Strony związane z hasłem 'lekarze':

 • Lekarze »

  Gdy jesteśmy niesprawni sprawnie kierujemy się do szpitala. Tam przekazane zostają opatrunki, albo robione ważne badania. Gdyby nie lekarze, wielu pacjentów ginęłoby z braku świadomości o własnych przypadłościach .To oni starają się o nasze zdrowie i życie. Ich zajęcie, to bardzo ważne zajęcie. Wiele osób nie dałoby rady takiemu wyzwaniu. przypadłość napada na ciało z wielu frontów. Może dojść do zarażenia wirusowego, kolizji pojazdów, lub uszkodzenia kostki. Dlatego praca specjalistów jest podzielona na wiele oddziałów. Jeden profesor zajmuje się jednymi dolegliwościami, gdyż tak łatwiej nauczyć się własnego fachu perfekcyjnie.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne »

  Uprzejmie zapraszamy wszystkich do wizyty na stronie Eskulap Centrum Medycznego. Przedstawiane medyczne centrum powstało w roku 1996. Eskulap to wielospecjalistyczna przychodnia lekarska, zlokalizowana w środku miasta Żary. Centrum Eskulap położone jest na parterze zabytkowej kamienicy o adresie Moniuszki 2. Rozpoczęcie działalności centrum medycznego to parę gabinetów specjalistycznych, dzisiaj w Eskulapie działa 15 gabinetów specjalistycznych jak i 3 kolejne znajdują się przy ulicy Skarbowej. W centrum Eskulap pracuje ponad 70 lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Realizujemy zróżnicowane zabiegi fachowe jak na przykład laserowe usuwanie żylaków. Zatrudniana kadra to wysokiej klasy specjaliści mający nierzadko stanowiska ordynatorów i zastępców ordynatorów w rozmaitych szpitalach państwowych. Centrum medyczne wyekwipowane jest w najwyższej jakości profesjonalny aparat diagnostyczny. W wyposażeniu centrum medycznego istnieją takie aparaty jak przykładowo: Radiowizograf stomatologiczny, Rektoskopia, EKG serca. Polecane medyczne centrum pozostaje w nieustającej współpracy z medycznym laboratorium realizującym pełny aspekt badań. Realizowane przez nas testy to na przykład: testy alergologiczne, krioterapia w ginekologii.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Choroby »

  Dane teleadresowe aptek, szpitali, gabinetów lekarskich, a ponadto ciekawe artykuły, filmy oraz testy o zdrowiu i chorobach - to wszystko i wiele więcej internauci znajdą w serwisie internetowym Pastylka.pl! Każdy problem zdrowotny posiada swoje osobne forum, dzięki czemu użytkownicy mogą wymieniać się swoimi pytaniami i doświadczeniami z osobami, których dotyczy ta sama choroba. Zamieszczona wyszukiwarka pomoże w szybkim odnalezieniu poszukiwanych informacji. Dowiedz się więcej o swoim zdrowiu i odwiedź serwis Pastylka.pl! Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinety lekarskie w Rzeszowie »

  Każdy wie jak ważne jest zdrowie, dlatego zapraszam do odwiedzenia Naszego serwisu - Lekarze Rzeszów. Lekarze specjaliści i wszystkie gabinety lekarskie w jednym vortalu. Szeroki wybór kategorii umożliwia Nam na swobodne porusznie się po serwisie. Tutaj bez problemu znajdziesz dermatologa, diabetologa, hepatogoga czy kardiologa. Dodaj Naszą stronę do zakładek - z pewnością będziesz chciał na nią powrócić. Sprawdź oceny jakie wystawili pacjenci swoim lekarzą i dobierz dla siebie najlepszego specjaliste. Nowoczesna i szybka wyszukiwarka pozwoli Ci przeszukać vortal według specjalizacji lub miejscowości.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Szczecin »

  Niektórzy z nas mają kłopot z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości bo świat rzeczywisty niezwykle szybko się ewoluuje a nie każdy jest w stanie odnaleźć się w takiej rzeczywistości. Oprócz tego jesteśmy w ciągłym ruchu bezsprzecznie tego rodzaju kierunek życia nie odpowiada ciągłemu panowaniu nad sobą dodatkowo odnalezieniu równowagi ducha. W takim wypadku wskazane jest skierować się do psychoterapeuty, lecz większa część z nas lęka się do tego przyznać ponieważ martwią się eksmisją w prywatnym środowisku. Nie ma nic bardziej błędnego, bowiem psychoterapeuta ma intencja nam pomóc odnaleźć siebie w otaczającym nas świecie, spowodować, iż po raz kolejny zaczniemy cieszyć się z drobnych spraw których do tego czasu nigdy nie zauważaliśmy.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informator medyczny »

  Lista stron www medycznych w bazie odkryjesz prywatne gabinety lekarskie, apteki, przychodnie, domy seniora, sklepy medyczne, sanatoria, psychoterapia również blogi, fora, strony o chorobach. Każdą stronę w katalogu można ocenić w skali od 1 do 10, najlepiej oceniane strony internetowe są wyświetlane w zakładce "najlepsze strony". Dopisując witrynę internetową do informatora medycznego witryna zyska na lokalizacji w wyszukiwarce internetowej, drugim powodem dla, którego wskazane jest dodać stronę to wzmożenie popularności. Rejestr jest oparty o słuszny skrypt o nazwie SEOKatalog. Większość dobrych katalogów seo jest postawiona na tym skrypcie.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »