Strony związane z hasłem 'tlumaczenia':

 • tłumaczenia angielski »

  Nieskomplikowanym rozwiazaniem, w przypadku gdy musimy wykonac tlumaczenie jest wpisanie testu do translatora.Nie zapewni nam to jednak poprawnosci przelozonego tekstu.Tekstowe wersje umów uchodza za podstawe tlumaczeniowego charakteru firmy 100at. Strona w sieci zawiera spis obejmujacy wszystkie tlumaczenia realizowane przez ekipe tlumaczy 100at.W aspekcie drukowanych translacji, ujmowane sa róznego typu dokumenty jak: akty prawne,sprawozdania i sporo róznych pism.Szybkie przetlumaczenie potrzebnego tekstu dostaniemy dzieki funkcjonowaniu biur typu 100at.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Techniczne tłumaczenia »

  Interesująca oferta dla klientów indywidualnych lub firm, które opierają się na obcojęzycznych dokumentach specjalistycznych. Biuro Tłumaczeń Technicznych jest znawcą problematyki medycznej, prawniczej i technicznej aż w 30 językach. Klasa tłumaczeń sama w sobie jest ofertą i zjednuje kolejnych odbiorców. Wyróżnikiem biura jest indywidualne podejście. Każdym dokumentem zajmuje się fachowiec w wybranej dziedzinie, nie tylko filolog ale i znawca. Ponadto propozycja biura jest wiarygodna dla klientów, dla których bardzo istotny jest czas. Wszystko to umożliwia nowatorska konstrukcja teleinformatyczna. Wspomaga ona natychmiastową wycenę zlecenia i realizację tłumaczenia w możliwie szybkim terminie. Sprawia to, że na tłumaczy biura można liczyć w każdej sytuacji i to bez ryzyka wycieku informacji.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjskiego »

  Wioletta Budynek prowadzi na obszarze miasta Wrocław, biuro tłumaczeń „Dictum-tłumaczenia”. Świadczy usługi jako tłumacz języka rosyjskiego i oferuje również naukę tego języka. Dzięki zdobytemu wysokiemu wykształceniu, gwarantowana wysoka jakość. Oferta jest bardzo wielka, skierowana dla prywatnych klientów, jak również dla dużych firm kooperujących z kontrahentami ze Wschodu. Tłumacz j. rosyjskiego oferuje dwa tryby realizacji zleceń, zwykły – kiedy tekst jest realizowany w ciągu 3 dni roboczych i tryb ekspresowy – dla konsumentów, którym zależy wyjątkowo na czasie – jest realizowany w przeciągu 24h. Wioletta Budynek – tłumacz rosyjskiego ma mnóstwo certyfikatów wydanych przez ważne instytucje w Polsce. Prawie wszystkie informacje spotkamy w sieci: dictum-tlumaczenia.pl lub telefonicznie: 501-358-320.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »