Warning: preg_match(): Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/tag.php on line 1 Strony związane z hasłem: opakowania - strona 1 - Pageadder.eu

Strony związane z hasłem 'opakowania':

 • Farby proszkowe »

  Multifarb jest spółką działającą nad Podkarpaciu. Oferuje szeroką gamę farb oraz lakierów, dzięki współpracy z firmą specjalizującą się w produkcji farb proszkowych, które również znalazły się w naszej ofercie. Specjalistyczna mieszalnia farb, którą dysponuje firma, pozwala na dowolność w wyborze koloru. Multifarb perfekcyjnie dostosowuje się do Klienta. Spółka współpracuje z producentami mebli w Rzeszowie i okolicach, dla których dostarczana jest sklejka. Nasza paleta kolorów pasuje zarówno do mebli biurowych jak i domowych. Firma Multifarb produkuje również różnego rodzaju opakowania, m.in opakowania laminowane. Firma dzięki swemu dużemu zaangażowaniu jest liderem w swojej branży i wychodzi naprzeciw potrzebom Klienta. Pomaluj sobie świat z firmą Multifarb!

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania foliowe »

  Przedsiębiorstwo Tokarski sp.j. to producent opakowań foliowych, produkujący między innymi torby reklamowe, worki foliowe. Opakowania z folii odgrywają nadal ogromnie ważną rolę w światowej sprzedaży. Duża część kupowanych każdego dnia towarów jest ochraniana z wykorzystaniem opakowań z folii. Sprofilowana strona internetowa, tu dominujący element zajmuje prezentacja niepowtarzalnej propozycji rozlicznych opakowań foliowych. Ofertę wyrobów spółki dopełniają również inne opakowania foliowe, jak przykładowo liczne torby reklamowe z nadrukiem.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Logistyka - Transport, Spedycja, Magazynowanie, Usługi kurierskie – logistyka.infor.pl »


  Logistyka.infor.pl- Chcesz wiedzieć co się dzieje w branży TSL? To tu znajdziesz wszystkie najświeższe informacje z tego zakresu. A także porady eksperów,
  informacje o działalności firm logistycznych. Baza aktów prawnych. Aktualne stawki, ceny, wskaźniki, wiadomości z rynków centrów logistycznych.
  Czyli wszystko to, co powinien wiedzieć każdy menadźer z branżty Transport, Spedycja, Logistyka. Bądź na bieżąco, dowiedz się więcej!
  Poznaj najnowsze trendy. Tylko u nas znajdziesz artykuły prezentujące sprzet i usługi dedykowane branży.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kartony Poznan »

  Firma specjalizuje się w produkcji opakowań jednostkowych w branżach: cukiernictwie, w branży spożywczej, tekstylnej, obuwniczej, elektrotechnicznej i innych. Produkty firmy Wytwórnia Opakowań LOGA można nabyć w kolorze naturalnym tektury lub z dowolnym nadrukiem offsetowym. Firma zapewnia pełen cykl projektowo-produkcyjnych nowych produktów. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową. Misją firmy jest nieustanne podnoszenie jakości i standardów produktów: opakowań i kartonów. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową. Misją firmy jest nieustanne podnoszenie jakości i standardów produktów: opakowań i kartonów.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Woreczki foliowe »

  W dzisiejszych czasach klienci w szczególności cenią wartość kupowanego produktu. Jedynie solidne, mocne i w dogodnej cenie artykuły zdobywają uznanie użytkownika. Zakład produkcyjny Argra Wrocław już od lat spełnia oczekiwania swoich klientów. Produkując bardzo odporne opakowania foliowe, umożliwiamy naszym eksploatatorom, efektywną postać. Nasze worki foliowe posiadają należyte atesty, a także ważne poświadczenia, zatwierdzające najwyższą klasę i bezpieczeństwo artykułów. Nasze folie sprzedajemy po niezmiernie opłacalnych cenach, żeby w ten sposób dostawać się do coraz większej chętnych klientów. Argra Wrocław tworzy worki LDPE, które nie szkodzą środowisku. Można je wykorzystywać do celów przemysłowych, jak i na specjalne potrzeby nabywców. W ofercie mamy zarówno woreczki foliowe do przechowywania pożywienia, jak i pojemne, worki na resztki. Dopełniamy wymagania naszych kontrahentów. Polecamy wybrać naszą markę.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poligrafia »

  Firma WYKROJNIKI.com.pl oferuje profesjonalne usługi w zakresie produkcji wykrojników. Poligrafia i opakowania to dwie najważniejsze branże, do których kierowana jest oferta. Wyroby te są niezbędne, jak chodzi o tygiel i inne maszyny. Wykrojniki te znajdują zastosowanie w przypadku artykułów, jak np. biga czy etykiety. Specjalnością firmy stały się wykrojniki komputerowo projektowane i produkowane. Oferta obejmuje urządzenia do maszyn, np. BOBST, których zadaniem jest sztancowanie. Warunki techniczne firmy opisane zostały na niniejszej stronie.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • drukarnia mielec »

  Zakład Poligraficzny POLIMANIA to nowoczesna i ciągle rozwijająca się [url=]drukarnia oferująca najwyższej jakości wyroby poligraficzne i reklamowe. Wieloletnie doświadczenie, własne zaplecze produkcyjne, pozwala nam realizować najbardziej śmiałe i niekonwencjonalne pomysły dla rozległej i zróżnicowanej grupy klientów. Zajmujemy się równolegle realizacją prac we wszystkich technologiach stosowanych w poligrafii. W zakresie usług naszej firmy znajduje się również bardzo szeroki wybór gadżetów reklamowych stanowiących doskonałą promocję Państwa firmy.
  Bogactwo opanowanych technologii oraz elastyczność działania pozwala nam na atrakcyjne propozycje współpracy już na etapie wykreowania marki, pełną obsługę graficzną, jak również zapewnienie kontrahentowi kompletu niezbędnych w toku działalności materiałów drukowanych i rozwiązań reklamowych.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania papierowe Wrocław »

  Prowadzimy firmę sprzedającą opakowania od ponad 15 lat. Dbamy o korzystne relacje z naszymi klientami. Od wielu lat zaopatrujemy hotele, bary, restauracje oraz firmy cateringowe. Informacje na naszej stronie z pewnością ułatwią naszym klientom wybranie odpowiednich towarów. Jesteśmy otwarci na negocjacje cen. W naszej ofercie znajdziecie Państwo opakowania jednorazowe foliowe, torby reklamowe, folie, opakowania z nadrukiem. Oferujemy atrakcyjne rabaty oraz promocje dla stałych klientów. Mamy ponadto znaczny wybór opakowań konsumpcyjnych, dystrybuujemy materiały opakowaniowe dla gastronomii, a także bogatą ofertę pojemników, idealnych do sprzedaży dań i napojów na wynos.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent kanistrów »

  Firma WAMA opakowania trudni się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych. Propozycja WAMA zawiera w sobie wysokiej klasy opakowania z tworzyw sztucznych, typu butelki z atomizerem, kanister 1l oraz 500ml i inne opakowania z tworzyw sztucznych, a także akcesoria do opakowań np. wytrzymałe nakrętki do butelek oraz kanistrów. WAMA opakowania, producent butelek plastikowych, zapewnia dystrybutorom pojemników promocyjne ceny na cały asortyment swych wyrobów, które oprócz opakowań obejmują również akcesoria do pojemników lub zabawki czy plastikową biżuterię typu bransoletki z tworzyw sztucznych. WAMA opakowania działa w branży wyrobów z tworzyw sztucznych od niemal 30 lat, implementując przez ten czas nowe rozwiązania technologiczne, zapewniając najwyższe standardy jakości i zgodność opakowań z najnowszymi przepisami bezpieczeństwa.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »