Strony związane z hasłem 'konstrukcje stalowe':

 • Produkty Weldon »

  Strona spółki Weldon działającej w branży produkcji metalowej. Podstawowym i najstarszym profilem działalności firmy jest produkcja kontenerów. Weldon wytwarza kontenery o dowolnym przeznaczeniu zgodne z normami ISO. W ofercie spółki są m. in. kontenery mieszkalne, biurowe, budowlane, morskie, magazynowe i inne. Oferta Weldon w zakresie budowy kontenerów jest ciągle rozwijana o nowe, udoskonalone kontenery. Zdobyte w ostanim okresie wiedza i doświadczenie pozwoliły na rozbudowę zakresu produkcji metalowej o nowe typy produktów i świadczonych usług. Są nimi produkcja ekranów akustycznych, panelowych ogrodzeń metalowych i konstrukcje stalowe oraz usługi wynajmu maszyn, obróbki metalu, a także ultradźwiękowego badania spoin i spawów konstrukcji stalowych. Dzięki znaczącemu wzrostowi ilości inwestycji w zakresie budownictwa drogowego wyjątkowo dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się ekrany akustyczne.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  LLENTAB to ponad 30 letnie doświadczenie w montażu oraz budowie konstrukcji stalowych, zarówno tych mniejszych jak np. magazyny, jak i tym większych rozmiarów typu hale stalowe. Wszystkie konstrukcje wyjeżdżające z fabryk firmy charakteryzują się doskonałymi materiałami użytymi do ich budowy, elastycznością rozwiązań technicznych oraz niskim zużycie stali. Konstrukcje stalowe montowane są na terenie budowy do nie tylko zmniejsza koszty transportu poszczególnych elementów, jak również upraszcza ich budowę.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje - Stal - Konstrukcje Stalowe »

  Firma działa na rynku usług budowlanych od 1992 r. W tym czasie zdobyliśmy znaczne doświadczenie wykonując, rozbierając i przebudowując obiekty w konstrukcji stalowej.Obecnie dysponujemy doświadczeniem pozwalającym na: projektowanie, produkcję i montaż konstrukcji stalowych przeznaczonych na: Obiekty przemysłowe i warsztatowe, Hale magazynowe, Hale sportowe i rekreacyjne, Obiekty handlowe.Nasza firma wychodząc naprzeciw klientom nie tylko proponuje lekkie hale systemowe, ale również podejmuje się wyzwań przy produkcji obiektów indywidualnych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, gwarantując profesjonalizm i terminowość. Na państwa życzenie udzielimy wszystkich dodatkowych informacji.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe »

  Szkielety budynków bardzo wysokich są wznoszone jako konstrukcje stalowe. W zakresie budynków niższych dochodzi do konkurencyjnych rozwiązań z zastosowaniem jako szkieletu nośnych elementów stalowych lub żelbetonowych. Wyboru dokonuje się biorąc pod uwagę zalety i niedostatki obu tych materiałów konstrukcyjnych. Stal ze swoja dużą wytrzymałością i wysokim współczynnikiem sprężystości służy do budowy szkieletu nośnego, przenoszącego obciążenia i nadającego budynkowi niezmienność kształtów, a lekki materiał wypełniający ściany zewnętrzne i wewnętrzne przy swojej bardzo dobrej izolacyjności termicznej i akustycznej służy do odgrodzenia od wpływów zewnętrznych i wewnętrznych, zapewniając wymagane warunki (komfort użytkowania). Podział budynku na elementy nośne i odgradzające przynosi następną zaletę.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wytrzymałe konstrukcje stalowe »

  Z roku na rok przybywa coraz więcej wielkowymiarowych powierzchni, które służą nam między innymi jako hale magazynowe i produkcyjne, centra handlowe, hipermarkety czy salony samochodowe. W takich obiektach zazwyczaj pracuje bardzo duża liczba ludzi, dlatego niezwykle ważne jest, by tworząc konstrukcje stalowe nie doszło do żadnej, nawet najmniejszej, pomyłki. Istnieje wiele firm oferujących profesjonalną obsługę, w ramach której profesjonalna grupa ekspertów zajmie się projektowaniem, produkcją i montażem obiektu, uwzględniając każdą uwagę indywidualnego klienta. Konstrukcje takie powinny być stawiane według standardów polskich i europejskich, dlatego bardzo ważne jest dokładne sprawdzenie każdego spawanego elementu. Wykonawcom zależy, by montowane przez nich obiekty stalowe były bezpieczne i niezwykle wytrzymałe. Tworzywa z jakich są wykonywane muszą mieć specjalne certyfikaty, potwierdzające wysoką jakość i odporność na działanie czynników zewnętrznych.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe »

  Metalservice z siedzibą w Krakowie przy ulicy Feliksa Wrobela 15 oferuje montaż konstrukcji stalowych, jak również usługi związane z obróbką metali takie jak śrutowanie, gięcie, budowa hal stalowych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło firmie na wyspecjalizowanie się w tworzeniu rozmaitych konstrukcji, od stalowych hal (wystawienniczych, produkcyjnych, magazynowych), aż po silosy zbożowe, zasobniki, kominy, kontenery do magazynowania, a także te przeznaczone do transportowania rozmaitych towarów i maszty kratowe. MetalService oferuje tworzenie zarówno konstrukcje typu lekkiego, jak i ciężkiego.

  Data dodania: 07 07 2021 · szczegóły wpisu »