Ginekolog Warszawa

Ginekolog Warszawa Głównie świadczymy usługi mające na celu spowolnienie zauważalnych objawów starzenia się skóry oraz udzielamy zabiegi lekarza - ginekologa przykładowo mammografia, badania w kierunku zakażenia wirusami HPV, badania genetyczne. Usługi świadczą ogromnie wprawieni i poważani fachowcy sprofilowani w własnych domenach. Realizujemy zabiegi epilacja laserowe, lipoliza, usuwanie zmarszczek, peelinigi i dużo innych. Wejdź na naszą stronę, przejdź się wirtualnie po naszej klinice i skorzystaj z naszych usług. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

Szczegóły strony www.melitus.pl:

Podlinkuj stronę www.melitus.pl:

Ginekolog Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 51

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • tętno płodu »

  Detektor serca płodu BabySound B, pozwala posłuchać bicia serduszka dziecka już po 12 tygodniu ciąży. Jednocześnie należy pamiętać, że urządzenie służy do wykrycia i posłuchania akcji serca płodu. Nie zwalnia od innych obserwacji aktywności płodu (np. liczenia ruchów płodu). Ponadto jest to urządzenie przeznaczone do użytku domowego i przypadkach wątpliwych konieczna jest konsultacja z lekarzem, w celu określenia dobrostanu płodu.

  Po posmarowaniu skóry brzucha matki odpowiednim żelem, należy odnaleźć miejsce, w którym słychać bicie serca dziecka. Po odnalezieniu tego miejsca (nad bijącym serduszkiem płodu) urządzenie należy utrzymywać w tej samej pozycji przez 15 sekund. Po tym czasie wynik zostaje zamrożony na wyświetlaczu i można odczytać jak szybko pracuje serduszko płodu.

  Należy zaznaczyć, że zastosowanie urządzenia jest bezpieczne zarówno dla matki, jak i dla płodu. Jego zasada działania opiera się o zastosowanie ultradźwięków w medycynie; w szczególności w położnictwie. Zastosowanie detektorów akcji serca płodu jest od dawna rozpowszechnione na całym Świecie.
  Zobacz detektor tętna płodu.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Owulacja »

  Nowy serwis, którego jesteśmy twórcami powstał z myślą o dziewczynach, które pragną poznać różnych istotnych wiadomości odnośnie owulacji. Prezentujemy nie tylko wiadomości zaczerpnięte ze słowników, encyklopedii, ale także bardzo łatwe metody obliczania cyklu. Z naszego serwisu uzyskasz informacje, z jakiego łacińskiego słowa wywodzi się owulacja, a również jak sprawnie określić czas kolejnej owulacji w danym przypadku. Pamiętaj o tym, iż właściwe identyfikacja symptomów owulacji pozwoli ci obliczenie dni płodnych. Tą metodą masz możliwość używać naturalną antykoncepcję. Wszystko to i dużo więcej w obrębie naszego serwisu.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dni płodne kalkulator »

  Pragnieniem olbrzymiej liczby dziewczyn jest posiadanie potomstwa. Niestety, często zajście w ciąże okazuje się być dosyć ciężkie i pomimo wielu prób owoców nie widać. Z reguły powiązane jest to z cyklem menstruacyjnym kobiety trwającym 28 dni w ciągu których zaledwie parę z nich to dni płodne. Poczęcie dziecka wymaga tym samym kontroli cyklu i współżycia w stosownym czasie. W wyznaczeniu tego momentu pomóc mogą liczne kalkulatory dni płodnych, jak choćby ten dostępny na przedstawianej stronie. Jeśli więc pragniesz zajść w ciążę, zajrzyj tam koniecznie.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inseminacja »

  Strona internetowa inseminacja.net powstała żeby zadośćuczynić marzeniom każdej z tych par, które dotknął dramat niepłodności. Sporo osób, które dotknął ten problem są sfrustrowane i nie wiedzą jak sobie poradzić z problemem. Często zwyczajnie łamią się i tracą wiarę w szansę szczęśliwego ukończenia ich starań o poczęcie potomka. My pragniemy zalecić drogę alternatywnego zapłodnienia, zwaną powszechnie inseminacja. Wraz z rozwojem medycyny szansa na udane zapłodnienie tą metodą wzrasta, zaś dzięki niższym stawkom robi się to coraz bardziej dostępna metoda.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podtrzymywanie ciąży »

  Od wielu lat działamy w diagnostyce laboratoryjnej przyczyn niepłodności, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn oraz w patologii ciąży. Przeprowadzamy badania zgodnie z teraźniejszymi zaleceniami WHO. Posiadamy bardzo dobry personel, który dzięki swojemu doświadczeniu może zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie. Mamy w posiadaniu nowoczesną aparaturę stworzoną przez najlepsze firmy. Nasza oferta jest nieustannie aktualizowana. Dostosowujemy nasze usługi do Państwa potrzeb. Cieszymy się dużym uznaniem lekarzy specjalistów ze słynnych ośrodków. Zapraszamy do naszego laboratorium. Znajdziecie nas na stronie: www.antrum.pl

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia - Leczenie nerwic Kraków »

  Psychoterapia to zbiór technik, które służą leczeniu problemów natury psychicznej, pomagają w samorozwoju, lepszym poznaniu siebie i pełniejszym rozumieniu emocji, nastrojów doznań.Psychoterapia to nie tylko praca z trudnościami, z którymi borykamy się w życiu, ale również zajęcia, których misją jest poradę w rozbudowywaniu własnego "ja", w rozwoju osobistym. W ramach szerokiego spektrum zajęć psychoterapeutycznych proponowanych poprzez ośrodki psychoterapeutyczne na terenie całego państwie, dostępne są różne programy rozwojowe, które - zajmując się poszczególnymi zagadnieniami - mają wesprzeć uczestników warsztatów w nabyciu nowych kompetencji radzenia sobie.Psychoterapia pozwala na rozwiązanie następujących problemów: kwestie egzystencjalne, kłopoty partnerskie i rodzinne, konflikty powiązane z swoją tożsamością psychoseksualną, leczenie nerwic,depresja, zaburzenia osobowości, zaburzenia psychosomatyczne, kryzysy życiowe, a dodatkowo kłopoty związane z ciążą i macieżyństwem (terapia niepłodności, depresja poporodowa).

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »