tętno płodu

tętno płodu Detektor serca płodu BabySound B, pozwala posłuchać bicia serduszka dziecka już po 12 tygodniu ciąży. Jednocześnie należy pamiętać, że urządzenie służy do wykrycia i posłuchania akcji serca płodu. Nie zwalnia od innych obserwacji aktywności płodu (np. liczenia ruchów płodu). Ponadto jest to urządzenie przeznaczone do użytku domowego i przypadkach wątpliwych konieczna jest konsultacja z lekarzem, w celu określenia dobrostanu płodu.

Po posmarowaniu skóry brzucha matki odpowiednim żelem, należy odnaleźć miejsce, w którym słychać bicie serca dziecka. Po odnalezieniu tego miejsca (nad bijącym serduszkiem płodu) urządzenie należy utrzymywać w tej samej pozycji przez 15 sekund. Po tym czasie wynik zostaje zamrożony na wyświetlaczu i można odczytać jak szybko pracuje serduszko płodu.

Należy zaznaczyć, że zastosowanie urządzenia jest bezpieczne zarówno dla matki, jak i dla płodu. Jego zasada działania opiera się o zastosowanie ultradźwięków w medycynie; w szczególności w położnictwie. Zastosowanie detektorów akcji serca płodu jest od dawna rozpowszechnione na całym Świecie.
Zobacz detektor tętna płodu.

Szczegóły strony www.baby-sound.pl:

Podlinkuj stronę www.baby-sound.pl:

tętno płodu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 46

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dni płodne »

  Dni płodne są okresem, w którym kobieta może starać się o dziecko. Istnieje wiele ciekawych, różnorodnych metod, które pozwolą określić ten stan. Wszystkie zostały dokładnie przedstawione i jasno zobrazowane na naszej witrynie internetowej. Dodatkowo, by ułatwić wielu parom określenie tych dni, umieszczony został specjalny kalkulator, który wylicza dni płodności. Wpisując potrzebne dane otrzymujemy od razu wynik. Informacja o tych dniach jest bardzo istotna dla par stosujących naturalną antykoncepcję, a także dla tych, którzy starają się o potomka. Wykorzystując ukazane na stronie metody, wszelkie próby będą dawać niemalże 100 procentową pewność poczęcia dziecka, przy czym para musi przechodzić czas wspólnej płodności. Termin ten również został objaśniony dokładnie na naszym portalu. Tą i wiele innych informacji znaleźć można w jednym miejscu, na jednej witrynie, co zaoszczędzi wiele czasu i wysiłku.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Owulacja »

  Nowy serwis, którego jesteśmy twórcami powstał z myślą o dziewczynach, które pragną poznać różnych istotnych wiadomości odnośnie owulacji. Prezentujemy nie tylko wiadomości zaczerpnięte ze słowników, encyklopedii, ale także bardzo łatwe metody obliczania cyklu. Z naszego serwisu uzyskasz informacje, z jakiego łacińskiego słowa wywodzi się owulacja, a również jak sprawnie określić czas kolejnej owulacji w danym przypadku. Pamiętaj o tym, iż właściwe identyfikacja symptomów owulacji pozwoli ci obliczenie dni płodnych. Tą metodą masz możliwość używać naturalną antykoncepcję. Wszystko to i dużo więcej w obrębie naszego serwisu.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inseminacja »

  Strona internetowa inseminacja.net powstała żeby zadośćuczynić marzeniom każdej z tych par, które dotknął dramat niepłodności. Sporo osób, które dotknął ten problem są sfrustrowane i nie wiedzą jak sobie poradzić z problemem. Często zwyczajnie łamią się i tracą wiarę w szansę szczęśliwego ukończenia ich starań o poczęcie potomka. My pragniemy zalecić drogę alternatywnego zapłodnienia, zwaną powszechnie inseminacja. Wraz z rozwojem medycyny szansa na udane zapłodnienie tą metodą wzrasta, zaś dzięki niższym stawkom robi się to coraz bardziej dostępna metoda.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarz ciąży »

  Sporo kobiet w ciąży wyszukuje wiadomości na temat ciąży czyli jak się przygotować do porodu, jak się odżywiać, jaka dieta dla mamy w ciąży będzie odpowiednia?? te oraz pozostałe wiadomości są bardzo ważne, dlatego właśnie to mnie skłoniło do stworzenia strony kalendarz-ciazy.net. Na witrynie jest rozpisane całkowity czas ciąży, który jest podzielony na 40 tygodni. Informacje na stronie pisane są przez lekarzy specjalizujących się w temacie ciąży, więc wiadomości są jak najbardziej obowiązujące.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Testy genetyczne »

  W określonych przypadkach, jakie pojawiają się na ścieżce naszego życia, niełatwo jest indywidualnie zdobyć niewątpliwe informacje. Szczęśliwie wraz z rozwojem technologicznym pozostaje coraz mniej pytań, na które nie możemy uzyskać odpowiedzi. Tak jest przykładowo wtenczas, gdy nie jesteśmy przekonane, kto jest ojcem naszej pociechy. Kiedyś nie było realne bezdyskusyjne rozstrzygnięcie nadmienionego dylematu, z kolei w bieżących czasach badania DNA będą jego zdecydowanym potwierdzeniem lub zaprzeczeniem! Z tego względu kiedy niepewność co do aspektu ojcostwa Twojej pociechy nie daje Ci spokoju, zainteresuj się taką rzeczą, jak badanie ojcostwa, a obiecujemy dostarczyć Ci pewną odpowiedź na niepokojące Cię pytanie!

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chusty dla dzieci »

  Strona w czytelny sposób opisuje aspekty praktyczne, lecznicze oraz psychologiczneużywania chust i nosidełek dla dzieci. W dzisiejszych czasach coraz to więcej ludzi decyduje się na noszenie niemowlęcia w chuście. Okazuje się, iż moda ta, w świetle badań może korzystnie oddziaływać na rozwój cielesny i emocjonalny dzieci. Opiekunowie natomiast cieszą się alternatywą częstszego i niemal niczym nieograniczonego przebywania z dzieckiem. Na stronie znajdziesz odpowiedzi na pytania takie jak: w jaki sposób optymalnie dopasować rodzaj chusty i jak ją związywać, czy można nosić w chuście wcześniaki a także jaki wpływ na kręgosłup niemowlaka ma "kangurowanie".

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »