Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/tag.php on line 1
Strony związane z hasłem: łebie - strona 1 - Pageadder.eu

Strony związane z hasłem 'łebie':

  • Łeba pokoje »

    Łeba to świetne miejsce do spędzania wakacji. Odszukasz tu piękne plaże, niesamowite rozrywki i uśmiechniętych ludzi. W najbliższej okolicy Łeby znajduje się Słowiński Park Narodowy. Z łebskich zabytków zachowały się fragmenty ruin kościoła św. Mikołaja z XIV w. w Starej Łebie oraz wiele kamieniczek z XIX w. Dla wielbicieli adrenaliny również znajdzie się wiele atrakcji: skoki na bungee, kitesurfingwindsurfing, paintball, quady. Znajdziesz tu mnóstwo prezentacji ośrodków wczasowych, hoteli, pensjonatów oraz pokoi gościnnych. Wejdź i wybierz cudowne wczasy!

    Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
  • Domki letniskowe Łeba »

    Nasze obiekty noclegowe położone są w naprawdę potulnej i sielankowej lokalizacji oddalonej 1,5 km od centrum Łeby, do którego kierują szlaki krajoznawcze (rowerowy i pieszy). Na obszarze naszego ośrodka znajduje się stołówka, w której mogą Państwo wykupić śniadania i obiady. Zapewniamy, że podawane za pośrednictwem nas dania są świeże i smakowite. Na domiar tego na obszarze naszego ośrodka jest pole do gry, plac gier, a także kryty basen, z którego mogą Państwo raz dziennie używać nieodpłatnie. Organizujemy też na rzecz naszych gości wyprawy do Słowińskiego Parku Narodowego.

    Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »