Warning: preg_match(): Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/site.php on line 1 Oprogramowanie dla firm - Pageadder.eu

Oprogramowanie dla firm

Oprogramowanie dla firm W płaszczyznę czynności jakie oferuje Vaka Software wchodzi między innymi tworzenie aplikacji mobilnych na komórki jak też tworzenie aplikacji na androida dla na przykład iPoda czy też palmtopa. Realizując specjalistyczne oprogramowanie dla firm, Vaka Software daje okazję, by kontrahenci danej firmy, mieli okazję w każdej chwili korzystać z jej świadczeń. Aplikacje mobilne to z jednej strony rewelacyjny sposób na reklamę konkretnego świadczenia bądź towaru, z drugiej natomiast, tego typu programy dla firm prezentują doskonały sposób na powiększenie sprzedaży towarów oraz świadczeń.

Szczegóły strony vaka.pl:

Podlinkuj stronę vaka.pl:

Oprogramowanie dla firm

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Instalki »

  Wiadomo, że jeżeli chcemy skorzystać z jakiegoś skryptu, posiadamy zamiar pobrać go z legalnego źródła. Nic bowiem nie działa tak źle, jak nielegalne ściąganie, które może przynieść wiele powodów do zmartwień. Wyłącznie u nas, wyłącznie z nami, wyłącznie dzięki naszej stronie masz taką sposobność. Bez problemu możesz ściągać programy, które są ludzie potrzebne i niezbędne do pracy i zabawy. Zwracaj zatem w każdej chwili uwagę na to, co powiązane jest z legalnością danego programu. Z nami oczywiście przenigdy nie popadniesz w żadne dylematy i tarapaty. Zapraszamy więc serdecznie!.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o Windows 8 »

  Z najwyższą chęcią chcemy powitać każdego na najpopularniejszej witrynie o informacjach o Windows 8. Konkretnie na naszej stronie odkryjecie mnóstwo intrygujących wiadomości na ten temat. Głównie chcemy udostępnić wam naszą wartościową wiedzą związaną z tym nowoczesnym systemem, jaki już przyszłej jesieni będzie spopularyzowany na różnego rodzaju komputerach. Przeczytacie u nas mnóstwo opisów, a także bardzo szczegółowe teksty o tych rzeczach, które są zasłyszane w systemie, co sprawia że każdy będzie wiedział, jak najlepiej obsługiwać swój laptop.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Buduj z Głową »

  Gdy okazuje się, że twój program do kosztorysowania Norma przestał czytać dostarczane kosztorysy najczęściej jest to przyczyna posiadania nieaktualnej wersji oprogramowania. Aby taka sytuacja nie miała miejsca najlepiej już zawczasu zaopatrzyć się w aktualizację do programu Norma – „Buduj z Głową”. Jest to elektroniczne wydawnictwo, które oprócz zagwarantowania aktualizacji do bieżącej wersji programu jest bazą wiedzy każdego kosztorysanta. Na płycie znaleźć można fachową literaturę, ciekawe artykuły i porady ekspertów z dziedziny budownictwa i branż pokrewnych. Zachęcamy do zapoznania się z korzyścią posiadania aktualnej wersji programu na naszej stronie.

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Microsoft Dynamics »

  Syntea Business Solutions, to jedna z czołowych na lokalnym rynku firm, w segmencie oprogramowania dla firm. Pochodząca z Lublina firma dostarcza kompleksowe programy dla koroporacji, one4all, oparte o Microsoft Dynamics. Wymienione rozwiązania one4all cechują się w szczególności usystematyzowaniem pracy i uproszczeniem kontaktu. Koronnego atuty to realizacja podstawowych procesów biznesowych, zarządzanie komunikacją i workflow, kierowanie przebiegiem projektów oraz analizy i raportowanie. Programy oferowane przez Syntea Business Solutions bezbłędnie sprawdzają się również w sektorze publicznym.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • program spa »

  Gip.com.pl to strona oferująca programy do całościowej obsługi hotelu oraz restauracji. Oprogramowanie dla restauracji, oprogramowanie gastronomiczne, oprogramowanie hotelowe, program do recepcji, program do obsługi klientów nie będą miały przed Tobą tajemnic. Zobacz jak błyskawicznie podniosą skuteczność pracy Twojej firmy. Zarówno oprogramowanie do gastronomii jak i program do obsługi hotelu jest łatwy i przyjemny w obsłudze. Znajdziesz nas również wpisując w wyszukiwarkę: program dla hoteli, program dla hotelu, program dla restauracji, program gastronomiczny. Zapraszamy!Firma Gip dostarcza zaawansowane programy do obsługi obiektów usługowych. W ramach oferty znajdziecie Państwo: systemy gastronomiczne, systemy hotelowe, systemy rezerwacyjne, system obsługi klienta system Spa, systemy erp, programy recepcyjne. System hotelowy oraz system rezerwacyjny pozwoli na sprawne zarządzanie hotelem, a system gastronomiczny zmniejszy koszty produkcji, ułatwi kontrolę magazynów oraz produktów. Znajdziesz nas wpisując w wyszukiwarkę system hotel, system rezerwacji hotelowej, system gastronomiczny. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • CLeAR - producent systemów ERP »

  Firma ma swoich przedstawicieli w różnych regionach kraju.
  W swoim portfelu kadrowym ma informatyków różnych specjalności: projektantów, systemowców, programistów, sprzętowców, grafików...
  Organizowane są szkolenia dla użytkowników systemu zarówno w Warszawie jak i w siedzibach klientów.
  Firma udostępnia bazy testowe na własnym serwerze dla obecnych jak i potencjalnych klientów.
  Od 2010 roku firma współpracuje z Wyższą Szkołą Informatyki Stosowanej i Zarządzania pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk na polu dydaktyczno-szkoleniowym. Studenci uczestniczą w ćwiczeniach z wykorzystaniem systemu Clear-Pro przy udziale firmy CLeAR.
  System Clear-Pro podlega stałej modernizacji i rozbudowie funkcjonalnej.
  Powstał projekt nowego systemu Finansowo-Księgowego (z możliwością współpracy z systemem Clear-Pro). Cechą wyróżniającą ten system FK – wśród oferowanych dla średnich i małych przedsiębiorstw – będą wymiary, np. : działalności, projekty, miejsca powstawania kosztów, centra zysków i inne (funkcjonalność niezbędna dla rachunkowości zarządczej).
  Prace programistyczne nad modułem CRM zostały zakończone.

  Data dodania: 06 09 2017 · szczegóły wpisu »