Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/tag.php on line 1
Strony związane z hasłem: alarmy - strona 1 - Pageadder.eu

Strony związane z hasłem 'alarmy':

 • unique 125khz »

  Oferta firmy ControlSYS zawiera system kontroli czasu pracy i weryfikacja dostępu, kompleksowe usługi od wyceny poprzez dostawę, zamontowanie a także uruchomienie i instruktaż z zakresu obsługi systemów. Największej Rangi atutem to autorskie oprogramowanie tworzone na podtrzeby klienta oraz pełne wsparcie techniczne do proponowanych produktów. Systemy śledzenia cctv, kamery ip, czytniki biometryczne - wzór odcisku, skanowanie układu naczyń krwionośnych, biometria twarzy - również rozwiązania na karty zbliżeniowe standardów HID, RFID 125kHz, MIFARE13,56MHz. Szeroka oferta obejmuje również akcesoria do systemów jak karty zbliżeniowe oraz wszelkiego typu zamienniki takie jak breloki, opaski, oferta obejmuje także zamki cyfrowe Samsung, elektrozaczepy i zwory, zasilacze UPS. Pełen asortyment dzięki któremu można zmajstrować kompletny system RCP KD. Oprogramowanie pozwala kieruje całym systemem z poziomu jednej aplikacji, oprogramowanie składa się z modułu rejestracji czasu pracy RCP, kontroli dostępu KD, monitoringu zdarzeń, fotorejestracji - kontrola rozwiązań kartowych, kamera ip wykonuje zdjęcie pracownika w momencie przyłożenia karty, pilnuje przed oddaniemkarty koledze - kompletne sprawozdania z ilości przepracowanych godzin z uwzględnieniem spóźnień i nadgodzin. Możliwość integracji systemu RCP z popularnymi programami kadrowo-płacowymi. Systemy Kontroli dostępu nie tylko zapewnia łatwy dostęp ale również wysokie bezpieczeństwo i wygodę - ponieważ nie trzeba pamiętać o noszeniu kluczy.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • monitoring »

  Kamery i alarmy to podstawowe urządzenia, które każdemu zapewnią spokój we własnym domu. Chcesz czuć się prze szczęśliwym człowiekiem i spokojnie żyć, to zdecyduj się na inwestycję w odpowiedniej jakości sprzęt. My damy ci radę. Dopasujemy odpowiednie elementy, złożymy i będziemy radować się wspólnie z tobą komfortem oraz relaksem w życiu. Kamery i alarmy to elementarne urządzenia, które każdemu gwarantują spokój we własnym domu. Pragniesz czuć się szczęśliwym człowiekiem i żyć spokojnie, to zainwestuj w jak najlepszej jakości sprzęt. My damy ci radę. Dobierzemy pasujące elementy, złożymy i będziemy cieszyć się razem z tobą komfortem oraz relaksem w życiu. Kamery i alarmy to elementarne urządzenia, które każdemu oferują spokój w swoim własnym domu. Pragniesz czuć się prze szczęśliwym człowiekiem i spokojnie żyć, to zdecyduj się na inwestycję w jak najlepszej jakości sprzęt. My ci pomożemy. Dopasujemy pasujące elementy, złożymy i będziemy cieszyć się razem z tobą wygodą oraz relaksem w życiu.

  Data dodania: 24 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czujniki ruchu »

  Czujniki Paradox mają zasięg dosłownie do 12x12 m a ich kąt widzenia może osiągnąć wręcz 110 stopnia. Wyróżniają się kompensacją temperatury, a oprócz tego zasilaniem 9-16V DC, natomiast ich pobór prądu jest niewielki. To jedynie kluczowe cechy jakie posiadają czujniki Paradox. Dzielą się one na grupy z przyczyny na indywidualne właściwości. Możemy wyselekcjonować takie czujniki Paradox jak bezprzewodowe o sporej mocy czy też zewnętrzne, które nie zwracają uwagi na zwierzęta do 40 kg. Przy tym zasięg jaki mogą osiągnąć w zobowiązaniach zabudowania obszaru to wręcz 70 metrów. Wybór danego systemu alarmowego zależy tylko i wyłącznie od prywatnych wymagań klienta. Czujniki Paradox posiadają zapewnić wygodę.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy obserwacyjne, alarmy »

  Myśląc o zabezpieczeniu obiektu już w fazie projektu należałoby przeprowadzić analizę ryzyka na jakie będzie narażone nasze mienie. W tym celu należy wezwać kompetentnego fachowca z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie ochrony. Dla nieproszonych gości nieważne jest czy wejdą do naszego domu przez źle zabezpieczone drzwi i okna od zaplecza, czy też wyłamią ozdobne drzwi wejściowe. Znakomitym wybiegiem jest stosowanie dublowanych zabezpieczeń, elektronicznych i mechanicznych. Po wyważeniu drzwi czy okien powinien włączyć się głośny alarm i wypłoszyć intruza. Jednak poczynione już zniszczenia mogą narazić nas na znaczne koszty. Profesjonalny system ochrony musi się włączyć jeszcze przed wejściem włamywacza do obiektu. Odwiedź naszą stronę www oraz zaczerpnij fachowej porady.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy dla indywidualnych klientów - Grom »

  Otwarcie własnego biznesu, posiadanie swojego miejsca albo innych wartości materialnych to bardzo często jest kuszące dla innych. Dlatego tak znaczące jest dostateczne ubezpieczenie w postaci profesjonalnych systemów zabezpieczających. Alarmy to bardzo często napotykane systemy, które zabezpieczają różnorakie budowle, począwszy od niewielkich sklepów, ale także mieszkań jednorodzinnych, a na ogromnych magazynach oraz zakładach produkujących kończąc. Dobrze zaprojektowany system zabezpieczający to niezakłócony sen oraz gwarancja dla Państwa biznesu. Nietrzeba wydawać wielkich pieniędzy. Agencja Ochrony Grom ma ogromne doświadczenie, profesjonalne podejście do odbiorcy i przekazanych obowiązków. Nasza firma jest dla Ciebie odpowiednim partnerem w dziedzinie ochrony, w skład której wchodzi również monitoring obiektów.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kamery ip »

  Genway jest firmą produkującą domofony i wideodomofony do Ameryki Północnej, Azji oraz Europy. Podwójny system kontroli jakości produktów, sprawia, że są one mniej zawodne. W ofercie Genway dostępne są również sejfy, telewizja przemysłowa oraz kamery ip i wiele innych wysokiej jakości produktów. Dzięki członkostwu w programie „Rzetelna Firma” organizowanym przez Krajowy Rejestr Dłużników, Klienci mają pewność, że firma jest wiarygodna i uczciwa. Więcej informacji na temat jakości i szerokiego wachlarzu produktów znajduje się na stronie internetowej sklepu Genway.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny dom »

  Firma ISD ma przyjemność przedstawić całą ofertę na niniejszej witrynie. Posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie automatyki i nie tylko. Zapewniamy pomiary elektryczne, gwarancję oraz serwis urządzeń automatyki. Rozporządzamy wykwalifikowaną oraz profesjonalną kadrą pracowniczą. Zrobimy każde zadanie i wykreujemy inteligentny dom na miarę oczekiwań każdego klienta. Proponujemy towary najwyższej klasy, prestiżowych producentów. W celu lepszego poznania naszej oferty, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia portalu.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy »

  NODBIZ zdobyła koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencję zabezpieczenia technicznego II stopnia dającą prawo do samodzielnego instalowania oraz tworzenia własnych systemów zabezpieczeń. W 2003 roku firma DIPOL przekazała firmie NODBIZ tytuł wiarygodnego instalatora systemu domNET. Naszym klientom gwarantujemy darmową wycenę montażu, oraz niespotykaną wśród konkurencji jakość oferowanych usług. Firma Nodbiz została założona w roku 1996, oferuje profesjonalny montaż maszyn elektronicznych. W zakresie usług firmy są: wszelkie alarmy, różnorodna oferta domofonów,kontrola dostępu oraz nowoczesne instalacje antenowe. Firma oferuje produkty na rynku polskim oraz międzynarodowym. Firma Nodbiz została założona w 1996 roku, oferuje profesjonalny montaż urządzeń elektronicznych. W zakresie usług firmy są: alarmy, domofony,kontrola dostępu oraz instalowanie anten. Firma działa na na wielu rynkach świata.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring Warszawa »

  Firma Block Alarm – Autoryzowany Zakład Systemów Alarmowych jest obecna na polskim rynku od 1991 roku. Już od blisko 20 lat zajmujemy się projektowaniem oraz instalacją systemów zabezpieczających różnego rodzaju budynki: mieszkania, domy, biura, sklepy czy magazyny. Specjalizujemy się w obsłudze klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm.

  Dostarczamy niezawodne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Instalację poprzedzamy szczegółową analizą potrzeb, dzięki czemu możemy zaproponować optymalny system bezpieczeństwa. Na życzenie klienta prezentujemy działanie wskazanych urządzeń oraz wykonujemy symulację kosztów.

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamery i monitoring »

  Masz cenne rzeczy potrzebujące stałego pilnowania? Twoim problemom może pomóc szeroka gama towarów sprzedawanych poprzez Alarm-Tech. Urządzenia monitorujące, jak również alarmujące proponowane przez naszą firmę zawiadomią o niebezpiecznym wydarzeniu informując o tym właściciela. W ogromnym stopniu pomaga to w prowadzeniu własnej działalności i umożliwia na spokojny sen. Ukazujemy innowacyjny monitoring ip, który spełnia wszelkie normy przepisów uni europejskiej. Ponadto w naszym sklepie zakupisz dobre kamery, czujniki i inne urządzenia do własnego systemu.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »