Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/tag.php on line 1
Strony związane z hasłem: do pielęgnacji - strona 1 - Pageadder.eu

Strony związane z hasłem 'do pielęgnacji':

 • Sprzęt jeździecki »

  W naszyme-sklepie jeździeckim www.koniesklep.pl oferujemy pełen zakres artykułów związanych z hodowlą i pielęgnacją koni. Uważamy, że warto dbać o doskonałą formę i piękny wygląd konia od podstaw. Dlatego oferujemy bogaty wybór pasz uzupełnionych witaminami i suplementami diety. Dla łasuchów mamy także smakołyki i lizawki. Sklep BRUGE ma w ofercie także wysokiej klasy preparaty do pielęgnowania koni: do ochrony strzałek i kopyt, skóry i sierści konia, ścięgien, stawów i mięśni oraz preparaty odstraszające owady. BRUGE dostarcza artykuły jeźdźcom – w zakładce „dla jeźdźca” znajdują się akcesoria i sprzęt jeździecki: baty, bryczesy damskie, męskie i dziecięce, buty i sztyblety, czapsy i sztylpy, kaski, czapki, toczki, ostrogi, rękawiczki, skarpety. Do wyboru ubiór codzienny i konkursowy.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Orliki - Trawa, Boiska »

  W ostatnich latach została zbudowana w naszym państwie bardzo duża ilość boisk z pokrywą syntetyczną, zwłaszcza boiska z projektu rządowego Orlik 2012. Nawierzchnia boiska Orlik składa się z trawy wykonanej z materiałów sztucznych,  zasypanej warstwą piasku i wyprodukowanego z gumy granulatu.
  Zestaw Honda F720 to profesjonalny układ maszyn, który powinien znaleźć się na każdym boisku z nawierzchnią syntetyczną.  Proponowany zestaw Honda F720 sprawdza się już na wielu boiskach Ośrodków Sportu i Rekreacji, związkach sportowych i gminach zajmujących się boiskami Orlik 2012. Serwis boisk Orlik wymaga jednostki napędowej do urządzeń - jest nią ciągnik jednoosiowych Honda F720 zasilany jednocylindrowym silnikiem spalinowym o mocy 5,5 KM. Ciągnik posiada 6 biegów do przodu i 2 do tyłu co daje możliwość odpowiedniego dostosowania prędkości jazdy do robót wykonywanych w różnych ustaleniach. Podstawowy zabieg to szczotkowanie, czyli utrzymanie równomiernego wypełnienia sztucznej trawy na boisku Orlik - wymaga częstego szczotkowania przy użyciu szczotki wczesującej Honda FBS 170, zabieg ten na polach do gry intensywnie użytkowanych zostaje zabiegiem codziennym. Do usuwania śmieci służy wyjątkowa zamiatarka z pojemnikiem FBZ 120. Rozluźnianie uzupełnienia i prostowanie włókien przeprowadzamy broną aktywną Honda FBB 120.
  Polecamy odśnieżarki Honda HSS 1380i, HSM 1180i, HSM 1390i, a ponadto HSM 1590iS, które odśnieżają w sposób nie wywierający nacisku na boisko tudzież odśnieżają w sposób bezpieczny dla włókien syntetycznej nawierzchni. Dostawcą wszystkich takich urządzeń w Polsce jest Aries Power Equipment.
   

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »