Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/tag.php on line 1
Strony związane z hasłem: kotły - strona 1 - Pageadder.eu

Strony związane z hasłem 'kotły':

 • Technika grzewcza i kotły co »

  Zainstalowanie i wybór odpowiedniego systemu ogrzewania nie jest sprawą banalną. Wie to każdy, kto stanął już przed takim wyborem. Technika grzewcza oferuje wiele opcji, pieców, które sprawdzają się dobrze w zależności od konkretnych warunków. Wybór odpowiedniego pieca jest w dużej mierze zależny od infrastruktury domu, oraz od tego jak dużą objętość posiada i tego co jest dla nas najwygodniejsze. Wybór zawsze należy do nas, kwestia jedynie kosztów instalacje oraz eksploatacji, które mogę w pewnych przypadkach znaczyć więcej.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Innowacyjne pompy ciepła »

  Zaprezentowana w serwisie firma Termospec świadczy usługi w zakresie systemów grzewczych. Specjalnością firmy są pompy ciepła i kompleksowe projektowanie takich instalacji. Rozwiązania firmy służą do ogrzewania zarówno budynku, jak i wody użytkowej. Oferta firmy obejmuje przykładowo kotły retorowe i kominki. Zakład realizuje wodne ogrzewanie podłogowe, z którym może współpracować pompa. Firma pomaga uzyskać energię cieplną gromadzoną w glebie, wodzie czy powietrzu. Dokładne opisy proponowanych rozwiązań znajdziemy na promowanej stronie.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis sprzedaż montaż urządzeń grzewczych firmy Viessmann »

  Firma LeeRoz działa na terenie Zielona Góra, Sulechów, Słubice, Żary Nowogórd Bobrzański i prowadzi kompleksową obsługę kotłowni w zakresie dobór, sprzedaż, montaż i serwis systemów firmy Viessmann. Instalacje centralnego ogrzewania to także obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa jego pracy, jesteśmy w ciągu 24h zareagować i doprowadzić ogrzewanie do prawidłowego działania, dlatego we współpracy z firmą partnerską Viessmann realizujemy serwisową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz całoroczny nadzór instalacji ( wymaga podpisania zlecenia). Zachęcamy również deweloperów, instalatorów, osoby prywatne, inwestorów do współpracy ( indywidualne przygotowywanie ofert ). Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i odpowiednie uprawnienia do prowadzenia tego typu prac.

  Data dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • grzejniki poznań »

  Dla wielu inwestorów budowa domu to bardzo stresujący czas i trudno ustrzec się wtedy różnych błędów. Mamy wizję kuchni czy salonu. Wiemy jaki klimat ma mieć nasz dom. Ale jak wybrać najkorzystniejszy system ogrzewania? Internet aż kipi od porad pseudo doradców, na rynku pełno jest również pseudo fachowców, a każdy mówi co innego. Trudno w takich warunkach podjąć dobrą decyzję. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu przeprowadzimy Państwa przez te trudne wybory. Podpowiemy najnowocześniejsze rozwiązania, wyjaśnimy wszystkie trudne techniczne zagadnienia. Naszym największym atutem jest wiedza zdobywana przez lata w tej branży. Nie chwaląc się – jesteśmy po prostu dobrzy w te klocki. Będziemy drążyć do upadłego wszelkie zagadnienia jakie przed nami postawicie.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Węgiel kupię »

  Portal Giełda Węglowa ma na celu zjednoczenie polskiego rynku paliwowego - to odpowiedź na wzrost zapotrzebowania na tego typu usługi. Swoją, stale rozszerzaną i udoskonalaną, ofertę kierujemy do podmiotów prywatnych, przedsiębiorstw i instytucji. Skupiamy się przede wszystkim na pośrednictwie w transakcjach kupna-sprzedaży, z jednej strony oferując prostotę i wygodę, a z drugiej zapewniając rzetelność, wiarygodność i bezpieczeństwo wszelkich czynności niezbędnych do ich sfinalizowania. Pomożemy Państwu sprzedać wszelkie produkty mające związek z sektorem węglowym i opałowym – od miału, brykietu i węgla workowanego począwszy, poprzez olej opałowy oraz koks grzewczy, a na piecach, kotłach, maszynach węglowych i pojazdach skończywszy. Naszym głównym celem jest dobro klienta, dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do kontroli wiarygodności zamieszczanych w portalu ogłoszeń – dzięki czemu mogą Państwo spodziewać się zawsze rzetelnych informacji. Nasz cel to dostarczenie usług, z których każdy Klient będzie zadowolony! Serdecznie zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy, która przyniesie obopólne korzyści i satysfakcję.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • kotły na zboże »

  Zakład pracy Granpal zajmuje się sprzedażą kotłów. W zbiorze produktów mają m.in.: kotły co, kotły na biomasę oraz kotły na pelet. Są to nadzwyczaj ekonomiczne, ekologiczne oraz nowoczesne urządzenia. Kotły CO służą do spalania paliw np. węgla, koksu oraz konsystencji gazowych w celu, by ogrzać nośnik ciepła, który znajduje się w obiegu centralnego ogrzewania. Ponadto współczesne kotły CO mogą mieć zamontowany charakterystyczny wentylator, który wdmuchuje powietrze do specjalnego paleniska. Dzięki temu kotły CO wykonują prace jeszcze szybciej, efektywniej i są bezpieczniejsze. Gdy ustawimy wyznaczoną temperaturę wody na panelu to właśnie on będzie odpowiedzialny za utrzymanie wyznaczonej przez użytkownika temperatury. Dzięki dużemu zestawowi naszej przedsiębiorstwa, każdy znajdzie dopasowany kocioł do swoich potrzeb. Gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • HydroTermo - Systemy grzewcze i sanitarne »

  Hydrotermo z miejscowości Kraków i Przemyśl proponuje kompleksowe rozwiązania z zakresu grzewczego, techniki sanitarnej.
  Zajmujemy się również wykonaniem instalacji budowlanych. W celu obniżenia kosztów ogrzewania wykreowaliśmy dla Państwa możliwość wykorzystania nowoczesnych i dobrych jakościowo technologii. Tylko u nas znajdziesz również grzejniki aluminiowe, pompy ciepła, kotły atmosferyczne czy też kondensacyjne
  Zapraszamy do kontaktu z Nami pod nr tel. : 697 410 168 oraz pod adresem email kontakt@hydrotermo.pl.

  Data dodania: 05 06 2017 · szczegóły wpisu »