Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/tag.php on line 1
Strony związane z hasłem: kominy - strona 1 - Pageadder.eu

Strony związane z hasłem 'kominy':

 • Kominy »

  Optimal zaprasza do korzystania z oferty systemów kominowych. Montujemy kominy w budownictwie mieszkalnym oraz w budynkach użyteczności publicznej. Oferta skierowana jest do klientów prywatnych oraz przedsiębiorstw budowlanych. Proponujemy Państwu wysokiej jakości nowoczesne kominy kwasoodporne. Oprócz oferty sprzedażowej świadczymy szeroki wachlarz usług remontowo-montażowych. Przedsiębiorstwo zajmuje się innowacyjnymi rozstrzygnięciami w dziedzinie techniki kominowej. Głównym terenem naszej działalności jest Kraków i województwo małopolskie.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • strażak na komin »

  Nasz sklep zajmuje się sprzedażą systemów kominowych kwasoodpornych i żaroodpornych. W skład tychże systemów wchodzi wiele elementów, które w bardzo prosty sposób łączą się ze sobą tworząc komplet. Do jednych z tych asortymentów zaliczamy strażaka na komin. Jest ważny na każdym kominie. Zabezpiecza i chroni kanał kominowy i jednocześnie wpływa na poprawę ciągu kominowego. Dodatkowo posiada podstawę, którą w prosty sposób można zamocować do czapy kominowej. Cała gama produktów dostępna jest na stronie naszego sklepu internetowego. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż i montaż kominów i wkładów kominowych »

  eKomin24pl - sprzedaż i montażn systemów kominowych ze stali kwasoodpornej. Wychodząc na przeciwn oczekiwaniom naszych klientów oferujemy pomiar istniejącegon przewodu kominowego, dostawę oraz montaż komina lub wkładun kominowego w okolicach Płocka. Nasze systemy obejmują wkładyn kominowe w srednicach od fi 110 mm do fi 400 mm, kominy izolowane, n wkłady kominowe owalne oraz systemy turbo do kotlow z zamkniętąn komorą spalania. Mogą wspolpracować z urządzeniami grzewczymi nan olej opalowy, gaz, wegiel, miał, drewno a także na biopaliwa.

  Data dodania: 21 05 2018 · szczegóły wpisu »