Strony związane z hasłem 'wentylatory':

 • Wentylacja pożarowa »

  CentroClima Kraków. Centrum klimatyzacji i wentylacji pożarowej. Kompleksowa pomoc w zakresie projektowania i wdrażania sytemów klimatyzacji i wentylacji. W ofercie klimatyzatory i wentylatory uznanych firm. Montaż i serwis instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Nasza wiedza i doswiadczenie pozwalają na sprawna i szybka realizację zleceń wykonawczych. CentroClima zawdzięcza swój sukces aktywnej współpracy ze swoimi klientami. Zgodnie z filozofią naszej firmy, za główny cel stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów. Jeżeli interesuje cię klimatyzacja i urządzenia wentylujące, w ofercie naszego sklepu internetowego Klimamarket znajdziesz szeroki asortyment produktów takich jak: kurtyny powietrzne, nagrzewnice, pompy ciepła, wentylatory.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  Jednym z liderów na rynku produktów wentylacyjno-klimatyzacyjnych jest Centrum Klima, której siedziba znajduje się w Wieruchowie pod Warszawą. Firma ta opiera się na dwóch podstawowych filarach: pierwszy to produkcja elementów instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych, drugi to dystrybucja tych produktów na terenie całej Europy. Na stornie internetowej Centrum Klima można znaleźć wszystkie informacje dotyczące współpracy z firmą oraz dostępne produkty, ceny oraz historię 16 letniej działalności firmy.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Kraków »

  W serwisie firma OPTIMAL zaprezentowała swoje systemy wentylacyjne. Firma oferuje system wentylacyjny do obiektów, takich jak restauracje. Wentylacja jest zakładana przez firmę, której biuro jest w mieście Kraków. Specjalnością firmy stała się profesjonalne wykonawstwo wentylacji mechanicznej. W ofercie uwzględnione zostały rozwiązania do mieszkania oraz wentylacja typu przemysłowego. Oferta stworzona jest dla klientów indywidualnych i deweloperów. Szczegółowe informacje o ofercie odnajdą Państwo na naszej witrynie www.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nagrzewnice »

  Planujesz kupić nowe wentylatory? Ciekawią Cię nowoczesne nagrzewnice? Trafiłeś idealnie. Przedsiębiorstwo KONWEKTOR ŚLĄSK Sp. z o.o. Zajmuje się się sprzedażą wszelkiego rodzaju wentylatorów i nagrzewnic. Doradzimy Ci w jaki sposób wybrać właściwy sprzęt dokładnie dopasowany do Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdują się między innymi wentylatory promieniowe, wentylatory dachowe, a również nagrzewnice parowe czy też nagrzewnice wodne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją znajdującą się na internetowej stronie firmowej.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Internetowy Centrum Wentylacji i Klimatyzacji MK-Went »

  Wentylacja jest istotnym aspektem, szczególnie latem. Zwiększone temperatury sprawiają, że nasz organizm nie jest w stanie wdrożyć pełnej energii w wykonywaną pracę. To tyczy się zarówno pracy fizycznej jak i umysłowej. Pracodawcy powinni zadbać o swoich pracowników w tym trudnym dla nas okresie. Brak odpowiedniej wentylacji w pomieszczeniach gdzie wykonywana jest praca może być uciążliwe, a nawet niebezpieczne. Z tego powodu kratki wentylacyjne powinny być odpowiednio przygotowane do sezonu letniego, aby przepływ świeżego powietrza do obiektów był ułatwiony. Pomiary wentylacyjne możemy sprawdzić na stronie internetowej sprzedawcy kratek, kanałów i centrali wentylacyjnych. Skontaktuj się z nami już teraz!

  Data dodania: 22 07 2019 · szczegóły wpisu »