Norma PRO

Norma PRO Norma PRO jest polecana także przez ludzi, którzy dopiero są na początku kariery jak i tych którzy nie od dziś kosztorysują wykorzystując to oprogramowanie. Program uwagę użytkowników uzyskał zwłaszcza z uwagi na wielość możliwości, które każdego dnia przydają się i upraszczają tworzenie kosztorysu budowlanego. Zachęcamy odwiedziny naszej WWW, gdzie jest wiele wiadomości dotyczących narzędzie Norma PRO. Poznasz ceny, znaczące funkcje, oczekiwania sprzętowe i dużo innych rzeczy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu.

Szczegóły strony www.norma-pro.com.pl:

Podlinkuj stronę www.norma-pro.com.pl:

Norma PRO

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 39

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Polski torrent »

  Strona TorrentSite jest ciekawą alternatywą dla ludzi szukających nowości do pobrania z internetu bez opłat. W serwisie dodawane są metadane przy pomocy których ściągniemy pliki udostępniane w sieci BitTorrent. W serwisie odnajdziesz dużo torrentów z takich dziedzin jak: film, ebooki, bajki, anime i dużo więcej. Dla tego, że pliki są udostępniane w sieci bittorrent, w łatwy i szybki sposób możemy je pobierać i wysyłać innym użytkownikom sieci i serwisu. Rejestracja na stronie jest całkowicie darmowe, dzięki temu w krótkim czasie, torrentownia zyskała dużą popularność pośród internautów. W serwisie dostępny jest czat, dlatego każdy aktywny użytkownik ma możliwość porozmawiać z innymi userami serwisu.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Baza cen Intercenbud »

  Obecnie odchodzi się od schematycznego korzystania z cen do tworzenia kosztorysu budowlanego. Teraz, żeby opracować kosztorys w zupełności wystarcza posiadanie bazy cen na CD z kompletem niezbędnych cen. Bazę cenową powinno się wgrać do programu do kosztorysowania, na którym pracują kosztorysanci i już sprawnie użyjesz wiadomości o cenach. Nie ma konieczności poszukiwać cen w Internecie, wykonywać tysiące telefonów do sklepów i sprawdzać, jakie stawki są obowiązujące na rynku. Zamów w sklepie internetowym i pracuj.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Software House »

  Obecnie w globalnej sieci aż roi się od pseudoekspertów, którzy teoretycznie znają się na wszystkim, a w praktyce wiedzą bardzo niewiele. Pół biedy, jeśli nie robią nic ważnego. Gorzej jest wtedy, gdy biorą się za bardziej ambitne zadania, jak na przykład projektowanie aplikacji internetowych.
  Całe szczęście, że istnieje GOGO Media - firma, złożona z pasjonatów, profesjonalnie podchodzących do powierzonych im prac. Żadne zlecenia nie są dla nas problemem - czy mowa o wcześniej wymienionym tworzeniu aplikacji internetowych, consulting czy też optymalizację witryn.
  Jesteś zainteresowany? Zapoznaj się z warunkami współpracy, odwiedzając stronę GOGO Media. Dowiedz się o nas więcej, a bez wątpliwości wybierzesz właśnie nas!

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • System obiegu dokumentów »

  LOGITO, które jest autorskim produktem firmy Ideo Sp. z o.o. jest to oprogramowanie dla administracji, które umożliwia sprawną elektroniczną rotację dokumentów w firmie. Powoduje to automatyzację wszystkich procesów zachodzących w firmie, które mają związek z rotacją dokumentów. Dzięki LOGITO pracownicy nie mają problemu z dostępem do ważnych dokumentów i nie muszą zbędnie dokładać pracy dla sekretariatu czy biura w firmie. Bowiem LOGITO umożliwia wykonywanie wszelkich spraw związanych z wypełnianiem dokumentów czy uzyskiwaniem dostępu do nich samodzielnie, co stanowi niewątpliwie ułatwienie i usprawnienie wykonywania swoich obowiązków dla każdego pracownika. LOGITO zapewnia dostęp nie tylko do obiegu dokumentów księgowych, lecz także do bazy pracowników oraz potrzebnych informacji o nich, takich jak: numery telefonów, pokoi czy adresy mailowe itd. LOGITO daje więc także gwarancję dostępu do informacji związanych z daną firmą. Ponadto pozwala na archiwizację danych oraz umożliwia wygodny dostęp do nich.

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy edukacyjne »

  ABC z Reksiem, to program dla dzieci od 5 lat. Przeznaczony jest do nauki podstaw alfabetu, funkcji litery w słowie oraz czytania i rozumienia prostych słów, zwrotów i zdań. Programy edukacyjne z Reksiem należą do grupy najbardziej lubianych przez dzieci programów ułatwiających naukę poprzez doskonałą zabawę. Program jest rozbudowany i zróżnicowany. Zawiera około 300 gier i zabaw. Znaleźć tu można zarówno kurs nauki alfabetu, jak i wiele zabaw związanych z poznawaniem liter. ABC z Reksiem składa się z trzech części: gry, elementarza i szkoły. Pierwsza z nich to beztroska zabawa, w której gracz pomaga Reksiowi skompletować alfabet, podczas rozwiązywania różnych gier i zgadywanek. Interaktywny elementarz to komplet kolorowych stron poświęconych poszczególnym literkom. Znajdują się tu ukryte animacje, słowa i różne zabawy. Szkoła to przyjazny dziecku kurs nauki alfabetu składający się z około 100 zdań, zabaw i prezentacji. Dziecko uczy się tutaj nie tylko rozpoznawać litery, ale także posługiwać się nimi w różnych sytuacjach. Literkowa gra to zabawa ze Smokiem Literkowym, który porwał chłopca - najlepszego przyjaciela Reksia. Aby go uwolnić Reksio musi skompletować cały alfabet. Dziecko pomaga pieskowi. Jednocześnie poznaje alfabet, ćwiczy pisanie i czytanie. Centrum reksiowego świata stanowi podwórze domu. Tam ukryte jest 6 ciekawych gier, w których można zdobyć literki. W zabawie Kura w opałach Reksio musi odeprzeć ataki lisów. W Szklarni sadzi nasionko i hoduje literki, natomiast w Maszynie koguta podmienia przedmioty na litery. W fabule gry: Wędrowcy uzupełnia brakujące litery w słowach, zaś w Literkowym sklepie sprzedaje przedmioty i podmienia je na literki. Reksio chodzi także Na ryby gdzie łowi przedmioty, które następnie może w sklepie zamienić na litery.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  W płaszczyznę czynności jakie oferuje Vaka Software wchodzi między innymi tworzenie aplikacji mobilnych na komórki jak też tworzenie aplikacji na androida dla na przykład iPoda czy też palmtopa. Realizując specjalistyczne oprogramowanie dla firm, Vaka Software daje okazję, by kontrahenci danej firmy, mieli okazję w każdej chwili korzystać z jej świadczeń. Aplikacje mobilne to z jednej strony rewelacyjny sposób na reklamę konkretnego świadczenia bądź towaru, z drugiej natomiast, tego typu programy dla firm prezentują doskonały sposób na powiększenie sprzedaży towarów oraz świadczeń.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »