Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/tag.php on line 1
Strony związane z hasłem: call center - strona 1 - Pageadder.eu

Strony związane z hasłem 'call center':

  • Telemarketing »

    Wchodząc na witrynę firmy Cetekom mamy możliwość zaznajomienia się z oprogramowaniem Auto Dialer. Preview Dialing to jedna z przewidywanych kampanii jaką można używając go przeprowadzić. Systemy Call Center zyskały popularność, ponieważ znakomicie sprawdzają się w praktyce. Klienci chwalą systemy telekonferencyjne. Stosując kolejkowanie e-mail mamy zagwarantowane całkowite raportowanie kanału. Na witrynie przedstawiono jakimi metodami wdraża się rozwiązania tego typu. Badania CATI wykonuje się przy wykorzystaniu wywiadów telefonicznych, które są oparte na komputerowym wsparciu. Centrale telefoniczne oferowane przez Cetekom odpowiednio zachowują logikę konfiguracji, a zatem jest ona zgodna z systemami PBX. W Cetekom zagwarantowane są rozwiązania dotyczące konwerterów, wspierające funkcjonalności innych wytwórców. Jeżeli interesują Cię systemy Call Center lub inne propozycje, wypełnij formularz kontaktowy na stronie, aby mógł zadzwonić do Ciebie konsultant. Telefonia VoIP w znacznej mierze pozwala ograniczyć koszt połączeń telefonicznych. Dla firm, które zainteresowała telefonia VoIP, przewidziane zostało utworzenie projektu, instalacja urządzeń i profesjonalna konfiguracja terminali.

    Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
  • Usługi call center, infolinia – MCallCenter.pl »

    Sposobów na zwiększenie sprzedaży jest co najmniej kilka. Nie wszystkie jednak dają tak spektakularne efekty jak usługi call center. Wszystko za sprawą tego, że contact center dysponuje specjalnie do tego celu stworzoną infrastrukturą dzięki której jest w stanie każdego dnia wykonywać co najmniej kilkadziesiąt połączeń do klientów każdego dnia. To zaś w konsekwencji sprawia, że sprzedaż w skali całego miesiąca zwiększa się o kilkanaście procent. Tak właśnie działamy. Posiadamy oprogramowanie pozwalające na wykonywanie do kilkudziesięciu połączeń wychodzących dziennie i raportowanie wszystkich zdarzeń zaistniałych w trakcie rozmowy sprzedażowej. Dzięki kolejnej naszej usłudze jaką jest infolinia, zajmujemy się także obsługą klienta oraz reklamacjami.

    Data dodania: 07 05 2018 · szczegóły wpisu »