Warning: preg_match(): Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/tag.php on line 1 Strony związane z hasłem: coach - strona 1 - Pageadder.eu

Strony związane z hasłem 'coach':

  • Psycholog Warszawa »

    PerfectIn Centrum Terapii i Rozwoju Osobowości – nasza specjalizacja to psychoterapia integracyjna, gestalt, poznawczo-behawioralna, analityczna, psychodynamiczna. Zespół złożony z doświadczonych psychologów, psychoterapeutów i coachów prowadzi konsultacje psychologiczne, psychiatryczne, pedagogiczne, coachingowe oraz terapie grupowe, grupy wsparcia, warsztaty rozwoju osobistego. Celem, jaki sobie stawiamy jest pomoc i wsparcie naszych klientów w nabywaniu nowych umiejętności i budowaniu strategii radzenia sobie z wyzwaniami życia. Zapewniamy dyskrecję i profesjonalną opiekę.

    Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
  • Szkolenia dla firm Kraków »

    Profesjonalne szkolenia dla firm. Osoby, którym zależy na rozwoju zarządzanej przez siebie firmy nie mogą ograniczyć się do inwestowania w nowe technologie. Ich wysiłki nie zdadzą się na wiele, jeżeli działania na rzecz firmy nie będą uwzględniały rozwoju jej pracowników, warto więc zastanowić się nad inwestycją w profesjonalne szkolenia dla krakowskich firm. W miastach takich, jak Kraków można spotkać się z wieloma podmiotami namawiającymi nas do skorzystania z polecanych przez siebie usług, a firma Solecki Coaching z Nowego Sącza uważana jest za jedną z najbardziej interesujących. Aby przekonać się o tym, jak atrakcyjna jest przygotowana przez nią oferta wystarczy odwiedzić stronę www.tomaszsolecki.pl, na której bez trudu odnajdziemy informacje na temat szkoleń przygotowanych nie tylko dla pracowników, ale również dla menagerów i samych pracodawców zainteresowanych przyczynieniem się do szeroko rozumianego rozwoju firmy.

    Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »