Strony związane z hasłem 'rekuperatory':

 • Wentylacja »

  Jednym z liderów na rynku produktów wentylacyjno-klimatyzacyjnych jest Centrum Klima, której siedziba znajduje się w Wieruchowie pod Warszawą. Firma ta opiera się na dwóch podstawowych filarach: pierwszy to produkcja elementów instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych, drugi to dystrybucja tych produktów na terenie całej Europy. Na stornie internetowej Centrum Klima można znaleźć wszystkie informacje dotyczące współpracy z firmą oraz dostępne produkty, ceny oraz historię 16 letniej działalności firmy.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Kraków »

  Pompa ciepła to machina która powoduje transfer ciepłej wody pomiędzy rejonem o niskiej oraz wysokiej temp.. Bierze ona za darmo energię z ziemi a potem przesyła do instalacji grzejących. Z tego powodu, zarówno dbasz o chronisz środowisko, ale również ocieplisz wodę oraz budynek a w wakacje możesz również je schładzać. Firma mieszcząca się w Krakowie, Inowa proponuje takie pompy ciepła, jak również panele słoneczne. Przejrzyj pełną propozycją na witrynie internetowej. Pompa ciepła to machina która powoduje przepływ ciepła pomiędzy rejonem o niższej i wyższej temp.. Pobiera ona darmową energię z lądu a następnie przesyła do urządzeń grzejących. W efekcie, nie tylko troszczysz się o oszczędzasz środowisko, ale też ogrzejesz wodę oraz dom a w lecie możesz też je studzić. Firma Inowa proponuje przedstawione pompy ciepła, jak również solary i panele słoneczne. Przejrzyj całą ofertę na stronie Inowa. Pompa ciepła to urządzenie mechaniczne wywierająca przepływ ciepła między rejonem o niedużej i wyższej temperatury. Ściąga ona darmową energię z lądu a później przekazuje do instalacji grzewczych. Dzięki niej, zarówno troszczysz się o chronisz środowisko, ale przede wszystkim podgrzejesz wodę i budynek natomiast w upalne dni będziesz mógł także je chłodzić. Firma "Inowa" proponuje przedstawione pompy ciepła, oraz kolektory słoneczne. Zobacz pełną propozycją na stronie firmy.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Poznań »

  Strona internetowa firmy, która zajmuje się projektowaniem, dostawą oraz montowaniem maszyn które nazywamy potocznie pompy ciepła - klimatyzujące urządzenia, a także wykonuje instalacje wentylacyjne. Można mieć pełną pewność, iż pompy ciepła Poznań, kupione za pośrednictwem firmy, której witrynę, można znaleźć pod adresem www.e-pompyciepla.pl będą możliwie jak największej jakości. Firma gwarantuje rewelacyjną pomoc i wyspecjalizowany serwis. A trzeba przyznać, że pompy ciepła to bardzo dobra rzecz, toteż jak najbardziej powinniśmy ich używać. W końcu, dzięki pompom ciepła, będziemy mieli możliwość sporo zaoszczędzić pieniędzy. Nie należy chyba nikogo przekonywać, iż ceny surowców są duże, i rosną. Warto już dzisiaj zapoznać się z tym, bo to niezwykle przyszłościowa rzecz. Przecież, tego typu pompy są niezwykle ekologiczne, a ekologiczna świadomość ciągle wzrasta.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Szczecin »

  Pompy ciepła, to urządzenia które wykorzystują dostępną w przyrodzie moc do ocieplania prywatnych domów. pompy ciepła mają możliwość wykorzystać odnawialną energie np. z powietrza. Ponieważ powietrze atmosferyczne lub odpadowe z procesów technologicznych może służyć jako doskonałe źródło energii dla pompy ciepła.

  Te źródła są głównie używane do podgrzewania powietrza pomieszczeń firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek)

  , a ponadto z pewnością w domach jednorodzinnych. Podstawową pozytywną cechą pomp ciepła, jest ich niska cena w eksploatacji, niedługi czas realizacji, niekosztowny koszt utrzymania, długoletnia trwałość, wygoda i cicha praca. Pompę ciepła, założyć można, nawet w budynkach, które nie posiadają pomieszczenia wydzielonego na kotłownię, dzięki temu rozwiązaniu, będziemy uodpornieni na skoki cen paliw, a wszystko działa, w zgodzie z środowiskiem. Również jak widać perfekcyjnie, pompy ciepła to bezpieczne maszyny, które warto posiadać we własnym lokalu mieszkalnym czy firmie.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna rekuperacja »

  AP Clima oferuje wszechstronne usługi w dziedzinie wentylacji, zwłaszcza rekuperacji. Rekuperacja to wentylacja, jednakże przebiegająca razem z odzyskiem ciepła. Rekuperatory zapewniają wysoki komfort klimatyczny danego obiektu. Proponowana obsługa jest kompleksowa - od projektowania, po instalację systemów. Największą zaletą wynikającą z rekuperacji jest przede wszystkim energooszczędność. Firma zapewnia darmowe konsultacje przy wyborze odpowiednich urządzeń. Firma instaluje urządzenia zarówno w domach, jak i budynkach użyteczności publicznej.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »