Ciąża Podkategoria: Ciąża

 • Ginekolog Warszawa »

  Głównie świadczymy usługi mające na celu spowolnienie zauważalnych objawów starzenia się skóry oraz udzielamy zabiegi lekarza - ginekologa przykładowo mammografia, badania w kierunku zakażenia wirusami HPV, badania genetyczne. Usługi świadczą ogromnie wprawieni i poważani fachowcy sprofilowani w własnych domenach. Realizujemy zabiegi epilacja laserowe, lipoliza, usuwanie zmarszczek, peelinigi i dużo innych. Wejdź na naszą stronę, przejdź się wirtualnie po naszej klinice i skorzystaj z naszych usług. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • tętno płodu »

  Detektor serca płodu BabySound B, pozwala posłuchać bicia serduszka dziecka już po 12 tygodniu ciąży. Jednocześnie należy pamiętać, że urządzenie służy do wykrycia i posłuchania akcji serca płodu. Nie zwalnia od innych obserwacji aktywności płodu (np. liczenia ruchów płodu). Ponadto jest to urządzenie przeznaczone do użytku domowego i przypadkach wątpliwych konieczna jest konsultacja z lekarzem, w celu określenia dobrostanu płodu.

  Po posmarowaniu skóry brzucha matki odpowiednim żelem, należy odnaleźć miejsce, w którym słychać bicie serca dziecka. Po odnalezieniu tego miejsca (nad bijącym serduszkiem płodu) urządzenie należy utrzymywać w tej samej pozycji przez 15 sekund. Po tym czasie wynik zostaje zamrożony na wyświetlaczu i można odczytać jak szybko pracuje serduszko płodu.

  Należy zaznaczyć, że zastosowanie urządzenia jest bezpieczne zarówno dla matki, jak i dla płodu. Jego zasada działania opiera się o zastosowanie ultradźwięków w medycynie; w szczególności w położnictwie. Zastosowanie detektorów akcji serca płodu jest od dawna rozpowszechnione na całym Świecie.
  Zobacz detektor tętna płodu.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Antykoncepcja »

  Można zaobserwować istotne rozluźnienie się obyczajów. Ludzie ciągle szukają partnerów, ale także chcą odnaleźć jak najwięcej jedno-nocnych atrakcji czy wolnych związków w których jedynym celem jest przede wszystkim o wspólne zaspokajanie siebie i swojej zwierzęcości, bez potrzeby angażowania się emocjonalnego. Sprzyja temu łatwo dostępna antykoncepcja dzięki czemu nie trzeba martić się jak kiedyś, że wszystkie kontakty mogą skończyć się wypadką. Dlatego też zapewne staroświecki Kościół obstaje tak sztywnie przy tej kwestii, popierają go czasami, o dziwo, ci, którzy niekoniecznie wierzą. Czy jest to słuszne - argumentem może być choćby większa ilość ciąż u nieletnich.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dni płodne »

  Dni płodne są okresem, w którym kobieta może starać się o dziecko. Istnieje wiele ciekawych, różnorodnych metod, które pozwolą określić ten stan. Wszystkie zostały dokładnie przedstawione i jasno zobrazowane na naszej witrynie internetowej. Dodatkowo, by ułatwić wielu parom określenie tych dni, umieszczony został specjalny kalkulator, który wylicza dni płodności. Wpisując potrzebne dane otrzymujemy od razu wynik. Informacja o tych dniach jest bardzo istotna dla par stosujących naturalną antykoncepcję, a także dla tych, którzy starają się o potomka. Wykorzystując ukazane na stronie metody, wszelkie próby będą dawać niemalże 100 procentową pewność poczęcia dziecka, przy czym para musi przechodzić czas wspólnej płodności. Termin ten również został objaśniony dokładnie na naszym portalu. Tą i wiele innych informacji znaleźć można w jednym miejscu, na jednej witrynie, co zaoszczędzi wiele czasu i wysiłku.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Owulacja »

  Nowy serwis, którego jesteśmy twórcami powstał z myślą o dziewczynach, które pragną poznać różnych istotnych wiadomości odnośnie owulacji. Prezentujemy nie tylko wiadomości zaczerpnięte ze słowników, encyklopedii, ale także bardzo łatwe metody obliczania cyklu. Z naszego serwisu uzyskasz informacje, z jakiego łacińskiego słowa wywodzi się owulacja, a również jak sprawnie określić czas kolejnej owulacji w danym przypadku. Pamiętaj o tym, iż właściwe identyfikacja symptomów owulacji pozwoli ci obliczenie dni płodnych. Tą metodą masz możliwość używać naturalną antykoncepcję. Wszystko to i dużo więcej w obrębie naszego serwisu.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dni płodne kalkulator »

  Pragnieniem olbrzymiej liczby dziewczyn jest posiadanie potomstwa. Niestety, często zajście w ciąże okazuje się być dosyć ciężkie i pomimo wielu prób owoców nie widać. Z reguły powiązane jest to z cyklem menstruacyjnym kobiety trwającym 28 dni w ciągu których zaledwie parę z nich to dni płodne. Poczęcie dziecka wymaga tym samym kontroli cyklu i współżycia w stosownym czasie. W wyznaczeniu tego momentu pomóc mogą liczne kalkulatory dni płodnych, jak choćby ten dostępny na przedstawianej stronie. Jeśli więc pragniesz zajść w ciążę, zajrzyj tam koniecznie.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dni płodne - Owulacja »

  Dniplodne.net.pl to strona www będąca doskonałym zbiorem wiedzy o dniach płodnych, funkcjonowaniu kobiecego układu rozrodczego, fazach oraz przebiegu cyklu miesiączkowego, a także skutecznych metodach obliczania dni płodnych, przykładowo takich jak obserwacja śluzu szyjkowego, obserwacja szyjki macicy bądź też rejestracja bólu owulacyjnego. Wszystkie publikowane przez nas informacje są sprawdzone jak również napisane łatwym językiem. Nigdzie nie znajdziesz tak skrupulatnych wiadomości o dniach płodnych.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inseminacja »

  Strona internetowa inseminacja.net powstała żeby zadośćuczynić marzeniom każdej z tych par, które dotknął dramat niepłodności. Sporo osób, które dotknął ten problem są sfrustrowane i nie wiedzą jak sobie poradzić z problemem. Często zwyczajnie łamią się i tracą wiarę w szansę szczęśliwego ukończenia ich starań o poczęcie potomka. My pragniemy zalecić drogę alternatywnego zapłodnienia, zwaną powszechnie inseminacja. Wraz z rozwojem medycyny szansa na udane zapłodnienie tą metodą wzrasta, zaś dzięki niższym stawkom robi się to coraz bardziej dostępna metoda.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarz ciąży »

  Sporo kobiet w ciąży wyszukuje wiadomości na temat ciąży czyli jak się przygotować do porodu, jak się odżywiać, jaka dieta dla mamy w ciąży będzie odpowiednia?? te oraz pozostałe wiadomości są bardzo ważne, dlatego właśnie to mnie skłoniło do stworzenia strony kalendarz-ciazy.net. Na witrynie jest rozpisane całkowity czas ciąży, który jest podzielony na 40 tygodni. Informacje na stronie pisane są przez lekarzy specjalizujących się w temacie ciąży, więc wiadomości są jak najbardziej obowiązujące.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podtrzymywanie ciąży »

  Od wielu lat działamy w diagnostyce laboratoryjnej przyczyn niepłodności, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn oraz w patologii ciąży. Przeprowadzamy badania zgodnie z teraźniejszymi zaleceniami WHO. Posiadamy bardzo dobry personel, który dzięki swojemu doświadczeniu może zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie. Mamy w posiadaniu nowoczesną aparaturę stworzoną przez najlepsze firmy. Nasza oferta jest nieustannie aktualizowana. Dostosowujemy nasze usługi do Państwa potrzeb. Cieszymy się dużym uznaniem lekarzy specjalistów ze słynnych ośrodków. Zapraszamy do naszego laboratorium. Znajdziecie nas na stronie: www.antrum.pl

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Testy genetyczne »

  W określonych przypadkach, jakie pojawiają się na ścieżce naszego życia, niełatwo jest indywidualnie zdobyć niewątpliwe informacje. Szczęśliwie wraz z rozwojem technologicznym pozostaje coraz mniej pytań, na które nie możemy uzyskać odpowiedzi. Tak jest przykładowo wtenczas, gdy nie jesteśmy przekonane, kto jest ojcem naszej pociechy. Kiedyś nie było realne bezdyskusyjne rozstrzygnięcie nadmienionego dylematu, z kolei w bieżących czasach badania DNA będą jego zdecydowanym potwierdzeniem lub zaprzeczeniem! Z tego względu kiedy niepewność co do aspektu ojcostwa Twojej pociechy nie daje Ci spokoju, zainteresuj się taką rzeczą, jak badanie ojcostwa, a obiecujemy dostarczyć Ci pewną odpowiedź na niepokojące Cię pytanie!

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia - Leczenie nerwic Kraków »

  Psychoterapia to zbiór technik, które służą leczeniu problemów natury psychicznej, pomagają w samorozwoju, lepszym poznaniu siebie i pełniejszym rozumieniu emocji, nastrojów doznań.Psychoterapia to nie tylko praca z trudnościami, z którymi borykamy się w życiu, ale również zajęcia, których misją jest poradę w rozbudowywaniu własnego "ja", w rozwoju osobistym. W ramach szerokiego spektrum zajęć psychoterapeutycznych proponowanych poprzez ośrodki psychoterapeutyczne na terenie całego państwie, dostępne są różne programy rozwojowe, które - zajmując się poszczególnymi zagadnieniami - mają wesprzeć uczestników warsztatów w nabyciu nowych kompetencji radzenia sobie.Psychoterapia pozwala na rozwiązanie następujących problemów: kwestie egzystencjalne, kłopoty partnerskie i rodzinne, konflikty powiązane z swoją tożsamością psychoseksualną, leczenie nerwic,depresja, zaburzenia osobowości, zaburzenia psychosomatyczne, kryzysy życiowe, a dodatkowo kłopoty związane z ciążą i macieżyństwem (terapia niepłodności, depresja poporodowa).

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chusty dla dzieci »

  Strona w czytelny sposób opisuje aspekty praktyczne, lecznicze oraz psychologiczneużywania chust i nosidełek dla dzieci. W dzisiejszych czasach coraz to więcej ludzi decyduje się na noszenie niemowlęcia w chuście. Okazuje się, iż moda ta, w świetle badań może korzystnie oddziaływać na rozwój cielesny i emocjonalny dzieci. Opiekunowie natomiast cieszą się alternatywą częstszego i niemal niczym nieograniczonego przebywania z dzieckiem. Na stronie znajdziesz odpowiedzi na pytania takie jak: w jaki sposób optymalnie dopasować rodzaj chusty i jak ją związywać, czy można nosić w chuście wcześniaki a także jaki wpływ na kręgosłup niemowlaka ma "kangurowanie".

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia Warszawa »

  Szkoła rodzenia Magiera w Warszawie jest prowadzona przez wykwalifikowaną położną, która pracuje w zawodzie od 1994 roku. Od 1998 roku prowadzi własną praktykę, oferując usługi w obszarze położnictwa i pielęgniarstwa. Podczas zajęć analizowane są rozmaite tematy powiązane z ciążą, porodem i połogiem. Przede wszystkim skupia się na przekazaniu informacji o przebiegu ciąży i porodu. Prowadzone są także zajęcia gimnastyczne ogólnorozwojowe i specjalne, ułatwiające przygotowanie się kondycyjnie do porodu i umożliwiające późniejszą szybką regenerację. Szkoła rodzenia Magiera proponuje też konsultacje laktacyjne. W poradni laktacyjnej można dostać rady w zakresie karmienia piersią, a także sugestie w problemach laktacyjnych w takich jak przykładowo nawał, zastój, dziecko źle ssie, relaktacja i wiele innych.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ciąża