Strony związane z hasłem 'odzież ochronna':

 • Metalowe szafki na ubrania »

  Zapraszamy Was na stronę firmy ErgoBHP. W ofercie mamy: ogumowane rękawice ochronne oraz szafki pracownicze na odzież. Nasza fima oferuje w ofercie robocze ubrania. ErgoBHP to firma zajmuje się zaopatrywaniem zarówno dużych firm oraz zajmuje się zaopatrzeniem mniejszych przedsiębiorstw w artykuły BHP takie jak: obuwie robocze, sprzęt ochronny słuchu, sprzęt p. poż. i inne artykuły BHP. Wszystkie produkty BHP oferowane przez ErgoBHP mają certyfikaty bezpieczeństwa, deklaracje zgodności oraz są zgodne z obowiązującymi normami. Firma ErgoBHP jest w stanie dostarczyć w każdą odzież roboczą, tę szytą na miarę, standardowe a poza tym te z indywidualnymi dostarczonymi przez Państwa wzorami i napisami.
  Finalizujemy zamówienia na towary reklamowe: smycze gadżety, i inne reklamy - Reklama na tiszertach bawełnianych, oznaczenia odzieży znakiem firmowym, hafty na czapkach, koszulkach bawełnianych.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odzież robocza »

  Sklep internetowy Work Serwis specjalizuje się w sprzedaży artykułów potrzebnych podczas prac fizycznych. W ofercie naszego sklepu można znaleźć odzież ochronną oraz obuwie przystosowane do niełatwych warunków pracy. Asortyment naszego sklepu z jest stale powiększany o nowe towary. Wyroby, które można znaleźć na workserwis.24 są wykonane ze z materiałów najwyższej jakości w celu zapewnienia jak najlepszej ochrony podczas pracy w ciężkich warunkach. Strona sklepu dzieli się na kategorie, dzięki czemu zawartość, którą stanowią ubrania robocze można w szybki i łatwy sposób przeszukać i znaleźć interesujący nas produkt. Poza dystrybucją produktów firma świadczy również usługi doradcze. Dajemy gwarancję udanych zakupów i solidnej obsługi.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obuwie profilaktyczne »

  Hurtownia odzieży BHP TEZA proponuje bardzo dobrej jakości obuwie robocze oraz pozostałe produkty BHP. Zaopatrując się w naszym sklepie artykuły bhp masz pewność iż są wykonane z bardzo dobrych materiałów oraz mają wszelkie atesty. Co jakiś czas tworzymy atrakcyjne promocje, zachęcam do częstego odwiedzania naszego sklepu ponieważ można trafić na atrakcyjną promocję. W firmie TEZA zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy z przyjemną chęcią wesprą w zakupie. Pracownicy Twojej firmy napewno będą zadowoleni z kupionych artykułów bhp.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odzież medyczna »

  Krawieckie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Martex produkuje: odzież roboczą, odzież medyczną, odzież ochronną oraz fartuchy dla kobiet i mężczyzn. Odzież medyczna, którą oferujemy, to wysokiej jakości wierzchnia odzież ochronna personelu medycznego - pielęgniarek, lekarzy i farmaceutów. Odzież medyczna dostępna jest w wielu modelach dających swobodę przy wykonywaniu wszelkich prac. Odzież ochronna dla gastronomii, hotelarstwa czy przemysłu spożywczego wyprodukowana przez firmę Martex umożliwia swobodną i bezpieczną pracę, a zarazem jest lekka, dobrze zaprojektowana i uszyta. Solidna i trwała odzież robocza pozwala pracować w miejscach, w których pracownicy narażeni są na brud i nieczystości.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubrania robocze »

  Działalność Natare to dostawca ubrań roboczych oraz ochronnych na obszarze całego kraju. Nasza działalność znajduje się w Zgierzu koło Łodzi, gdzie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą oraz dokonać zakupów. Działalność umożliwia także zakupy poprzez sklep online, widniejący pod linkiem: natare.pl. Sklep możesz odszukać w Google wpisując słowa branżowe: ubrania robocze czy ubrania ochronne. Wieloletnie realizowanie zamówień oraz liczne współprace z producentami umożliwiło nam stworzenie bardzo ciekawej cenowo oferty a co najważniejsze jest ona obszerna, przez co możesz być pewny, iż u nas odnajdziesz to czego szukasz.

  PW Natare
  Renata Wasiak
  95-100 Zgierz
  ul. Dąbrowskiego 19 A
  natare@natare.pl
  tel.42 7181283
  NIP 7321735447

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rękawice robocze »

  Działalność Robert zajmuje się prowadzeniem specjalistycznego sklepu, który w ofercie posiada tylko i wyłącznie asortyment związany z bezpieczeństwem i ochroną pracowników. Odzież robocza, ubrania deszczowe czy przeciwpożarowe, rękawice to tylko fragment naszej oferty. Posiadamy także środki higieniczne i do utrzymania czystości, którego ofertę można obejrzeć na stronie internetowej rekawice-robocze.com.

  Witryna ta posiada wbudowany sklep online, dzięki któremu można dokonywać zakupów nie wychodząc z mieszkania. Na stronie można znaleźć także ciekawe promocje, które często pojawiają się w naszej ofercie. Zapraszamy do zakupów.

  ROBART Adam Stańczak
  91-341 Łódź,
  Pojezierska 97
  mail: biuro@rekawice-robocze.com
  tel: 42 612 10 99

  NIP:7262359935
  Regon 473174765

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia Gedore »

  W swoim asortymencie posiadamy narzędzia firmy GEDORE. Oferujemy najwyższej jakości wózki, skrzynki i stoły warsztatowe niezastąpione w każdym profesjonalnym warsztacie i zakładzie mechanicznym.

  GEDORE produkuje: KLUCZE MASZYNOWE METRYCZNE I CALOWE, KLUCZE NASADOWE, GRZECHOTKI I POKRĘTŁA, NARZĘDZIA DYNAMOMETRYCZNE, WKRĘTAKI, SZCZYPCE, KLESZCZE, OBCINACZE, ŚCIĄGACZE UNIWERSALNE 2-ramienne z blokadami, MŁOTKI, PRZECINAKI, WBIJAKI, ŁOMY, NARZĘDZIA IZOLOWANE DO 1000V, ODZIEŻ OCHRONNA I AKCESORIA, NARZĘDZIA DO RUR, OBCINAKI, GIĘTARKI, i inne narzedzia.

  Dysponujemy fachowym i indywidualnym doradztwem technicznym, które pomoże użytkownikom narzędzi w znalezieniu optymalnych rozwiązań.

  Data dodania: 03 11 2021 · szczegóły wpisu »