Strony związane z hasłem 'ortodoncja':

 • ortodonta poznań »

  Nasz gabinet dentystyczny Laserdent już od wielu lat prężnie i kompetentnie prowadzi działalność na rynku usług stomatologicznych. Wiemy, że tylko usatysfakcjonowany Odbiorca naszych usług zechce po raz kolejny skorzystać z pomocy naszego gabinetu dlatego dokładamy wszelkich starań, aby tak się właśnie stało. Świadczymy obszerny zakres usług stomatologicznych, począwszy od o charakterze leczniczym – ortodoncja (poznań) aż po typowo estetyczne. Nasza praktyka oraz ogromny zasób wiedzy to atuty przeważające na naszą stronę. U nas każdy poczuje się jak we własnym domu, a my każdemu zagwarantujemy usługi wyłącznie najwyższej próby dlatego nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Gdańsk »

  Klinika stomatologiczna Prodent zapewnia kompleksowe leczenie stomatologiczne w komfortowych warunkach. W klinice Prodent, po specjalistycznym badaniu, pacjenci otrzymują informację o stanie zdrowia uzębienia. Na życzenie pacjenta wykonywany jest plan leczenia a także kosztorys. Zabiegi stomatologiczne wykonywane przez klinikę to stomatologia estetyczna, protetyka, stomatologia zachowawcza i profilaktyka. Klinika przyjmuje płatności kartą płatniczą. Możliwe są płatności na raty. Kiedy potrzebujesz dentysty w Trójmieście sprawdź ofertę zespołu praktyk stomatologicznych Prodent. Dowiedz się więcej na stronie internetowej kliniki.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Ursynów »

  Utrata zęba lub jego zawiązka powoduje powstanie wolnej przestrzeni w przebiegu lub na końcu łuku zębowego. Nowe warunki we wzajemnym układzie oraz w ukształtowaniu łuków zębowych zmieniają kierunki i wielkość siły mięśni narządów jamy ustnej o czym możemy zostać poinformowani w smiledent,pl promowanego jako stomatolog Ursynów. Pogorszenie się wyglądu, upośledzenie czynności mowy, odgryzania i żucia pokarmów oraz częste powikłania istniejących wad zgryzu są wskazaniami do niezwłocznego uzupełniania brakujących zębów. Stomatolog Ursynów w rehabilitacji protetycznej dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 18 lat wskazuje na konieczność uwzględnienia dynamiki zjawisk rozwojowo-wzrostowych w układzie stomatognatycznym.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Zębów »

  Organizujemy niebanalną klinikę pielęgnacją zębów i jamy ustnej. W regionalnych progach nie tylko idzie skorzystać z każdych typowych służb stomatologicznych, ale dodatkowo idzie się odprężyć co więcej odstresować. Ponadto propozycja obejmuje nieco popularnych interwencji z zakresu medycyny estetycznej, które w większości wypadków robione są jednocześnie z realizacją prac związanych z polepszenim wyglądu zębów. To co określa zatrudnionych profesjonalistów to przede wszystkim absolutny profesjonalizm co więcej ogromna wiedza na światowym poziomie, niecodziennie spotykana wśród polskich stomatologów.

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Poznań »

  Kompleksowe usługi dentystyczne w Poznaniu. Zespół specjalistów STOM-MED indywidualnie podchodzi do każdego przypadku. Olbrzymie znaczenie przywiązuje do dokładnego przedstawienia kondycji uzębienia i udzielenia pacjentom wiedzy związanej z przyczynami, przeciwdziałaniem i ewentualnym leczeniem chorych zębów. Nową usługą w przychodni jest możliwość zrobienia panoramicznych zdjęć cyfrowych. W przychodni oferowane są następujące usługi: leczenie zachowawcze, leczenie endodontyczne (kanałowe), usługi chirurgiczne, stomatologia estetyczna, stomatologia dziecięca, ortodoncja dzieci i dorosłych. Zapraszamy.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Wrocław »

  Najważniejszą rzeczą dla mnie jest Państwa uśmiech. Pracuję na nowoczesnym sprzęcie wysokiej jakości, aby do granic skrócić Ci czas leczenia.
  Stawiam sobie wysokie wymagania, z tego powodu stale podnoszę moje umiejętności na ogólnopolskich szkoleniach oraz warsztatach w stomatologii i ortodoncji. Jeśli chodzi o Twoje zdrowie, nie uznaję żadnych kompromisów.
  Moim celem jest obalić mit, że uczęszczanie do dentysty to nieprzyjemne i przykre doświadczenie. Posiadam własny gabinet w mieście Wrocław, do którego bardzo serdecznie Cię zapraszam.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja Wrocław »

  Zdrowe uzębienie wpływa pozytywnie nie tylko na nasze zdrowie, ale również wygląd czy nasz nastrój. Polepszyć stan swojego uzębienia można korzystając z usług ortodonty wrocław.Nasz ortodonta ma w swoim gabinecie coraz dokładniejszy sprzęt, dzięki któremu może lepiej świadczyć swoje usługi. U naszego specjalisty od ortodoncji można pozbyć się z wad wrodzonych uzębienia, jak i nabytych, wszystkie one mogą być całkowicie usunięte. Obecnie w naszym gabinecie ortodonta potrafi doprowadzić do idealnego stanu nawet beznadziejne przypadki.Jak widać, lekarz ortodonta może wyleczyć z różnych chorób. Kwestia profilaktyki jest także ważna przy ortodoncji wrocław. Będzie to z całą pewnością mniej kosztować i będzie wymagało poświęcenia mniej czasu niż leczenie.
   
  Ortodonta Wrocław

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odent.pl »

  Centrum stomatologiczne Odent zaprasza Was do skorzystania ze swoich usług. Na rzecz naszych pacjentów przygotowaliśmy dla przykładu takie posługi jak na przykład ortodoncja, protetyka bądź wybielanie zębów. Nasi pacjenci mają dodatkowo ewentualność wytworzenia implantów. Nasz gabinet dentystyczny odnajdą Państwo w Warszawie na ulicy Nowoursynowskiej 145E. Wszelkie usługi wykonujemy dbając o najwyższą jakość usług, wykorzystując równocześnie najświeższe zdobycze technologi stomatologicznej. Każdy zabieg wdrożony jest z wykorzystaniem znieczulenia.

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ortosfera - Ortodonta »

  Odszukanie idealnego ortodonty stanowi nie lada wyzwanie, zwłaszcza, że z miesiąca na miesiąc otwierają się coraz to nowsze gabinety. Skąd więc mamy wiedzieć, który z nich odpowiednio się nami zaopiekuje i zapewni nam najwyższej jakości kurację? W tym przypadku najmądrzej jest postawić na wieloletni staż w branży, a tym może się pochwalić gabinet ortodontyczny Ortosfera. Ponad dwie dekady ciężkiej pracy i nieprzerwane rozwijanie naszych umiejętności sprawiły, że mnóstwo osób, marzących o prostych zębach, wybiera właśnie nas. Jesteśmy do dyspozycji naszych podopiecznych przez cały proces - od pierwszej wizyty do dnia, w którym dana osoba może wreszcie cieszyć się wspaniałym i zdrowym uśmiechem.

  Data dodania: 23 08 2016 · szczegóły wpisu »