Laboratorium budowlane

Laboratorium budowlane Stosowanie domieszek znacznie obniża koszty produkcji betonów towarowych dzięki możliwości redukcji cementu ( nawet do 30%) bez strat parametrów wytrzymałościowych betonu. Zwiększa się możliwość stworzenia betonów o szerszym zastosowaniu (zwiększonej szczelności, mrozoodporną, zmniejszające nasiąkliwość, czy skurcz) np.: beton przy stosowaniu ogrzewania podłogowe, betony stropowe, betony fundamentowe, wylewki ciepłochronne. Dzięki zastosowaniu domieszek zwiększ się elastyczność producenta Stosowanie domieszki opóźniającej zwiększa zasięg producenta czy eliminuje kłopoty z przyspieszonym wiązaniem betonów latem. Specjalne domieszki "zimowe" pozwalają na betonowanie w niskich temperaturach. Zapraszamy na naszą stronę na więcej szczegółów.

Szczegóły strony www.nowa.wielun.pl:

Podlinkuj stronę www.nowa.wielun.pl:

Laboratorium budowlane

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 64

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Demineralizacja wody »

  Na witrynce www wynajdą Państwo ofertę firmy specjalizującej się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań powiązanych z systemami uzdatniania wody. W ofercie wyszukacie Państwo szereg nowoczesnych urządzeń wykorzystujących takie technologie jak demineralizacja wody, odżelaźnianie, czy zmiękczanie. Na witrynce www znajdują się informacje o bieżących promocjach również nowościach w wyborze firmy, a również referencje świadczące o jej profesjonalizmie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej stronki internetowej wszystkich tych, którzy wyrażają zapotrzebowanie na urządzenia przeznaczone do uzdatniania wody.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pleksiglas »

  Tworzywa sztuczne są bardzo znaczącymi materiałami we współczesnym świecie, a co za tym idzie, na rynku formułują się firmy, które je rozprowadzają. Nasza firma jednak, Mega Tech, jest po tym względem niezawodna. Oferujemy tworzywa doskonałej jakości, które na pewno nie zawiodą nawet najbardziej wymagających klientów. Naszym konsumentom jesteśmy w stanie zapewnić substancje, które są bardzo dobre dla branży budowlanej, czy też reklamy, oraz różnych działań przemysłowych. Każdy znajdzie coś co będzie dla niego w największym stopniu najlepsze. Szukając najwyższej jakości plus najbardziej korzystnej ceny, na pewno trafi się na naszą firmę, jest to więc możliwie najlepszy wybór na naszym wymagającym rynku.

  Data dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy do kosztorysowania »

  W wyspecjalizowanej firmie budowlańcy mają świadomość, że mogą swoją pracę oprzeć o najfunkcjonalniejsze systemy. Także w dziedzinie budownictwa rozwój wprowadził gro udogodnień. Dziś już kosztorysanci nie muszą konstruować kosztorysów na wielu stronach, kwestia ta znika, jeśli mają zawodowe programy. Oferowane przez nas programy są sprawdzonymi systemami, z których każdego dnia korzysta się w setkach instytucji. Zachęcamy do odwiedznia fachowego sklepu online z oprogramowaniem kosztorysowym dla budownictwa.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje - Stal - Konstrukcje Stalowe »

  Firma działa na rynku usług budowlanych od 1992 r. W tym czasie zdobyliśmy znaczne doświadczenie wykonując, rozbierając i przebudowując obiekty w konstrukcji stalowej.Obecnie dysponujemy doświadczeniem pozwalającym na: projektowanie, produkcję i montaż konstrukcji stalowych przeznaczonych na: Obiekty przemysłowe i warsztatowe, Hale magazynowe, Hale sportowe i rekreacyjne, Obiekty handlowe.Nasza firma wychodząc naprzeciw klientom nie tylko proponuje lekkie hale systemowe, ale również podejmuje się wyzwań przy produkcji obiektów indywidualnych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, gwarantując profesjonalizm i terminowość. Na państwa życzenie udzielimy wszystkich dodatkowych informacji.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Generalny wykonawca »

  Profesjonalna pomoc w realizacji oraz obsłudze i zorganizowaniu inwestycji budowlanych na każdym poziomie. Kompetentna firma proponuje usługi w kierowaniu prac budowlanych, przygotowywaniu dokumentacji technicznej, adaptacja lokali i remontach nieruchomości, kosztorysowaniu, zagwarantuje pomoc merytoryczną w zakresie projektowania i finansowania. Oferuje dodatkowo prace połączone z wykonywaniem instalacji sanitarnych oraz instalacji elektrycznych. Wysoka jakość usług, perfekcyjna organizacja działań oraz stosowanie nowoczesnych technologii w pracach powodują, że realizowanie inwestycji może być jeszcze łatwiejsze.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • GRUPA PPM SA - taśmy Tesa i 3M już teraz do zakupienia! »

  Działamy w branży taśm i klejów już od wielu lat. To doświadczenie sprawia, że stajemy się liderami w zakresie dystrybucji, sprzedaży i sztancowania. Taśma dwustronna Tesa zapewnia idealną przyczepność z wykorzystaniem różnej formy kleju. Wiele rodzajów taśmy jest dostępnych na naszej stronie internetowej. Zapoznaj się z pełną ofertą sprzedażową naszej firmy. Grupa PPM zaprasza do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu. Zaklejanie uszkodzonych części, uszczelnianie okien, maszyn i części. Zróżnicowane zastosowanie to podstawa! Więcej informacji możesz uzyskać na stronie internetowej dystrybutora - Grupy PPM.

  Data dodania: 22 07 2019 · szczegóły wpisu »