogowanie a także preclowanie. Dodawanie wpisów do płatnych jak również bezpłatnych spisów skutkuje docelowo podwyższenie ilości użytkowników na witrynie WWW a także wzrost ilości zbywanych usług i towarów. Ilość bezpłatnych spisów jest nad wyraz duża, do tego stale się powiększa liczebność osób, które wyszukują online wiadomości na temat różnych usług. Umieszczenie odsyłacza oraz wpisu do rejestru gwarantuje skuteczniejszą reklamę strony. Rekomendujemy przeto ewentualność wykonania pozycjonowania poprzez katalogowanie to jest dodanie odnośników i opisów do moderowanych indeksów seo. Spis spisów internetowych, można odnaleźć na witrynach WWW.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Silny katalog stron. »

  Seokatalogi umożliwiają zamieszczanie wpisów stron internetowych wspólnie z linkami do nich prowadzącymi. Jakim sposobem taki wpis podwyższa widoczność naszej witryny w sieci? A mianowicie największe znaczenie mają właśnie linki i właściwie dobrane słowa kluczowe. Im więcej linków wiedzie do danej witryny, tym systematyczniej jest ona odwiedzana przez automaty i szybciej indeksowana przez wyszukiwarki. Jednak powinny to być linki wysokiej jakości. Seokatalogi spamerskie powoli tracą na znaczeniu. Lepiej zainwestować w jakość, a nie w liczebność. Niezmiernie istotna jest także wyjątkowość wpisów. Wyjątkowość wpisu powoduje szybsze zaindeksowanie przez wyszukiwarki co więcej podwyższa pozycję danej witryny w sieci. Naturalnie seokatalogi są także tworzone z myślą o użytkownikach sieci, też warto postarać się, ażeby opis strony był interesujący i zachęcał czytelnika do kliknięcia w link prowadzący dokładnie do niej. Ponadto durne zlepki słów kluczowych w opisie nie przejdą rewizji moderatora, ponieważ ewidentna większość solidnych katalogów takowe zawiera.

  Data dodania: 08 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Superowy katalog stron. »

  Propozycja marketingowa w zakresie działań takich jak: pozycjonowanie i katalogowanie jest non stop powiększana. Na bieżąco uaktualniane są takie dane o katalogach takie jak: liczba kategorii, liczebność dodanych kategorii i wpisów przez pojedyncze osoby. Informuje się również o ilość kategorii, jakie są zablokowane oraz o tym ile istnieje kategorii działających. Do poszczególnych kategorii dodaje się linki prowadzące do stron internetowych, a także – opisy indywidualnych witryn online. Solidny seokatalog to klucz do sukcesu Twojej strony internetowej. Ażeby przyzwoicie przystosować katalog stron – trzeba sprawdzić jaką ma pozycję w Internecie, oraz jaka jest częstość odwiedzin Internautów na stronie internetowej . W dodatku w ramach stale prowadzonych statystyk, szacuje się też – liczebność wpisów w tym nowiutkich wpisów, oraz stan bieżących gości on-line. Postępowania katalogowania wykonuje się w ramach zawartych umów, przy czym wolno też skorzystać z systemu płatności złożonej za wyżej przedstawione usługi.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »