Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/tag.php on line 1
Strony związane z hasłem: folia stretch - strona 1 - Pageadder.eu

Strony związane z hasłem 'folia stretch':

 • BM-FOLIE »

  Firma BM-FOLIE jest producentem folii i opakowań foliowych. Początkowo firma prowadziła działalność w zakresie handlu opakowaniami oraz konfekcjonowaniu folii stretch. W 2005 roku wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów uruchomiliśmy produkcję wyrobów z folii LDPE. Naszą podstawową produkcją są worki na śmieci oraz rękawy i taśmy LDPE. Wciąż poszerzamy gamę naszych produktów dostosowując się tym samym do potrzeb i wymagań naszych klientów. Od 2009 roku jesteśmy dystrybutorem produktów firm: HARRY POLAND GROUP oraz SANEL. Dysponujemy własnym transportem samochodowym oraz posiadamy umowy z firmami spedycyjnymi i kurierskimi, co gwarantuje dostarczenie towaru w dowolny region kraju.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Folia Stretch »

  Jeżeli żądasz wysokiej jakości taśm przylepnych trafiłeś perfekcyjnie. To co potrafimy zaoferować regionalnym konsumentom to bogata podaż taśm samoprzylepnych, a wśród nich taśmy pakowe, z tekstem, dwustronne, folie stretch, akcesoria do bindowania co więcej przybory do folii oraz taśm. Dysponujemy profesjonalną znajomością tematu, innowacyjnym parkiem mechanicznym i wykwalifikowaną grupą pracowniczą. Ciągle udoskonalamy miejscowe usługi. Zapewniamy wytrawne doradztwo na każdym poziomie kooperacji oraz dbałą, terminową realizację zobowiązań, przy niezwykle interesujących cenach.

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Efekt Plus - Fabryka folii »

  Efekt Plus to specjalistyczna fabryka folii znana w Polsce i poza granicami. Folia przeznaczona do pakowania w Efekt Plus wytwarzana jest od przeszło 8 lat. Aktualnie możemy zaproponować naszym klientom szeroką gamę nowoczesnych wyrobów. Są pośród nich: folia maszynowa oraz czarna folia stretch. Możecie Państwo u nas zamówić produkty o różnych szerokościach i zróżnicowanych parametrach wytrzymałościowych. W aktualnej ofercie mamy też folię spożywczą przeznaczoną do stosowania z takimi towarami jak mrożonki albo produkty wilgotne. Gorąco zachęcamy wszystkich do nabywania naszych folii opakowaniowych, które są materiałem tanim i wydajnym.

  Data dodania: 24 01 2014 · szczegóły wpisu »