Strony związane z hasłem 'posadzki':

 • posadzki betonowe »

  Oferujemy najlepsze produkty z branży posadzek przemysłowych na rynku. Nasze prace świadczone są na najwyższym poziomie, a nasza kadra pracownicza chętnie państwu poradzi a także pomoże dopasować najlepsze rozwiązania. Jeżeli zależy ci na wizerunku, lecz zarazem na trwałości to bardzo dobrze trafiłeś, my jesteśmy wspaniałym wyborem dla ciebie.
  Oferujemy najlepsze jakościowo elementy z branży posadzek przemysłowych na rynku. Nasze usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie, a nasza kadra pracownicza chętnie państwu pomoże i pomoże wybrać najodpowiedniejsze rozwiązania. Jeżeli zależy ci na wizerunku, lecz także na trwałości to bardzo dobrze trafiłeś, my jesteśmy idealnym wyborem dla ciebie.
  Proponujemy najwspanialsze jakościowo elementy z dziedziny posadzek przemysłowych na rynku. Oferujemy swoje prace na najwyższym poziomie, a nasza kadra pracownicza chętnie państwu doradzi i pomoże zastosować najlepsze rozwiązania. Jeżeli zależy ci na wizerunku, lecz także na wytrzymałości to dobrze trafiłeś, my jesteśmy idealnym wyborem dla ciebie.

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki przemysłowe »

  Jest to witryna internetowa firmy Promis. Firma ta trudni się wytwarzaniem a także wykonaniem posadzek przemysłowych. W ofercie firmy widnieją posadzki betonowe, cienkowarstwowe, żywiczne a także ich naprawa. Dodatkowym profilem działalności firmy jest wykonywanie izolacji metodą iniekcji. W ofercie dostępne są iniekcje wzmacniające, uszczelniające i sklejające. Witryna udostępnia informacje dzięki którym można nawiązać kontakt z przedsiębiorstwem, zapoznać się z aktualnie wykonywanymi pracami a także przesłać swoje zapytanie o pracę.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki betonowe »

  Działalność Wylewka wykonuje usługi z zakresu tworzenia posadzek betonowych. Działalność działa na rynku od wielu lat, podczas których zdobyliśmy wiedzę oraz umiejętności, które pozwalają nam tworzyć posadzki betonowe o najwyższej klasie jakości.

  Wylewki mixokretem, które wykonujemy charakteryzują się gładkością, dobrym wypoziomowaniem, są niepylne a także są odporne na ścieranie. Dodatkowo wybierając naszą firmę, możesz być pewny niedługiego czasu oczekiwania a także szybkiej realizacji usługi.

  Wylewka posiada wysokiej klasy sprzęt budowlany niezbędny do właściwego wykonania posadzek betonowych. Zapraszamy na naszą witrynę www gdzie przeczytasz o szczegółach naszej oferty jak i odnajdziesz fotografie przedstawiające nasze realizacje.

  Wylewki.com
  Posadzki betonowe
  Jarosław Markiewicz
  05-062 Stare Babice
  Sienkiewicza 164
  601 220 200
  biuro@wylewka.com
  Regon 012821880
  Nip 819-151-03-10

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki przemysłowe »

  Jeżeli pragniesz zamówić stworzone profesjonalnie posadzki przemysłowe to bardzo dobrze trafiłeś ponieważ właśnie na tej stronie www znajdziesz ofertę taką jaką pragniesz. Wstąp już teraz na stronę oraz przekonaj się o tym jak wygląda profesjonalizm w wypadku wykonawstwa tego rodzaju podłóg odpornych na liczne defekty zarówno mechaniczne jak i chemiczne. Zrobimy dla Ciebie dokładnie to czego potrzebujesz i to za całkiem nieduże pieniądze. Wystarczy tylko, iż już w tym momencie wstąpisz na stronę oraz skontaktujesz się z nami odnośnie szczegółów.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • posadzki przemysłowe »

  Średnio mieszkaniec danego domu wykonuje renowacje co 10 lat, w tym czasie uszkodzeniu może ulec wiele detali. Często podłoga w garażu czy w betonowe chodniki naokoło domu wymagają napraw, ponieważ standardowy beton się zdeformował w wielu miejscach. Wybierając betonowe posadzki przemysłowe można mieć gwarancję, że materiał owy wytrzyma kolejne dekadę w nienaruszonym stanie. W domu zaś warto ułożyć posadzki żywiczne, które mogą być interesującym detalem wystroju wnętrza, a także przyjemną zmianą dla oka od paneli czy kafelków podłogowych. Warto zaakceptować takie podłogi w głównej mierze do kuchni.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Infill »

  Obszerna paleta produktów oraz materiałów do przygotowania nawierzchni z granulatu gumowego: nawierzchnie na boiska, bezpieczne nawierzchnie na place zabaw, posadzki parkingowe, sztuczne nawierzchnie sportowe i rekreacyjne do hal. Wyposażenie obiektów przemysłowych i sportowych w systemy wysokojakościowych nawierzchni: posadzki przemysłowe i posadzki na boiska sportowe indoor. Granulaty gumowe - granulat EPDM, SBR, wypełnienie do sztucznej trawy - infill, kleje poliuretanowe i inne komponenty sztucznej nawierzchni, przygotowane na bazie kauczuku EPDM. Nawierzchnie z granulatu gumowego są wytrzymałe, odporne na zniszczenie, pogodę, co jest gwarancją bezpieczeństwa, doskonałego wyglądu, czystości.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »