Warning: preg_match() [function.preg-match]: Delimiter must not be alphanumeric or backslash in /home/katalog1/domains/pageadder.eu/public_html/templates/seomoto/site.php on line 1
tętno płodu - Pageadder.eu

tętno płodu

tętno płodu Detektor serca płodu BabySound B, pozwala posłuchać bicia serduszka dziecka już po 12 tygodniu ciąży. Jednocześnie należy pamiętać, że urządzenie służy do wykrycia i posłuchania akcji serca płodu. Nie zwalnia od innych obserwacji aktywności płodu (np. liczenia ruchów płodu). Ponadto jest to urządzenie przeznaczone do użytku domowego i przypadkach wątpliwych konieczna jest konsultacja z lekarzem, w celu określenia dobrostanu płodu.

Po posmarowaniu skóry brzucha matki odpowiednim żelem, należy odnaleźć miejsce, w którym słychać bicie serca dziecka. Po odnalezieniu tego miejsca (nad bijącym serduszkiem płodu) urządzenie należy utrzymywać w tej samej pozycji przez 15 sekund. Po tym czasie wynik zostaje zamrożony na wyświetlaczu i można odczytać jak szybko pracuje serduszko płodu.

Należy zaznaczyć, że zastosowanie urządzenia jest bezpieczne zarówno dla matki, jak i dla płodu. Jego zasada działania opiera się o zastosowanie ultradźwięków w medycynie; w szczególności w położnictwie. Zastosowanie detektorów akcji serca płodu jest od dawna rozpowszechnione na całym Świecie.
Zobacz detektor tętna płodu.

Szczegóły strony www.baby-sound.pl:

Podlinkuj stronę www.baby-sound.pl:

tętno płodu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 45

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dni płodne »

  Dni płodne są okresem, w którym kobieta może starać się o dziecko. Istnieje wiele ciekawych, różnorodnych metod, które pozwolą określić ten stan. Wszystkie zostały dokładnie przedstawione i jasno zobrazowane na naszej witrynie internetowej. Dodatkowo, by ułatwić wielu parom określenie tych dni, umieszczony został specjalny kalkulator, który wylicza dni płodności. Wpisując potrzebne dane otrzymujemy od razu wynik. Informacja o tych dniach jest bardzo istotna dla par stosujących naturalną antykoncepcję, a także dla tych, którzy starają się o potomka. Wykorzystując ukazane na stronie metody, wszelkie próby będą dawać niemalże 100 procentową pewność poczęcia dziecka, przy czym para musi przechodzić czas wspólnej płodności. Termin ten również został objaśniony dokładnie na naszym portalu. Tą i wiele innych informacji znaleźć można w jednym miejscu, na jednej witrynie, co zaoszczędzi wiele czasu i wysiłku.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dni płodne - Owulacja »

  Dniplodne.net.pl to strona www będąca doskonałym zbiorem wiedzy o dniach płodnych, funkcjonowaniu kobiecego układu rozrodczego, fazach oraz przebiegu cyklu miesiączkowego, a także skutecznych metodach obliczania dni płodnych, przykładowo takich jak obserwacja śluzu szyjkowego, obserwacja szyjki macicy bądź też rejestracja bólu owulacyjnego. Wszystkie publikowane przez nas informacje są sprawdzone jak również napisane łatwym językiem. Nigdzie nie znajdziesz tak skrupulatnych wiadomości o dniach płodnych.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarz ciąży »

  Sporo kobiet w ciąży wyszukuje wiadomości na temat ciąży czyli jak się przygotować do porodu, jak się odżywiać, jaka dieta dla mamy w ciąży będzie odpowiednia?? te oraz pozostałe wiadomości są bardzo ważne, dlatego właśnie to mnie skłoniło do stworzenia strony kalendarz-ciazy.net. Na witrynie jest rozpisane całkowity czas ciąży, który jest podzielony na 40 tygodni. Informacje na stronie pisane są przez lekarzy specjalizujących się w temacie ciąży, więc wiadomości są jak najbardziej obowiązujące.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Testy genetyczne »

  W określonych przypadkach, jakie pojawiają się na ścieżce naszego życia, niełatwo jest indywidualnie zdobyć niewątpliwe informacje. Szczęśliwie wraz z rozwojem technologicznym pozostaje coraz mniej pytań, na które nie możemy uzyskać odpowiedzi. Tak jest przykładowo wtenczas, gdy nie jesteśmy przekonane, kto jest ojcem naszej pociechy. Kiedyś nie było realne bezdyskusyjne rozstrzygnięcie nadmienionego dylematu, z kolei w bieżących czasach badania DNA będą jego zdecydowanym potwierdzeniem lub zaprzeczeniem! Z tego względu kiedy niepewność co do aspektu ojcostwa Twojej pociechy nie daje Ci spokoju, zainteresuj się taką rzeczą, jak badanie ojcostwa, a obiecujemy dostarczyć Ci pewną odpowiedź na niepokojące Cię pytanie!

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia - Leczenie nerwic Kraków »

  Psychoterapia to zbiór technik, które służą leczeniu problemów natury psychicznej, pomagają w samorozwoju, lepszym poznaniu siebie i pełniejszym rozumieniu emocji, nastrojów doznań.Psychoterapia to nie tylko praca z trudnościami, z którymi borykamy się w życiu, ale również zajęcia, których misją jest poradę w rozbudowywaniu własnego "ja", w rozwoju osobistym. W ramach szerokiego spektrum zajęć psychoterapeutycznych proponowanych poprzez ośrodki psychoterapeutyczne na terenie całego państwie, dostępne są różne programy rozwojowe, które - zajmując się poszczególnymi zagadnieniami - mają wesprzeć uczestników warsztatów w nabyciu nowych kompetencji radzenia sobie.Psychoterapia pozwala na rozwiązanie następujących problemów: kwestie egzystencjalne, kłopoty partnerskie i rodzinne, konflikty powiązane z swoją tożsamością psychoseksualną, leczenie nerwic,depresja, zaburzenia osobowości, zaburzenia psychosomatyczne, kryzysy życiowe, a dodatkowo kłopoty związane z ciążą i macieżyństwem (terapia niepłodności, depresja poporodowa).

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia Warszawa »

  Szkoła rodzenia Magiera w Warszawie jest prowadzona przez wykwalifikowaną położną, która pracuje w zawodzie od 1994 roku. Od 1998 roku prowadzi własną praktykę, oferując usługi w obszarze położnictwa i pielęgniarstwa. Podczas zajęć analizowane są rozmaite tematy powiązane z ciążą, porodem i połogiem. Przede wszystkim skupia się na przekazaniu informacji o przebiegu ciąży i porodu. Prowadzone są także zajęcia gimnastyczne ogólnorozwojowe i specjalne, ułatwiające przygotowanie się kondycyjnie do porodu i umożliwiające późniejszą szybką regenerację. Szkoła rodzenia Magiera proponuje też konsultacje laktacyjne. W poradni laktacyjnej można dostać rady w zakresie karmienia piersią, a także sugestie w problemach laktacyjnych w takich jak przykładowo nawał, zastój, dziecko źle ssie, relaktacja i wiele innych.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »