Warning: preg_match(): Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/tag.php on line 1 Strony związane z hasłem: zwiedzanie Krakowa - strona 1 - Pageadder.eu

Strony związane z hasłem 'zwiedzanie Krakowa':

 • Kraków atrakcje »

  Kraków jest atrakcyjnym miastem, niejednokrotnie odwiedzanym przez turystów. Ma wiele atrakcji, liczne atrakcyjne miejsca i okazałe zabytki.
  Warto zobaczyć barwny rynek. kameralne kawiarnie pozwolą odpocząć, można tu napić się piwa i odpocząć na największym rynku w Polsce. Ulica Grodzka wiedzie na Wawel, po drodze mijamy różne zabytki.
  Wawel to historyczne miejsce z katedrą i zamkiem. Ze wzgórza rozpościera się widok na kopiec Kościuszki.
  Ulubionym miejscem przechadzek jest zakole Wisły, to piękne miejsce w stolicy Małopolski, moża tu chodzić, jeździć na rowerze.
  W Krakowie znajduje się sporo knajp. Miasto tętni życiem, ma fascynujące i krzykliwe dyskoteki.
  Na naszej stronie opisujemy zabytki, które warto odwiedzić. Należą do nich zadbane parki, gdzie można odejść od zamętu miasta.
  Pokazujemy również muzea z wieloma eksponatami, które na pewno zaciekawią szukających wiedzy turystów.
  Nasze perfekcyjne zdjęcia ukażą wszelkie atrakcje Krakowa. Jeśli wybierasz się w drogę musisz przeczytać artykuły na naszej stronie i zapoznać najciekawsze miejsca. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwiedzanie Krakowa »

  Organizator turystyki specjalizuje się w organizowaniu zwiedzania miasta. Możliwość wykupienia przewodnika miejskiego oprowadzającego w w jednym z wielu oferowanych języków. Interesujące programy zwiedzania miasta oraz natychmiastowe rezerwacje przez witrynę www lub telefonicznie. Nasza oferta obejmuje dodatkowo transfery na lotniska jak i indywidualnie organizowane wycieczki do interesujących turystycznie miejsc w w okolicach Krakowa. Zapewniamy sympatyczną obsługę, elastyczne dostosowanie się do każdego klienta a ponadto zniżki dla dużych grup.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »