Warning: preg_match(): Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/tag.php on line 1 Strony związane z hasłem: projektowanie wnętrz Łódź - strona 1 - Pageadder.eu

Strony związane z hasłem 'projektowanie wnętrz Łódź':

  • Projektowanie kuchni Łódź »

    Biuro architektoniczne Łódź podejmie się każdego wyzwania związanego z branżą jaka jest projektowanie wnętrz. Nasi dyplomowani architekci posiadają dyplomy i certyfikaty najlepszych Polskich uczelni. Oczywiście nie dyplomy stanowią o jakości naszego zespołu a zrealizowane projekty kuchni i projekty wnętrz. Współprace z nami dzielimy na etapy w których zaznajamiamy się z wnętrzem do zaaranżowania wyceniamy prace, przygotowujemy projekt i finalizujemy projekt. Przy projektowaniu wnętrz pilnie słuchamy uwag i wytycznych klienta konsultując nasz projekt na każdym jego etapie tak aby nie było niedomówień. W ramach naszej działalności zajmujemy się projektowaniem domów, oświetlenia i wystroju wnętrz. Mieliśmy do czynienia już z wnętrzami biur, warsztatów i hal magazynowych lecz najczęściej są to wnętrza mieszkalne dla indywidualnych klientów. Nasz projekt przed wdrożeniem wizualizujemy programem 3d dzięki czemu na bieżąco i bez kosztów klient może nanosić oprawki do projektu lub dodawać nowe elementy. Wykonujemy również projekty samotnych pomieszczeń: projekty kuchni i projekty łazienek. Projektowanie wnętrz wykonujemy w taki sposób aby dopasować światło i kolorystykę oraz przestrzeń do funkcjonalności wnętrza.Serdecznie zapraszamy do współpracy postaramy się zaprojektować Państwu wnętrze w cenach niższych niż u konkurencji.

    Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
  • Aranżacja wnętrz Łódź »

    Jeśli zajmujesz się poszukiwaniem kogoś, kto zaprojektuje dla Ciebie niezwykły i niepowtarzalny dom, czym prędzej zajrzyj na tę witrynę. Na tej stronie możemy pooglądać przykładowe projekty Zdzisława Bolanowskiego-sławnego malarza i rzeźbiarza. To człowiek z artystyczną duszą, projektujący finezyjne wnętrza. Realizuje projekty koncepcyjne całych budynków. Nadzoruje inżynierów, planując ich pracę od początku do końca. Wnętrza salonów, sypialni łazienek a także kuchni cechują się funkcjonalnością, przytulnością, wygodą i gracją. Zdzisław Bolanowski specjalizuje się również w projektowaniu ogrodów. W swoich projektach sytuuje urzekające oczka wodne jak również kompozycje kamienne. Zdzisław Bolanowski projektuje także wnętrza oraz rzeźby sakralne.

    Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »