Antykoncepcja

Antykoncepcja Można zaobserwować istotne rozluźnienie się obyczajów. Ludzie ciągle szukają partnerów, ale także chcą odnaleźć jak najwięcej jedno-nocnych atrakcji czy wolnych związków w których jedynym celem jest przede wszystkim o wspólne zaspokajanie siebie i swojej zwierzęcości, bez potrzeby angażowania się emocjonalnego. Sprzyja temu łatwo dostępna antykoncepcja dzięki czemu nie trzeba martić się jak kiedyś, że wszystkie kontakty mogą skończyć się wypadką. Dlatego też zapewne staroświecki Kościół obstaje tak sztywnie przy tej kwestii, popierają go czasami, o dziwo, ci, którzy niekoniecznie wierzą. Czy jest to słuszne - argumentem może być choćby większa ilość ciąż u nieletnich.

Szczegóły strony www.antykoncepcyjna.pl:

Podlinkuj stronę www.antykoncepcyjna.pl:

Antykoncepcja

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ginekolog Warszawa »

  Głównie świadczymy usługi mające na celu spowolnienie zauważalnych objawów starzenia się skóry oraz udzielamy zabiegi lekarza - ginekologa przykładowo mammografia, badania w kierunku zakażenia wirusami HPV, badania genetyczne. Usługi świadczą ogromnie wprawieni i poważani fachowcy sprofilowani w własnych domenach. Realizujemy zabiegi epilacja laserowe, lipoliza, usuwanie zmarszczek, peelinigi i dużo innych. Wejdź na naszą stronę, przejdź się wirtualnie po naszej klinice i skorzystaj z naszych usług. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • tętno płodu »

  Detektor serca płodu BabySound B, pozwala posłuchać bicia serduszka dziecka już po 12 tygodniu ciąży. Jednocześnie należy pamiętać, że urządzenie służy do wykrycia i posłuchania akcji serca płodu. Nie zwalnia od innych obserwacji aktywności płodu (np. liczenia ruchów płodu). Ponadto jest to urządzenie przeznaczone do użytku domowego i przypadkach wątpliwych konieczna jest konsultacja z lekarzem, w celu określenia dobrostanu płodu.

  Po posmarowaniu skóry brzucha matki odpowiednim żelem, należy odnaleźć miejsce, w którym słychać bicie serca dziecka. Po odnalezieniu tego miejsca (nad bijącym serduszkiem płodu) urządzenie należy utrzymywać w tej samej pozycji przez 15 sekund. Po tym czasie wynik zostaje zamrożony na wyświetlaczu i można odczytać jak szybko pracuje serduszko płodu.

  Należy zaznaczyć, że zastosowanie urządzenia jest bezpieczne zarówno dla matki, jak i dla płodu. Jego zasada działania opiera się o zastosowanie ultradźwięków w medycynie; w szczególności w położnictwie. Zastosowanie detektorów akcji serca płodu jest od dawna rozpowszechnione na całym Świecie.
  Zobacz detektor tętna płodu.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Owulacja »

  Nowy serwis, którego jesteśmy twórcami powstał z myślą o dziewczynach, które pragną poznać różnych istotnych wiadomości odnośnie owulacji. Prezentujemy nie tylko wiadomości zaczerpnięte ze słowników, encyklopedii, ale także bardzo łatwe metody obliczania cyklu. Z naszego serwisu uzyskasz informacje, z jakiego łacińskiego słowa wywodzi się owulacja, a również jak sprawnie określić czas kolejnej owulacji w danym przypadku. Pamiętaj o tym, iż właściwe identyfikacja symptomów owulacji pozwoli ci obliczenie dni płodnych. Tą metodą masz możliwość używać naturalną antykoncepcję. Wszystko to i dużo więcej w obrębie naszego serwisu.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dni płodne - Owulacja »

  Dniplodne.net.pl to strona www będąca doskonałym zbiorem wiedzy o dniach płodnych, funkcjonowaniu kobiecego układu rozrodczego, fazach oraz przebiegu cyklu miesiączkowego, a także skutecznych metodach obliczania dni płodnych, przykładowo takich jak obserwacja śluzu szyjkowego, obserwacja szyjki macicy bądź też rejestracja bólu owulacyjnego. Wszystkie publikowane przez nas informacje są sprawdzone jak również napisane łatwym językiem. Nigdzie nie znajdziesz tak skrupulatnych wiadomości o dniach płodnych.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podtrzymywanie ciąży »

  Od wielu lat działamy w diagnostyce laboratoryjnej przyczyn niepłodności, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn oraz w patologii ciąży. Przeprowadzamy badania zgodnie z teraźniejszymi zaleceniami WHO. Posiadamy bardzo dobry personel, który dzięki swojemu doświadczeniu może zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie. Mamy w posiadaniu nowoczesną aparaturę stworzoną przez najlepsze firmy. Nasza oferta jest nieustannie aktualizowana. Dostosowujemy nasze usługi do Państwa potrzeb. Cieszymy się dużym uznaniem lekarzy specjalistów ze słynnych ośrodków. Zapraszamy do naszego laboratorium. Znajdziecie nas na stronie: www.antrum.pl

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chusty dla dzieci »

  Strona w czytelny sposób opisuje aspekty praktyczne, lecznicze oraz psychologiczneużywania chust i nosidełek dla dzieci. W dzisiejszych czasach coraz to więcej ludzi decyduje się na noszenie niemowlęcia w chuście. Okazuje się, iż moda ta, w świetle badań może korzystnie oddziaływać na rozwój cielesny i emocjonalny dzieci. Opiekunowie natomiast cieszą się alternatywą częstszego i niemal niczym nieograniczonego przebywania z dzieckiem. Na stronie znajdziesz odpowiedzi na pytania takie jak: w jaki sposób optymalnie dopasować rodzaj chusty i jak ją związywać, czy można nosić w chuście wcześniaki a także jaki wpływ na kręgosłup niemowlaka ma "kangurowanie".

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »